Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Citam malo postove i vidim da se prestalo govoriti od kraja 2010. o jednoj hr stranici...
Da li je neko u zadnje vrijeme narucivao od njih nesto?

Offtopic: ako das neko bezveze ime i prezime, a ispravnu adresu, da li ti posiljka dodje ili ne? Ako placas pouzecem i nema te doma kad stigne posiljka, da li onda moras na postu po to?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
U vecini slucajeva da...jer postaru i nije vazno ime na omotnici...samo adresa... Ali imas i onih postara koji guraju svoj nos u sve pa znaju ne dostaviti pismo ako znaju da nema nekoga pod tim imenom na toj adresi(u manjim mjestima je to cesta pojava)...

Zadnje pitanje je odgovor da...i da napomenem da neces moci pokupiti to u slucaju da si dao pogresno ime...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
bas tako, kad ides na postu pokupiti uobicajeno je (po pravilima sluzbe) da traze licnu/osobnu kartu, mozes podici posiljku samo ako su podaci na omotnici i karti "upareni"
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hmmmm, ima tu logike... Ma poslao sam ja njima mail da isprave ime i prezime jer znam da kad firma u kojoj radim posalje racun, isti nam se vraca s oznakom "ne postoji" ako smo upisali krivo ime ili je podstanar pa nema tip sanducic ili sl.
Nadam se da ce ispraviti jer sljedeci tjedan me nema prijepodne doma i morat cu na postu.
Hvala na odgovorima.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
u najgorem slucaju, ako ne isprave, moralo bi im se vratiti, pa im se izvines mailom i zamolis da posalju ponovo, jedino ne znam kako je postarina regulisana, da li je sve o njihovom trosku ili bi morao jos doplacivati. ma, ako nisu poslali pre nego sto si reagovao ispravice pa bude sve ok
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Salju u cetvrtak, tako su javili na mail, a ja sam odmah nakon potvrde narudjbe javio pravo ime i prezime. Da, to i mene muci, da ne placam dodatno postarinu ako ce im se vracati. Posto je pouzecem ne bi trebao!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Poklon je:

p8300431.th.jpg



Sjeme:

p8300430.th.jpg
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Bubblegummer - female seeds (4seeds)
Female Seeds X - Line Iced Grapefruit (5seeds)

Uzmimo u obzir da sam pocetnik. Kakav bi ovo bio odabir za mene? U ponedjeljak bi poslao novce, ali vec danas narucio kod alien-a i ne zelim pogrijesit!


Edit: mislim da sam ovo trebo okacit na "iskustvo sa sortama"..sry :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Obje su odlicne!
Bubble je fina vocna carolija. :))
Iced Grapefruit je doslovno bomba.

Preporucam obje. Ako imas uvjete, sve sto ti moras dati je ljubav i volja, onda nema te sorte koju nebres uszgojiti.
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Da sad vec imam i uvjete..super sam se opremio s obzirom na to kako sam starto, rjesio sve velike greske koje sam ocito morao napraviti i osjetiti na vlastitoj kozi..no sve je to sada proslost :) a ljubavi i volje mozda i previse ^^ (sto se malko obilo o glavu) :icon_lol:

Hvala na odgovoru..javim kako je prosla narudzba, preksutra saljem novce i nadam se da ce brzo stici sjemenke.. Cak sam poslo mail alienu s obzirom da mi je narudzba 42 eura, da ne saljem sicu (procito u onom za dummise o narucivanje iz aliena) pa bih poslo 50 eura ako nabace koje sjeme viska neke druge sorte, pa cekam odgovor i tu se nadam pozitivnom izhodu :icon_mrgreen:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
kako ne bi, ima ih BC institut u zagrebu... naravno da nema, jel znaš ti da je to kod nas ilegalno?
 
01.11.2011
7
0
0
36
Naravno da zznam da je ilegalno ali kako bih izbjegao komplikacije pitam ima li mozda toga blize, jer sto vise grana veci rizik, logika, a takvi maloumni postovi su nepotrebni, a mislio sam da je ovdje ekipa normalna, a ne ko da je u krizi.