Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Sale, moja lova im je navodno stigla za 3 dana. Točnije dva i pol. Poslala sam 05.03. (ponedjeljak) popodne, a već 08.03. (četvrtak) navečer su mi javili da su poslali narudžbu. Od tad čekam paket i izgleda da neću dočekat.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
the Dreamer je napisao(la):
Sale, moja lova im je navodno stigla za 3 dana. Točnije dva i pol. Poslala sam 05.03. (ponedjeljak) popodne, a već 08.03. (četvrtak) navečer su mi javili da su poslali narudžbu. Od tad čekam paket i izgleda da neću dočekat.


ja sam 2x narucivao iz aliana i oba puta je stiglo tacno za 21 dan pricam za srb sto znaci ocekuj sutra ili do kraja nedelje sigurno

pozdrav
 
13.01.2012
13
0
0
49
dali je netko narucivao u zadnje vrijeme iz slo?znam da trgovine vise ne rade ali sam im spremio mail i kazu da salju,ne znam jeli u pitanju neka prevara ili jos uvijek rade online narudzbe
 
07.02.2012
26
0
0
34
ja bi sebi rado narucio iz alien-a sjeme ,a platio bi tako da ja njima postom posaljem. Vi koji ste narucivali kojom metodom slanja da odaberem ako zelim da mi dodje obicno pismo koje nije preporuceno ni nista. vidim ima: seeds - graines - zaden = €7 kakvo je to?
nije mi problem cekati nego me je vise to sto jos uvijek zivim sa starcima na istoj adresi.. :/
 
07.02.2012
26
0
0
34
PowerSeed je napisao(la):
to ti je to, obicna posta, ubacuje se u sanduce

koliko sam citao jel oni navode svoju adresu ili ne posto ovaj jedan je rekao da nisu stavili posiljaoca. to cu kontaktirat s njima i navest cu da sam tu sa foruma. nadam se da ce sve proci glatko.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Evo zadnji update na razvoj moje situacije, najnovija korespodencija s Alienom. Ne mogu vjerovat da su tako mutavi. :eek:hno:

U will never able to receive mail if u don't check your postoffice, they
dont always leave a message, so if u dont check your mail will always
stay there

If your too scared to check a postoffice, u should not be ordering
things, if its laying there, its easy to pick it up


Praktički savjetuju ljudima da ušeću u sačekušu. Nema šanse da više ikada od njih nešto naručim, bili oni sponzor ili ne - I don't care, mislim da svi zaslužuju znati da, ako im ne stigne narudžba, neće ju nikad niti dobiti, na vraćanje novca ne možete računati ni u ludilu, a možda će vam i savjetovati da si osigurate padanje na pošti.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jako nezgodna situacija...Nikako ne idi u poštu, pogotovo zato što nisi ni obavjest nikakvu dobila. Da su te zvali da podigneš pošiljku, znala bi barem da ne smiješ ići, a ovako je totalno bzvz. Šteta, stvarno šteta...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
pa kako si ti to naručila? meni je stiglo na adresu u roku 8 dana, nisam morao preuzimat na ruke od poštara nego je čekalo u sandučiću...

i o kakvoj vi sačekuši pričate? pa nemaju oni civilca tamo svaki dan cijeli dan da čeka jednu curu koja ide pokupit 5 sjemenki, šta vam je?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ne, ne čeka cijeli dan, nego pošalju obavjest i onda malo čekaju, pa ako je neko toliko tupav da se pojavi, obave posao i sretni su što su još malo popravili statistiku. Boli njih jer 5 ili 50 sjemenki, gram ili 100... statistika je ono što se gleda. Aj nemoj sad poticat nepotrebnu raspravu, prošli smo to već mali milion puta...
 
07.02.2012
26
0
0
34
ako odes po to onda znaju da ocekujes tu posiljku i lako padnes na tome. kako to oni salju sta ne dodje uvijek kuci? kakvu si narudzbu stavila
 
22.03.2012
41
0
0
35
Ja sam iz srbije i vec sam 2 puta uspesno kupio seme od aliana,prvi put sve ok a drugi put stigla otvorena koverta ali je sve bilo unutra.Oba puta preporuceno pismo sam poslao.
Inace ceo proces je trajao 25dana.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Dreamer
Možeš otići na poštu i pitati da li imaju koji paket iz Amerike za tebe, da si s ebaya naručila.
Pa kada pregledaju spremište naći će i pismo od Aliena ili neće. A ako pronađu praviš se mutava da
nisi očekivala nikakvo pismo i možeš procijeniti hoćeš li ga uzeti ili ne.
To što su tebi došle sjemenke poštom nije nikakav dokaz da si ih ti naručila, može ti sutra doći paket
s 5kg eksploziva pa ne znači da si terorist i da si ti to naručila.
A pisani trag tvoje narudžbe i plaćanja sjemena ne postoji kad si pare slala poštom.
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
the Dreamer je napisao(la):
Evo zadnji update na razvoj moje situacije, najnovija korespodencija s Alienom. Ne mogu vjerovat da su tako mutavi. :eek:hno:

U will never able to receive mail if u don't check your postoffice, they
dont always leave a message, so if u dont check your mail will always
stay there

If your too scared to check a postoffice, u should not be ordering
things, if its laying there, its easy to pick it up


Praktički savjetuju ljudima da ušeću u sačekušu. Nema šanse da više ikada od njih nešto naručim, bili oni sponzor ili ne - I don't care, mislim da svi zaslužuju znati da, ako im ne stigne narudžba, neće ju nikad niti dobiti, na vraćanje novca ne možete računati ni u ludilu, a možda će vam i savjetovati da si osigurate padanje na pošti.

ovo ne želim komentirati,meni samo nije jasno kako se pošiljka nakon 30 dana nije vratila pošiljaocu?

da se vratila znacilo bi da zabunom ilixy nisi dobila obavjest i sve ok,šalju ti ponovo a ovako

bi trebalo znaciti ili da je putem xy ili na odredištu xy u svakom slucaju moj ti je savjet stoj di jesi!
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Možemo nagađati do prekosutra, činjenica je da neću odlazit na poštu. Ali niti meni nema smisla da paket koji se ne dostavi "zauvijek" ostane na pošti. Bilo bi logično da se vrati pošiljaocu nakon određenog broja dana. Sve u svemu možda nije niti došao do HR.