Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Falcon je napisao(la):
Bobach lijepo je to sto trazis vise misljenja...dapace...al sad ispada koda ti ga zelim uvaljat...pa nekaj "smrdi".....vec sam ti reko....ljudi su stvarno korektni i nema brige..evo za primjer..narucivo sam ne znam ni sam kolko puta...ovaj tjedan su mi za tu uslugu,vjerojatno,poslali grinder,a u njemu menke gnomo auto 5kom...kao poklon za bozic!...mislim da to sve govori,a sigurno..pa covjece sigurno nije ni kad izades iz kuce na cestu...a ako ti sigurnije iz vana narucivat da prelazi carinu...narucuj:)


ma znao sam da će se ovo dogoditi. najveći bed mi je bio da se ti ne uvrijediš, ali probaj i mene malo skužiti. e da, još k tome i drmam onak lijepo baš:icon_lol:, pa me na trenutke pere euforija, a na trenutke nekakva lagana paranoja:eek:hno:, totalna igra mozgom na duže staze:icon_lol: sorry još jednom, ali stvarno mi je bilo potrebno da se još neko javi, jer je stvar predobra a niko je ne komentira
PEACE:icon_lol:
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ma frende sve 5....nema nikakve ljutnje niti uvrede:)....i kuzim te u potpunosti,normalno da se oko ovakvih stvari brines i razumljivo je da zelis provjeriti na vise mjesta,potpuno!:)
I ja sam bio nepovjerljiv...dok nisam provjerio neke stvari:).....samo mi malo bio bed,jer je ispalo da te ocu uvaljat:D....inace sve 5...nis za zamjeriti,sve je razumljivo:)
 
18.08.2009
23
1
0
50
isti paket sam i ja dobil; žuti GHS grinder i 5 auto gnomo :)

Falcon je napisao(la):
Bobach lijepo je to sto trazis vise misljenja...dapace...al sad ispada koda ti ga zelim uvaljat...pa nekaj "smrdi".....vec sam ti reko....ljudi su stvarno korektni i nema brige..evo za primjer..narucivo sam ne znam ni sam kolko puta...ovaj tjedan su mi za tu uslugu,vjerojatno,poslali grinder,a u njemu menke gnomo auto 5kom...kao poklon za bozic!...mislim da to sve govori,a sigurno..pa covjece sigurno nije ni kad izades iz kuce na cestu...a ako ti sigurnije iz vana narucivat da prelazi carinu...narucuj:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bobach79

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
to, to to!!! hvala falcon, putnik 11 i naravno peronospora. sljedeći tjedan javljam kako je prošlo. POZDRAV:icon_lol:
 
12.03.2010
18
0
0
33
Molim vas pomagajte poslao sam u utorak novac i jucer mi je na mail alien odgovorio
Hello

Its clear on website that we dont send any orders after 18-12, if your order is not receive it will not be sended. Please read our site, sending money by mail takes too long when we are going on a break..

I put this message one week at advance online so only payments with creditcards should happen who can be in time

I also do not want to send to an adress like yours who doesnt look correct, its very strange adress ,i sad vas molim da mi kazete hocu li ja dobiti natrag svoj novac nemogu vjerovat da su me ovako brokvali

 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Kemul je napisao(la):
Molim vas pomagajte poslao sam u utorak novac i jucer mi je na mail alien odgovorio
Hello

Its clear on website that we dont send any orders after 18-12, if your order is not receive it will not be sended. Please read our site, sending money by mail takes too long when we are going on a break..

I put this message one week at advance online so only payments with creditcards should happen who can be in time

I also do not want to send to an adress like yours who doesnt look correct, its very strange adress ,i sad vas molim da mi kazete hocu li ja dobiti natrag svoj novac nemogu vjerovat da su me ovako brokvali


Pa u tekstu ti piše da pogledaš njihovu stranicu.

Ukratko,
rekli su da sve naruđbe koje su ONI primili DO 18.12. budu poslali,
a za ovo kasnije ne znam.
Ali ako imaju imalo morala, budu ti dostavili paket ili vratili novac nakon praznika.

Rekli su da to kovertom pre dugo putuje, ali bi plačanjem s karticom to već mogao brže napraviti (znači da tako si jedino mogao stići prije 18., ali sad je gotovo)

Kada si poslao btw.?
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Osim toga su rekli:da NECE poslat na adresu kao sto je tvoja bila,da je vrlo cudna....najbolje bi bilo na njihovoj starnici da se informiras..ali vjerujem da ce ako nista drugo,vratiti ti pare,zato sto posiljka postom stize kasnije od njihovog dogovorenog i oznacenog godisnjeg na stranici..tako da ce tvoje pare stici tamo,samo njihov odaziv ce biti poslije praznika ili ce ti vratiti pare ili menke...ali ja bi se sigurno jos tamo informiro,jer ti je receno na mailu da nece slati na tu adresu jer nije opsirna ili tocna.Sretno!
 
