Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2009
17
0
0
32
Virtuous je napisao(la):
As you wish.

Najbolje ti je prijaviti policiji da si naručio sjemenke i da zbilja ne možeš sa 100%-om sigurnošću utvrditi kada i da li će uopće doći.

hahaha.....a malo sam pogriješio mislio sam neka slobodno kaže,a ne laže..ahahah.....
Da li je netko još imao nekakvih problema kad je naručio sjemenke sa alien grown shop ili je sve bilo u redu.....
Koliko otprilike treba da dođu sjemenke....:sun2:
POZZ
 
18.04.2009
1
0
0
36
Pozdrav svim članovima ovog foruma!Nego ja ću uskoro narućit sijemenke iz Green House seed Co. Amsterdam,da budem precizniji narućit ću ovo http://www.greenhouseseeds.nl/shop/index.php?target=products&product_id=19
Pa me samo zanima ako je tko već naručivao od njih pa da mi kaže kako je prošlo.Samo što su u cijenu uključili 10 eura za poslat natrag,mislim da nebi trebalo to bit toliko skupo ako šalju u normalnom pismu a možda imaju nešto i drugo na umu pa ako netko zna kako ću mi poslat nek mi kaže.Ja sam za svaki slučaj napisao velikim slovima na papiru da mi pošalje u normalnom pismu.I još samo jedna stvar,Pošto nisam polao pismo već puno ljet neznam koliko trebam kupit markica za Amsterdam,ako mi zna ko reći bio bih zahvalan.
 
18.06.2009
23
2
0
39
Evo da napisem moje dosadasnje iskustvo sa porucivanjem pasulja.

Nirvana Shop
Porucio sam 09.07. neki pasulj i platio karticom (epassporte). Pogledam sutra izvod sa kartice
pise lepo skinuli novac. Reko odlicno - prosla uplata.
I tako ja cekam i cekam i cekam i posle 25 dana logujem se na svoj nalog na shop-u i vidim kaze
"Customer successfully returned from ThemisPay, BUT the payment is ON HOLD by the fraud department."
Napisem im support ticket, posaljem mail ali bez odgovora.
Ko je narucivao od Nirvane jel ima neke reci mudrosti da podeli samnom? "Laksi" sam za 90e pa mi nije sve jedno. :thumbsdown:

Growshop Aliën

Porucio sam preko Alien-a, po preporuci mnogih odavde, pasuljcice i probao da platim karticom, ali nazalost nigde nema Srbije u izboru zemlje za naplatu.
Kontaktiram ih sa problemom i dobijem odgovor, Just select another country and write down your from serbia..
Ok, upisem svoje podatke ali kao drzavu izaberem Bosnu. Posle toga sam dobio Order Confirmation mail, ali do danas, 3 dana nakon porudzbine, ne vidim da su mi skinuli kintu sa kartice.
Jel postoji neki nacin, osim slanja mail-a njihovoj prodaji, da se proveri trenutni status porudzbine?
 
18.06.2009
23
2
0
39
Igrow-Soil Cannativa je napisao(la):
covjece u kutiji,probaj sa slanjem novaca,ne preko kartice....

To slanje novca mi je josh manje sigurno. Ovi postari po Srbiji vole da citaju tudja pisma.

Bilokakobilo, odgovorili mi iz Nirvane da su mi poslali pasulje josh 13.07. i da je posiljka najverovatnije izgubljena negde, ali da ce mi, obzirom da sam prvi put narucio od njih, poslati ponovo o njihovom trosku.

Alien mi je skinuo kintu i pasulj bi trebao da krene svoj put za koji dan. :bananallama:
 
18.06.2009
23
2
0
39
Stiglo od Aliena, od Nirvane ni traga ni glasa. Obe posiljke porucene 12.08.

Svaka cast Alien-u za ovako brzu i kvalitetnu isporuku.

Stealth 8/10
Brzina 9/10
Zastita semenki 10/10
 
12.07.2009
14
0
0
38
ManInTheBox je napisao(la):
Stiglo od Aliena, od Nirvane ni traga ni glasa. Obe posiljke porucene 12.08.

Svaka cast Alien-u za ovako brzu i kvalitetnu isporuku.

Stealth 8/10
Brzina 9/10
Zastita semenki 10/10

e cekaj i ovo ti si naplatio preko kreditme.....?....

to mi nije bas sigurno....ili grjesim
 
18.06.2009
23
2
0
39
Imam epassporte nalog na koji uplacujem sa paypal naloga na koji mi lezu zarade od sajta i nijedan od tih naloga se ne vodi na moju adresu :D
Sigurnije od ovoga ne moze.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Jel mi može netko poslat na PM link od tog famoznog ************ ?

postao sam novi topic negdje u indoor uzgajanje, al je obrisan (?!)
 
