My bike

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Nemam auto, od malena sam na biciklu. Svugdje i oduvijek idem s njim, gdje god trebam bila kiša ili snijeg.
Nisam profi, jurim na bilo kakvoj krami smiley9934, u kvartu me zezaju da spavam na biciklu. Kako nikada nisam imao neki dobar nedavno su mi poklonili brutalan bike, rekao bih rado koji i slikao ali mislim da to ne bi bilo baš pametno jer kao što rekoh posvuda sam sa njim, također s njim obilazim i bebe, a i nisam još vani naletio na takav isti. ;)

grouchy

theWeeder
16.08.2013
5.958
18.060
398
aj i ja da malo spamujem :) bio motor na prosloj strani, pa rekoh...
malopre bio do varosi i sretnem nekog like pazari i on nesto, parkirao virago ispred radnje...
ja ni 5 ni 6, kako te sluzi ta krntija, ??? :D
uvedi se covek :lol:
a onako bajker u fulu, koza, cizme... pravi se strasan :) a od onih likova sto ni curicu u zabavistu nije povukao za kosu ;)
al nije smeo da reaguje, ja izgledam jos strasnije :cool:
tuc muc, blabla serser kenjkenj... ma imam i ja istu takvu, samo te cimam, mada mi se sjebala struja i jos nesto pa ne vozim ...
enivej, otvorim portal i naletim na ovo

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

BMW Motorrad je predstavio dugo očekivani motocikl koji ovog proizvođača dvotočkaša uvodi u segment "kruzera".

jedina "greska" je taj boxer motor i nemogucnost produzenih komandi : (

Poslednja izmena:
03.04.2020
7
8
3
one love rideri
imam freeride bajk 190mm hoda i pruzamo si puno ljubavi.bilo bi lijepo kad bi se HR organizirali malo vise za bike parkove kao sto to cine slovenci...

• Sviđa mi se
Reactions: opa cupa and Badi

dead

Nebo je blue a sunce je žuto*
11.06.2019
67
519
83
25
Izgleda da se specialized nakon par, blago receno, ne bas lepih frejmova ipak udostojio slozit nesto oku ugodno.
Novi model dema-
Screenshot_20200608_102040.jpg

2018 model, pola ga fali. Navodno bez ikakvih utjecaja na inegritet samog frejma, ali isto bi ja da mi to izgleda dovrseno a ne kao polu proizvod.
ex-team-specialized-demo-8-carbon-2018-large-rocket-red-blue-feature-5.jpg
maxresdefault.jpg

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.128
7.738
258
dead koje su to vile na njemu?
Pretpostavljam da je 120 mm, ali ne vidim koji proizvodjac... :)
Jesu li vazdušne ili?

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

dead

Nebo je blue a sunce je žuto*
11.06.2019
67
519
83
25
Ovaj plavi ima Ohlins vilicu, ali mislim da je to ustvari Fox 40 sa damperima od ohlinsa, ovaj drugi rock shox boxxer. Je, zracne su na zalost.
Nisam vise u toku, ne vozim vec par godina i vec me vrijeme pregazilo.
Edit- 200mm hoda naprid, ne 120 ;)

• Sviđa mi se
Reactions: sale82ful