Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
Par informacija za Hercegovce :)
Perlit i vemikulit možete kupiti u Granum Čapljina a imaju i dosta drugih dobrih stvari kao što su alge i sl.
U Agrimax , koja je u prostorijama Hifa pumpe u Mostaru možete naći huminsku kiselinu i alge
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
narucit cu preko neta jer ocito nema po trgovinama...

a mozda mikroskop 100x po nekim centrima??...proci cu malo po kina shopovima dns
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
imam 2 ebay mikroskopa. 40x i 60x i rade odlicno za 2USD. ako koristite samo za provjeru trihoma, apsolutno nema potrebe za necim kvalitetnijim od ebay kineza :)
Nabijena leća od plexi stakla u plastičnu cijevčicu..
je definicija mikroskopa :D kvalitetni su od stakla u metlanoj cjevcici :D al posto ne moramo gledat diobu stanice u labosu nego boju trihoma, dobar je i taj sa plasticom lecom za $2 :D

2.jpg 1.jpg
 

Hercegovina

Aktivan Član
14.08.2015
233
405
63
imam 2 ebay mikroskopa. 40x i 60x i rade odlicno za 2USD. ako koristite samo za provjeru trihoma, apsolutno nema potrebe za necim kvalitetnijim od ebay kineza :)

je definicija mikroskopa :D kvalitetni su od stakla u metlanoj cjevcici :D al posto ne moramo gledat diobu stanice u labosu nego boju trihoma, dobar je i taj sa plasticom lecom za $2 :D

Sve zavisi od toga kakve su ti oči :)
Ja imam taj mikroskop od kineza koji uvećava 60x ali već sam prebacio preko 50 godina i nosim naočale za čitanje tako da je sa ovim mikroskopom prava borba dok fokusiram nekoliko trihoma a pogledati cjeli vrh ili list je za nas ćorave nemoguće :)
Vjerovatno je za vas sa dobrim vidom on dobar ali za nas ćorave je prava borba :D
Ja uslikam telefonom , povećam sliku i onda gledam povećalom ili mikroskopom
 
01.09.2019
14
32
13
Pozdrav ljudi, hteo bih pitati iskusne koji su u srb kupovali GB komplete. Da li traze licne podatke prilikom kupovine? Ne znam, hocu da kupim, a jedan od prijatelja mi je rekao da traze licne podatke, a vidim da vecina pravi homemade, nemam jos tolko iskustva da tako nesto radim pa sam mislio da olaksam sebi da kupim gotovo. Hvala unapred i nadam se da nisam omasio temu ovaj put :)