12.09.2009
56
81
18
40
jel neko narucivao preko aliena za srbiju?pokusavam da narucim i kad dodjem do dela da treba da dam svoje podatke,i da napisem ulicu,to sve odradim,a u zemljama uopste nema srbije :(
 

PicVajZ

Aktivan Član
03.10.2009
104
359
63
43
Narucheno iz Aliena, stiglo za sedam dana
Platjeno kreditnom, sve ok, dobar stealth i dobra zashtita semenki
Inache kreditna je od ortaka, a stiglo na adresu na kojoj netje biti gajeno
Dobio 5semenki na poklon, pishe MS NLX, zna li neko shta je ovo?
Hvala
Mir i Ljubav
 
05.08.2009
8
0
0
33
snemuns je napisao(la):
jel neko narucivao preko aliena za srbiju?pokusavam da narucim i kad dodjem do dela da treba da dam svoje podatke,i da napisem ulicu,to sve odradim,a u zemljama uopste nema srbije :(
stavi za podatke za racun montenegro i sve u redu!!!:icon_lol:
 

ja!

24.09.2009
9
0
0
40
Meni jos nije stiglo! Poslala sam im novac pre tri nedelje, a danas su mi na mail sa pitanjem jesu ga primili odgovorili da je porudzbina poslata, cini im se, prosle nedelje. Nesto mi dugo putuje pisamce. Vec me hvata paranoja.
 
21.08.2008
46
8
0
43
Evo ja narucio prije 10ak dana No Mercy Double Fun sjeme od aliena...
Poslo lovu najobicnijom poštom,i za 5-6 dana sam slao mail da mi potvrde da su primili,i to sve,jel,i isti dan mi odgovoriše da su primili i poslali....
Ja se nadam da ce stici ovaj sljedeci tjedan,i da nece bit problema s poštom ili carinom... Još sam naglasio da upakiraju nekako da se ne skuzi sta je...
Kakva su va sa iskustva s njima za HR,odnosno Zagreb...!?
 

ja!

24.09.2009
9
0
0
40
Sreca, sreca, radost, uzivancija!!! Stiglo je seme, a na poklon sam dobila MS NLX. Na njihovom sajtu sam nasla jedino Alien NLX, ali mi nije jasno sta znaci ovo MS. Kako god, bitno da je doslo.
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Prijatelji pozz i Zagreba,

daj saslušajte ideju,

znaći kak bi to bilo kad bi Alienu poslao novac za sjemenke i u adresu upisao ulicu i kućni broj neke kuće koja se trenutno ne koristi (kao npr. vikendica na moru) poštar dođe i ubaci u sandučić! ja navratim svaki 2. dan da vidim jel stiglo, i super,

naravno na pismo ne pišem nikakve vlastite informacije, kao ime ili prez.

znači "ivan ivanišević" , "ulica trave 46." (to je ta ajderecimo napuštena kuća),

sad me zanima vaša iskustva s poštarom, DAL MU NETKO MORA POTPISATI PRI ISPORUKI POŠILJKE NA KUĆNOM PRAGU???

Što recimo u ovoj ideji nebi upalilo?

Znači I DA PRONAĐU SJEME U POŠILJKI, NEMAJU GA S KIME POVEZATI OSIM ONOGA "ivana ivaniševića iliti NITKO" Znači MUP nemogu nokoga pozvat i uručit mu kaznu, a kamoli pretresti kuću!

Nadam se da me kužite, dajte samo PLEASE ODG.!!! Za kolegu growera:sun2::icon_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pa možeš izmislit neko ime i napisat adresu neke napuštene kuće koja ima sandučić pristojne veličine i da ti imaš mogučnost isprazniti ga. Ako pošiljka nije preporučena tad nitko netreba ništa potpisivati, i poštar može ostaviti kovertu normalno u sandučiću, međutim, ako je koverta povelika u odnosu na sandučić i nemože ju ugurati ili je poštaru neš sumnjivo iz nekog razloga ili mu se jednostavno neda ostaviti kovertu, tad će ti ostaviti ceduljicu da si ideš podignuti na poštu, a ti nećeš moći podići pismo ako se podaci na njemu ne slažu s podacima na tvojoj osobnoj iskaznici.
Znači ideja ti je izvediva i dosta siguran način naručivanja, al te poštar može uzjbati.