Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Eneski je napisao(la):
Dobi li neko u zadnje vreme.Ja poslah,ali nista...

mene dočekao papirić na vratima da dođem i predignem u poštu, ali nekako me strah otić po to. dosad mi je kuverta uvik ostavljana u sandučiću. ne znam šta da radim :sick:

@_zen_ to pakovanje nije ni približno veliko kako ti se možda čini sa slike
 
15.04.2009
36
5
0
112
Petar Pan je napisao(la):
mene dočekao papirić na vratima da dođem i predignem u poštu, ali nekako me strah otić po to. dosad mi je kuverta uvik ostavljana u sandučiću. ne znam šta da radim :sick:

Vrlo bitno, jesi li naručivao registriranu(preporučenu) pošiljku ili regular mail? Jesi li naglasio da želiš običnu poštu tako da ti stigne u sandučić?
 
14.07.2008
26
0
0
46
Petar Pan je napisao(la):
mene dočekao papirić na vratima da dođem i predignem u poštu, ali nekako me strah otić po to. dosad mi je kuverta uvik ostavljana u sandučiću. ne znam šta da radim :sick:
Ma idi po to nemoj biti u frci.Najcesce seto tako radi,dobijes izvestaj o prispecu i onda ides da podignres...
Koliko je vremena proslo otkako si poslao lovu pa do stizanja tog izvestaja?
_zEn_ je napisao(la):
Ljudi odlucio sam da za neko vreme narucim pakovanje mixa iz Green House seed-a. Tacnije:
sjpg.jpg

Pa me interesuje da li neko ima iskustva sa narucivanjem ovakvih pakovanja?
Jer se provaljuje posiljka ovih semena ?
Nekako mi izgleda preglomazno pakovanje za kovertu, a da se ipak nista ne primecuje.
Da ne bude posle...o decko kako si, dodji sedni ovde imamo nesto da popricamo sa tobom. :vb_whip:
To ce biti prepakovano u manje hteo to ti ili ne,a poslace ti uzorak tog kartona kao potvrda da je to to.
 
05.02.2009
42
1
0
34
e...i tog je mene malo strah... ak me ima čega bit....
ali pazite... nemre to meni tek tak doći na vrata... jer kaj da mi to starci vide...
najebo sam ko nezz šta...
a opet na poštu mi je malo problem ići jer ko zna dal oni to tamo provjeravaju....itd...
a dali se to može nekako drugačije naručiti?
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
Eneski je napisao(la):
Ma idi po to nemoj biti u frci.Najcesce seto tako radi,dobijes izvestaj o prispecu i onda ides da podignres...
Koliko je vremena proslo otkako si poslao lovu pa do stizanja tog izvestaja?

ma znam, ali do sada mi je uvik ostavljano u sandučiću, pa mi je ovaj put malo čudno. prošlo je 7 radnih dana od kada su oni primili uplatu.

@virtuous trebalo je biti poslano kao obično pismo. posla sam im mail da provjerim, još mi nisu odgovorili
 
14.07.2008
26
0
0
46
Nema veze kakvo je pismo,to zavisi od postara,nekad ih mrzi i jednostavno samo ubace izvestaj,to se meni puno puta desilo i sa najobicnijim pismom.
Tako da to sto su ti oni poslali obicno pismo uopste ne garantuje da ces ga dobiti u sanduce,dzaba ih kontaktiras.Meni je drug poslao iz Francuske najobicnije pismo po koje sam morao ici u postu,a na izvestaju koji ti ubace u sanduce jednostavno zaokruze da nikoga nije bilo kod kuce.
Tako da nemoj paniciti,popij jedan bensedin da budes cool i pravac posta
 
14.07.2008
26
0
0
46
freakx je napisao(la):
e...i tog je mene malo strah... Ak me ima čega bit....
Ali pazite... Nemre to meni tek tak doći na vrata... Jer kaj da mi to starci vide...
Najebo sam ko nezz šta...
A opet na poštu mi je malo problem ići jer ko zna dal oni to tamo provjeravaju....itd...
A dali se to može nekako drugačije naručiti?

