Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Ekipa, stvarno ne znam gdje bi postavio ovo pitanje ali ako jedan growshop ovo napiše na svojim stranicama, da li se treba zapitati na kakav vrt misle i da li prodaju da bi pratili te treba li taj grow shop zaobići u širokom luku?

Možete nam se obratiti za sve vrste savjete, neki od nas imaju neizmjerno puno znanja i iskustva te vam mogu pomoći u odluci ili ukoliko imate nedoumica šta i kako (HPS?CFL?LED?...???). Ili vam treba pomoć u riješavanju situacija s kojom niste upoznati (šta biljkama fali, čega ima peviše...), slobodno nam se obratite putem e-maila ili direktno na naš telefon i opustite se jer nema problema koji se nemože riješiti ili popraviti, te za one koji su početnici dajemo upute i direkciju od prvog koraka do zadnjeg kako bi vaš vrt dostigao maximum svojih mogućnosti.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
stvarno te ne kontam, lampa nije ilegalna za poruciti, vidis da se prodaje preko oglasa. sta onda ako je zg il dalje, jel u hr ne rade kuruske sluzbe. porucis i za dva dana ti postar donese na adresu
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
U Bauhausu nema sigurno HPS zarulja. Ako te strah narucit preko njuskala, sjedi na bus i via Zagreb po opremu - sa povratnom kartom bus Rijeka-Zagreb 65 kn!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
citas li ti uopste forum, koriste se hps/mh, led i cfl. i sad kontam da ces da pitas gde ima led u rijeci. daj uozbilji se malo i odluci sta ces i kako, nemoj spamati temu. ja sam ti dao opciju, baobab isto... sta zapravo hoces, da udjes u market u komsiluku i kupis hps ili led :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

njrnjava

Aktivan Član
09.05.2011
106
17
18
36
postoji ti kurirska sluzba na tiskovim kioscima, ne ide ti nista doma...ali uzgajat nes dok zivis sa starcima i oni to neznaju....

radije uzmi bicikl i vozi u brdo sa dva klona, a ne to
 

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Trosak opreme+potrosnja struje+otac ti bio policajac+dovoljno je da jednom sidju u podrum+ miris+ o uzgajanju ne znas nista! Mani se unutrasnjeg, ako vec imas dobru lokaciju za outdoor, idi sadi napolju i imas neke sanse da uspes... Znam da je off, izvinjavam se, necu vise :)