Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne čini se ni meni baš savršeno sigurno i pouzdano ali šta ćeš...

kod naručivanja ima opcija da upišeš neki komentar ili zahtjev pa se tu može naručiti da pošalju u onakvoj vrećici s mjehurićima...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
metalmaniac je napisao(la):
ne čini se ni meni baš savršeno sigurno i pouzdano ali šta ćeš...

kod naručivanja ima opcija da upišeš neki komentar ili zahtjev pa se tu može naručiti da pošalju u onakvoj vrećici s mjehurićima...

nije stvar koverta sa mjejuricima,nego ako otvore bilo kakvu kovertu da ugledaju "zeca" a ne sjemenke....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
u svakom slučaju je lakše otvorit kutiju i zalijepiti natrag selotejpom nego otvoriti kovertu a da se to ne primjeti...


@macedonia, poslano je normalnom pošiljkom, nije preporučeno, stiglo je za 28 dana...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ljudi, da ne povjerujete, ja pogledam pakete od DP-a prema svjetlu, kad ono po 10 točkica u svakoj vrećici, znači nisu po 3 sjemenke nego po 10!!!!!

bit će i za sljedeću godinu, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! ne mogu vam opisati osmjeh na mom licu, vjerojatno ide oko cijele glave... :D

edit:

[video=youtube;XgDrJ5Z2rKw]http://www.youtube.com/watch?v=XgDrJ5Z2rKw[/video]
 
09.12.2008
21
5
0
39
pohvale alienu...

24.03 poslana narudzba, 29.03 stigao mail da su primili narudzbu i poslali, 11.04 iliti danas uredno stiglo pismo, postar ubacio u sanduce:hehe:

5 kom. big banga fem od ghs
20 kom safari mix od mandale


P4110115.jpg
 
20.03.2012
13
0
1
Zdravo svima!Javljam se iz Srbije i imam jedan problem...Narucio sam seme iz Holandije (da ne imenujem shop posto nije Alien) 22.3. i platio karticom,a odmah sutradan 23.3. su mi poslali seme.Medjutim,do danas seme nije stiglo.Inace opcija slanja je track&trace.Sada do petka ce biti tacno tri nedelje kako su mi poslali narudzbu.Neznam sta da radim,da li ima jos smisla nadati se.......
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Po ovom nazivu "track&trace" dalo bi se zaključiti da je pošiljka praćena znači trebali su tu dati i broj pošiljke i gdje ju možeš pratiti pa ti lijepo njih kontaktiraj i pogledaj gdje je pošiljka.
 
20.03.2012
13
0
1
Tako je dobio sam i broj i pratio posiljku do ulaska u Srbiju(to je bilo kr. marta),zatim mi je najavljeno da ce posiljka stici 31.3,zatim se rok pomera na 2.4. pa na 3.4. da bi 4.4. video da je datum dolaska posiljke nepoznat ! Odmah sam ih kontaktirao i receno mi je da za Srbiju treba malo vise vremena.Naravno resio sam da budem strpljiv,medjutim od tada je proslo jos nedelju dana a od posiljke ni traga ni glasa....Malopre sam im poslao mejl i opet objasnio situaciju,ali posto je vec kasno ocekujem da mi odgovore sutra.Bas sam se nadao da ce sve biti o.k. kada ono....problem....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
mikim71 je napisao(la):
Zdravo svima!Javljam se iz Srbije i imam jedan problem...Narucio sam seme iz Holandije (da ne imenujem shop posto nije Alien) 22.3. i platio karticom,a odmah sutradan 23.3. su mi poslali seme.Medjutim,do danas seme nije stiglo.Inace opcija slanja je track&trace.Sada do petka ce biti tacno tri nedelje kako su mi poslali narudzbu.Neznam sta da radim,da li ima jos smisla nadati se.......

to mora da stigne u roku od 5 dana, nego, datum se prakticno poklapa, da to nije zaglavilo ovde
Blic Online | Seme kanabisa iz Holandije i Engleske slali u pismima
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
e jebi ga sad.....:icon_frown::icon_rolleyes: stari moj goni sve iz kuce...bez panike.....

ja još uvik tvrdim da je preporucena pošiljka sigurnija iako zvuci paradoxalno ali je,ne otvaraju je a i ako otvore kad naruciš preko dobre kuce ne skužu ništa....
 
20.03.2012
13
0
1
@PowerSeed.....nadam se da nije moje seme u pitanju.....nego,cenis da postoji nada da ce posiljka ipak stici...
@makisplit....kuci nemam nista,planirao sam da ih uzgajam na drugom mestu...inace i ja sam nekog misljenja da su preporucene posiljke nekako sigurnije....pre par godina sam isto tako narucio i nije bilo problema,posiljka nije otvarana a i seme je bilo dobro sakriveno...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
mikim71 je napisao(la):
@PowerSeed.....nadam se da nije moje seme u pitanju.....nego,cenis da postoji nada da ce posiljka ipak stici...

ne volim da zvucim pesimisticki, ali optimista u ovom slucaju nisam. preporuceno sa tracking number mora da stigne za 5 radnih dana, kako iz engleske tako i iz holandije... ako te postar nije nasao kod kuce morao je ostaviti cedulju da odes po to u postu... u svakom slucaju u posti stoji pet dana, ako ne preuzmes vracaju nazad, ubaci tu jos pet dana... suma je oko 15 dana + jedan vikend, ako im ne stigne do kraja nedelje bojim se da je onda zaglavila na carini
edit: koliko si porucio
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Iako sam na svom primjeru naučila da valja biti vječni optimista, bila bih vrlo oprezna na tvom mjestu. Ako je zapelo na carini, predali su policiji, znači možeš očekivat da ti kucaju na vrata. Ako nemaš ništa kod kuće - tim bolje, a za svaki slučaj očisti si i računalo od bilo kakvih poveznica s vutrom tj. jednostavno obriši cijeli history i obriši ako imaš kakve slike vutre na hardu. I onda ako se nevolja pojavi pravi se blesav.
 
20.03.2012
13
0
1
@PowerSeed narucio sam 7 semenki...takodje me buni sto je posiljka teska 140 grama! Bas sam zbunjen...

---------- Post added at 11:18 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

@the Dreamer...hvala na savetu,sve sam regulisao...