Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.03.2012
25
0
0
39
pozdrav folks,

zelim da narucim sjemnke iz nirvane,ali ne znam kakva je stanje sa BiH..neka mi neko kaze ko je narucivao od njih iz Bosne??Hvala
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Iako smo već svi izgubili nadu, sa zadovoljstvom vas izvještavam (iako još uvijek i sama u nevjerici) DA SU MI STIGLE MENKE! :b_jump: Nakon gotovo mjesec dana, ali stigle su!! Nemam pojma gdje su bile tako dugo, ali eto... veeeeliki teret je pao s leđa :hehe:
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Da, sve normalno, samo sam ga našla u sandučiću, a nisam niti očekivala više da će doći. Pakiranje izgleda diskretno izvana, kao obično prosječno pismo, koverta s mjehurićima. Doduše, ne može se reći jel otvarano jer je patent na koverti takav da se može lako odlijepiti. Unutra paketić koji je izgledao neotvarano, doduše malo šlampavo zapakiran. I u njemu orig. pakovanja menki u epruvetici. :)
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
the Dreamer je napisao(la):
Iako smo već svi izgubili nadu, sa zadovoljstvom vas izvještavam (iako još uvijek i sama u nevjerici) DA SU MI STIGLE MENKE! :b_jump: Nakon gotovo mjesec dana, ali stigle su!! Nemam pojma gdje su bile tako dugo, ali eto... veeeeliki teret je pao s leđa :hehe:

WEEEEEEEEE EE EEEEEEEE EEE EE E EEE EEE EE E E........:facesjump::callyou::prof10::facesjump::hotpants::b_hop::ridinghorse::ludaci_lol::gothband:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
poslao sam alienu kes i narudzbu 22.03 juce ih pitam jesu dobili kazu ne!pizdim lagano kao koleginica Dreamerka

znaju vec su postari provalili cim vide adresu growshop alien vade kes opasno provaljeno je to il im je neko rekao
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
sreca pa sam za rezervu narucio iz slo to bi trebalo da stigne sutra ili prekosutra

ali vise nema narudzbi posle ovoga zapalim u bec i uzmem za narednu godinu sta mislim i u ku... necu se zajebavati postom!
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Evo živa i zdrava nakon skoro mjesec dana muke pa šta reći.. kameni živci i čekanje, nema ti druge. I svakako puno više pozitive nego što sam ja imala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
druze, nisam iz bosne ali semenke ce ti stici sve i da si iz zimbabvea ako je ta zemlja (u ovom slucaju bosna) kod njih na spisku kada radis Checkout
ja sam jednom porucio sa njihovog sajta i stiglo mi je, malo raskupusano ali stiglo

edit: pogledao sam i koliko vidim bosna je na spisku, znaci da salju za bosnu
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
the Dreamer je napisao(la):
Evo živa i zdrava nakon skoro mjesec dana muke pa šta reći.. kameni živci i čekanje, nema ti druge. I svakako puno više pozitive nego što sam ja imala :)

ajde sad na posao,cekamo update/obnovu boxa,slike i grmolika stabla naravno:rasta1:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
the Dreamer je napisao(la):
Evo živa i zdrava nakon skoro mjesec dana muke pa šta reći.. kameni živci i čekanje, nema ti druge. I svakako puno više pozitive nego što sam ja imala :)

nadam se da će i meni tako iz Dutch Passion, još čekam ko mujo iako ima već 3 tjedna otkako su mi poslali...

nego, što si ono kupila?
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
metalmaniac je napisao(la):
...nego, što si ono kupila?

EasyRyder Auto Fem i Mandala Mango Zamal Reg. Prvo ću growat Rydera, već stavljen na klijanje, a dnevnik će uskoro pa tko voli neka prati ;)

Da ne budemo off, evo ja sam živi primjer dugog čekanja pa naoružaj se strpljenjem i stići će ovih dana.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
s neizmjernim vas zadovoljstvom obavještavam da je stigla pošiljka od Dutch Passiona...

znači, 3 komada Think Different i 3 komada Skunk F11 su konačno doma nakon 4 tjedna otkako su mi ih poslali.

stvarno ne treba gubiti nadu čak niti nakon 3 tjedna, ja sam čekao, baš kao i drimerica, imao sam puno strpljenja i sada su konačno stigle!