12.03.2010
18
0
0
33
Al zbog cega im moze biti cudna moja adresa ,sta oni znaju kakvih sve adresa ima u hrvatskoj ,i propalo mi 70 eura,a jebalo ih postenje da mogu odma bi ih tuzija, a kako ce oni meni vratiti pare ako oni ne mogu primit postu a kad se posiljka ne uruci onda je ekipa iz poste otvori ce i vidit ce pare,i meni ce pare propast,pa jel oni mogu primit tu postu pa mi poslat menke kad opet pocmu radit ponovo oko prvog miseca
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Prijatelju...to se trebas kod njih raspitat,tesko ce ti ovdje netko sa sigurnoscu moci odgovoriti kako ce oni postupiti...provjeri kod njih sto oni to tocno misle za tu tocnost adrese...kad to rijesis..mislim da nece biti nikakvih problema i da ce ti sigurno poslati nesto od toga dvoje...ako prime lovu,sigurno ce onda poslati menke,sumnjam da ce ti vracat lovu nazad:)..ali to je samo moje misljenje
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Mislim da nemas prevelikog razloga za brigu da ces ostati bez icega...samo kad dodu s godisnje..finaliziraj to za adresu..i sve ce biti ok..sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bobach79

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
bobach79 je napisao(la):
to, to to!!! hvala falcon, putnik 11 i naravno peronospora. sljedeći tjedan javljam kako je prošlo. POZDRAV:icon_lol:

evo ga jučer sve riješeno, i to bez ikakvih problema:icon_lol: site vam je naš, nemate problema sa carinom jer to sve oni rješavaju prije. još jednom hvala falconu, putniku 11, i peronospori, sorry još jednom na nedoumici, ali zato svoj trojici REP+:thumb:
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
bobach79 je napisao(la):
evo ga jučer sve riješeno, i to bez ikakvih problema:icon_lol: site vam je naš, nemate problema sa carinom jer to sve oni rješavaju prije. još jednom hvala falconu, putniku 11, i peronospori, sorry još jednom na nedoumici, ali zato svoj trojici REP+:thumb:

I meni bi trebao dati par credit-sa jer sam ti nekidan napisao PM o super iskustvu s njima, i još par dobrih savjeta.
Ali nažalost forum je štekao pa ti nije htijelo poslati! (nije šala)

Došlo na adresu, ili u 4 oka?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bobach79

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
ScuderiaBull je napisao(la):
I meni bi trebao dati par credit-sa jer sam ti nekidan napisao PM o super iskustvu s njima, i još par dobrih savjeta.
Ali nažalost forum je štekao pa ti nije htijelo poslati! (nije šala)

Došlo na adresu, ili u 4 oka?
:icon_lol: dobar, sve 5 kompa, u 4 oka
 
12.03.2010
18
0
0
33
Moram vam se pohvaliti da su sjemenke stigle doduse tek nakon mjesec ipo dana nakon sto sam poslao novac,prvo su me zezali sa zatvaranjem shopa od 18.12. do 7.1 pa nakon toga su mi govorili kako mi adresa ne valja posto nema broja vec pise bez broja ,ali sam ih nekako uspijo nagovoriti da posalju na tu adresu ,i jos jedan plus za stealth koji je bio izvaredan ,kada su sjemenke stigle ja nisam bija kod kuce vec je moja majka otvorila postu ,ali posto su ih dobro zakamuflirali ona nije nista vidjela , a ja uzea sjemenke i pobaca kuvertu i ostale stvari i pita mene mater ko ti to salje a ja se pravin lud ma to mi je bice sa fejsbuka vidilo moju adresu pa ka neka nagradna igra , a ona ka nemoj ti svugdi stavljat svoju adresu ,a ja kazen dobro dobro i tako mogu reci da je sve na kraju dobro ispalo sada cekam 4. mjesec i da mogu uzivat u growanju a kasnije i u pusenju.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Poštovanje svima! Ovako ja sam stavio naruđbu kod greenhouse.com i neke stvari mi nisu jasne. Dobio sam podatke za uplatu love na njihov račun, ali pošto nikad nisam stavljao novce na račune u inozemstvu, može mi netko pojasniti kako da popunim formular na internetu (položio bih im pare preko internet servisa i to iz PBZ-a)??
Molim vas pomagajte!

P.S.Ta naruđba me čeka tako dugo dok im ne stavim lovu gore, a to bih učinio u ponedjeljak. Ima li tko iskustva s greenhouse-om?

Hvala!