Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.03.2012
35
32
0
39
update za Zg.....jučer sam išao u napad na TeraMagmu u Baumax,Bauhaus i Bricostore i status je ovakav:

Bricostore: nema terramagme,al ima 20 metara dugu policu sa raznim Substral i Plantela gnojivima,sa solidnim CFL izborom žarulja...

Baumax:ima terramagme 10L=32 kn,18L=37 kn,ima i velika vreća al nisam išao gledat cijenu jer danas idem opet,a bila je vani,nažalost,u skladištu...CFL isto solidan izbor....
Bauhaus: ima i Composanu svih litraža a terramagma samo 10L i 18L=39 kn za ovu manju nisam gledo...CFL jadan i nikakav izbor....

velika vreća terramagme 60L u Baumax-u je 71,00kn a Plantela,koja se zbog cijene čini kvalitetnom,70L=110.00kn
a u Bricostore-u CFL-ke OSRAM 20w 2500k=19,99,i baraba odmah moro kupit 10kom,rekoh nek se nađe....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MuddyWaters

deep

Aktivan Član
03.11.2011
74
27
18
32
12. Dimenzija
evo za sve koji imaju nedoumice gdje kupiti zarulje, ventice, startere, prigusnice itd..:dada

MAR-MIR promet d.o.o.
nije ovo reklama, samo dobronamjerni savjet ekipi koja ce se nac u poziciji da neznaju gdje nabaviti opremu za njihov grow.. :vb_wave:

adresa je 1. Ferenscica 71

ako nemaju ono sto trazite mozete ih zamolit da naruce, sto ce i napraviti. :)

eto toliko od mene, evo i slika na google maps

rhEuR.png


nadam se da ce pomoc nekom :D
 
16.07.2012
38
7
0
43
PowerSeed druze jel mi mozes reci gde si nabavio HPS,ili gde ima da se nabavi?trebam i ja uzeti..pa da ne lutam po gradu,hvala unapred..Pozz :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Da Bauhaus vam je gotovo 99% siguran izbor ako vam treba Composana svih vrsta i oblika hehe

