Najdraže slastice kad ste naduvani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Chipsy classic + cedevita + pistacije s cokoladom.

Nekad ranije je bilo to puno ludje, neki shejkovi, 4 banane, malo mlijeka, eurokrem sve to zamijesas i dopunis potrebne zalihe cokolade :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Strijela

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
pistaciije....u normalnom stanju, ak staviš kilu, neće ih biti, tak da me rijetko kad dočekaju...heheh

al šta sam otkrio, onaj HOLE koji stara koristi za šlag, i to direkt iz tetrapaka.....jaooooo...XD
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Cips sa ljutom paprikom, u kojem uzivam oko sat vremena ,ako mi ga dragi neotme i pojede za 2 min ,sladoled,cola,kafa,a moja jaca polovina sve cega se dohvati u velikim kolicinama.
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Sve mi ima bolji okus kada sam napušen. I u zadnje vrijeme uvijek kad se napušim jedem kao svinja :p Nic-nacs, svakako probajte. Jel išao tko jesti kad u MCD kada je bio napušen? Ja i frend smo ostavili svaki po 150kn :icon_lol:
 
01.11.2010
6
0
0
32
Kad sam sa ekipom swe wrste brze hrane... :) A kuci obozawam da skuwam jedno 5-6 jaja isecem ih sitno u neku ciniju pa peko toga salamu i onda majoneza jakopunomnogo xDDDD pa to swe u weknu hleba...:) A i prowalio sam trip sa ekipom da kad jedemo nesto ruzno a napuseni smo onako fest trudimo se da tripujemo da jedemo nesto full... :icon_lol:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
više manje šta god se ponudi,hh.al najdraži su mi pringles(hot and spicy),oreo i mliko,i onaj kroki kroket flips s okusom ketchupa :)
 
06.11.2010
35
6
0
121
Sladoledi, ostalo se teško guta zbog suvih usta. :)
Ma obožavam i kebab, samo šta kažem da stavi više umaka tako da se može gutat. LJUTI UMAK!!!
 
25.05.2011
18
2
0
31
nakon haja odem u kuhinju i doslovno sasječem pol frizidera...stid me je koliko mogu pojest...inace, nemam bas dobar apetit i mrsav sam dosta...ali poslje dobrog haja odem u kuhinju i napravim si najcudniji sendvic koji mogu iskombinirat sa svime sto mogu...tako sam negdi prije jeo margarin sa medom- predobro! a inace si napravim po 3 komada sa dvije šnjite kruha...ubijačina! :D a ako smo u gradu onda obavezno pojedem 2 masna bureka sa sirom i 2 jogurta... :D