ne moze
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
ma ja i nisam bio kod kuće. papirić mi je ostavljen na vratima, a ne u sandučiću. to sam i ja konta da ako mi rade sačekušu ne bi poštar dolazio na vrata sa pismom, nego bi ostavio onaj žuti papirić u sandučiću. ma najbolje da odem i vidim. drž' te mi fige :icon_lol:
 
05.02.2009
42
1
0
34
ovako...ja sam se registrirao na green house i naručil sam si Big Bang (Feminised)...
i tam mi piše...
Payment method: Cash in Envelope (Send cash money in a envelope in euro bills to: Green House, Postbus 75024, 1070AD, Amsterdam, The Netherlands. Use registered mail only! Don't forget to include money for the shipping costs. Very important: include your order number!!)

i sad neznam kaj sve napišem na kuvertu i u kuvertu...

Green House, Postbus 75024, 1070AD, Amsterdam, The Netherlands. - na kuvertu

E-mail: moj [email protected]
Order : #7312 (kak da to napišem, na neki papirič pa u kuvertu?)

i priložim 25 €.... 15€ za sjemenje i još 10 € za neki prjevoz sjemenja....


pa ak neko ima iskustva s tim...molio bih pomoć...
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Eneski je napisao(la):
To ce biti prepakovano u manje hteo to ti ili ne,a poslace ti uzorak tog kartona kao potvrda da je to to.

Nebude to prepakovano nego dođe baš tako kakvo je.
Nije puno veliko,krug kartona promjera 7,8 cm.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
frik bilo bi dobro da isprintaš narudžbu na a4 pa lijepo u kuvertu, možeš još iza napisati mail i order number. stavi eure koliko su ti rekli da treba. napiši na kuvertu onu adresu koju si naveo. ne stavljaj slučajno kovanice nego zaokruži cijenu u papiru nešto više od cijene koju treba, znači da imaš u novčanicama koliko treba.
"Use registered mail only" znači prilikom slanja koverte moraš naglasiti u pošti da želiš pismo poslati kao "preporučenu pismovnu pošiljku", par kuna skuplje nego obično, platiš koliko treba i čekaš i nadaš se da nečeš pasti prilikom preuizmanja :)
 
21.04.2009
16
0
0
40
dobar dan dobri ljudi

mene zanima jedna stvar - čitao sam detaljno forum ali nigdje nisam našao definitivnu potvrdu slijedećega:

da li se može naručiti od npr. Aliena a da sjemenke dođu u najobičnijoj omotnici, bez potrebe odlaska na poštu po pošiljku ili nešto slično (znači kao najnormalnije obično pismo)?

Unaprijed hvala na odgovoru.
 
14.07.2008
26
0
0
46
Petar Pan je napisao(la):
prošlo sve ok, dobio kuvertu i put pod noge :icon_lol:
Drago mi je da to cujem
Kebra_Nagast je napisao(la):
dobar dan dobri ljudi

mene zanima jedna stvar - čitao sam detaljno forum ali nigdje nisam našao definitivnu potvrdu slijedećega:

da li se može naručiti od npr. Aliena a da sjemenke dođu u najobičnijoj omotnici, bez potrebe odlaska na poštu po pošiljku ili nešto slično (znači kao najnormalnije obično pismo)?

Unaprijed hvala na odgovoru.
Na to ne mozes da utices.To zavisi od dobre volje postara,a ne od ovih koji salju.Najcesce se desava da ides u postu po pismo iz inostranstva bez obzira da li je registrovano ili ne,mada se moze desiti da budes medju malim brojem sretnika kojima postar donese na kucu.Sve u svemu poenta je da nista ne mozes uraditi kako bi bio siguran da neces morati na postu,bez obzira na vrstu pisma.
Stvar je ciste srece...