Još nešto, Terra Magme zna na bacanje bit po mercatorovim većim centrima... :)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Novi Sad i okolina ako mogu neka iskustva ,cene ,adrese za hps 250 sijalice,ako je neko u toku malo da izbaci cene i izbor za osvetljenje i ventilaciju
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
juuuuu Petre pa to je dzabe,gde su oni u N.Sadu,na sajtu ima samo adr. Krusevac,mogu nazvati al ako ti nije tesko da mi napises bar odprilike gde je u gradu,hvala ti unapred.
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
zli.azra je napisao(la):
juuuuu Petre pa to je dzabe,gde su oni u N.Sadu,na sajtu ima samo adr. Krusevac,mogu nazvati al ako ti nije tesko da mi napises bar odprilike gde je u gradu,hvala ti unapred.
pa pise ti skroz na kraju dole da je prerdstavnistvi u novom sadu,proguglaj malo,ima ih i kod tebe.power seed koristi isti takav hps kakav oni imaju ge lucalox je u pitanju,ja sam dva kupio.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Hvala Petre nazvacu,dole pise uskoro predstavnistvo u Novom Sadu,nadam se da si u pravu,a i Krusevac nije daleko za tu lovu,kod ovih grow iz bg(svaka im cast al sijalice skupe) 250w hps 2700+ptt,znaci trazim ge lucalox 250w hps,hvala ti jos jednom pozzz
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Samo da kazem da sam zvao i nema u N.Sadu predstavnistvo,pitao sam da li imaju natrijumovu sijalicu,riba se zbunila pa me prebacila kolegi(meni vec nije dobro) on me pita lel treba bas sijalica ili osvetljenje reko hps mh za ulicnu rasvetu,kaze on da nema al mi da broj neke firme u n.s. pa da vidim tamo.Nazovem ja(ns elektro) javi se opet riba i opet me prebaci kod kolege,kaze kolega aha a vidim vec da nema pojma sta ga pitam al iskusno odugovlaci,kao koliko vam treba komada,reko zavisi od cene,a on ce ladno:"ima ovde gomilu sijalica,dajte mi broj tel. i ime pa vam javim situaciju kad proverim."I ja sta cu?Spustim slusalicu.ZNACI POLUDECU.
Taman sve nabavim i to duplo kad mi gari sto je povezivao objasni da su mi sijalice 400w(2 kom) kao i starter a prigusnica od 250w,on je to povezo i rekao da moram nabaviti ili sijalicu od 250 ili prigusnicu od 400.
Ne bih da narucujem postom, pa opet pitam da li moze neka prodavnica u N.Sadu i okolini u koju mogu da udjem i kupim za kes sta mi treba i BEGAM u nepoznatom pravcu.
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
zli.azra je napisao(la):
Samo da kazem da sam zvao i nema u N.Sadu predstavnistvo,pitao sam da li imaju natrijumovu sijalicu,riba se zbunila pa me prebacila kolegi(meni vec nije dobro) on me pita lel treba bas sijalica ili osvetljenje reko hps mh za ulicnu rasvetu,kaze on da nema al mi da broj neke firme u n.s. pa da vidim tamo.Nazovem ja(ns elektro) javi se opet riba i opet me prebaci kod kolege,kaze kolega aha a vidim vec da nema pojma sta ga pitam al iskusno odugovlaci,kao koliko vam treba komada,reko zavisi od cene,a on ce ladno:"ima ovde gomilu sijalica,dajte mi broj tel. i ime pa vam javim situaciju kad proverim."I ja sta cu?Spustim slusalicu.ZNACI POLUDECU.
Taman sve nabavim i to duplo kad mi gari sto je povezivao objasni da su mi sijalice 400w(2 kom) kao i starter a prigusnica od 250w,on je to povezo i rekao da moram nabaviti ili sijalicu od 250 ili prigusnicu od 400.
Ne bih da narucujem postom, pa opet pitam da li moze neka prodavnica u N.Sadu i okolini u koju mogu da udjem i kupim za kes sta mi treba i BEGAM u nepoznatom pravcu.
u Krusevcu imas ne bih te lagao,radnja bas izgleda kao na onoj slici na linku,rade dva tipa i znaju sta je natrijumova sijalica,ne znam zasto ti to rekli,el si zvao ove brijeve za maloprodaju?
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Nisam ni pomislio da si lagao,zvao sam veleprodaju jer mi je trebala prvenstveno informacija da li imaju predstavnistvo u Novom Sadu.Hvala jos jednom za informacije pozzz
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
buduser je napisao(la):
Evo jedan valjda relativno novi na moju nevjericu H&G shop u Hrvatskoj, cjene su malo veće nego vani,ali kad se uračuna trošak dostave izvana i kad se nema konkurencije bolje se vjerojatno i ne može, imaju osnovne stvari za dobar uzgoj,ali sudeći po odgovoru na mail ponuda če se proširiti.

DALI ZNA NETKO DALI JOŠ RADI OVAJ SHOP U HR????
PROBO SAM MEILOM NARUCIT ALI SE NITKO NEJAVLJA.........
 

roguz2

Aktivan Član
20.02.2013
76
23
0
46
hrvatska
evo ljud kome je potrebno malo sam googlala po netu,u zagrebu"culture indoor"tj.zelena stanica,moščenićka 15,zagreb,imate apsolutno sve za kupiti,hps lampe,mh lampe,led svjetla,reflektorem,ventilatore pa čak i gotove boxove za uzgoj,pa eto sretno
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Tnx za info. Ubuduće pripazi da ne otvaraš novu temu, ako postoji već tema za tvoj odgovor ;)
A ti iznad, grga! Ne galami! (caps=vikanje) :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roguz2