Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
ja i te kako znam sta bih radio. to je regular seme sorti iz njihove prodajne linije, genetika ne moze biti losa. eventualno moze biti da je f2 seme pa je lutrija sta ces dobiti, al svakako nije za baciti ;)
 
05.05.2015
33
3
8
46
Meni je od 5 semenki proklijalo 2 sačekaju još 3 dana da vidim dal ce da proklokaju.Msm da je sve što kupuješ mačka u džaku a nije u originalno pakovanju.Nebi me iznenadilo da su i ove dve što su nikle dečaci.Poenta priče....frka mi je da naručim u originalu zbog carine jbga. Ne znam dal smem da spomenem sajt da vidim dal je neko imao iskustva sa istim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
malo sta zavisi od sajta, sve zavisi od carine. ako ne otvaraju pismo prolazi sve, ako otvaraju original pakovanje smeta, a ako je dobar stealth ima sanse da prodje. svi koji salju trude se da stealth bude dobar al se vadi iz original ambalaze i obicno je nesto skuplje. sad ako mislite da vam valjaju nesto... ne znam... ja licno sumnjam, imaju na stotine, mozda i hiljade menki svake sorte, ne vidim razlog da uvaljuju nesto drugo od onog sto se poruci. uostalom, od toga kako rade zavisi im i posao i reputacija... da ja drzim seedbank sigurno brljavio ne bih :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djonideep

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
gledao sam dnevnike na stranim forumima sa nirvaninim free seeds, kad se biljka rascveta mozes cak i sortu prepoznati. ekipa je uglavnom zadovoljna, jedino sto su dominirale sative :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ming

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.266
35.813
2.698
Weed California USA
Kad vec diskutiramo. Sadio sam svih 10 nirvaninih freebiesa. Neke nisu nikle, neke su bile muske. Na kraju ostale 3 cure. 2 full sativa feno koje sam posjeko jer su pocele cvjetat na kraju sezone i ostala jedna. "Grm" se zove u mom pretproslom out dnevniku. Nisam uspio skuzit koja je al je bila super za growat i za pusit.

Meni iskreno ti freebiese nisu neka radost. Em regular em ne znas sto sadis a znas da je neka dobra sorta :D Mozda za indoor se igrat kome je bitna ok genetika a nije mu presudno da zna sortu.
 
19.05.2015
65
16
18
37
weeducation.co
Pozdrav ekipa, dvoumim se oko necega pa da tu pitam na forumu. Ovako narucio sam menke, ali posto nikog nije bilo doma kada su dosle prosljedene su u postu i dobio sam onu potvrdu da odem po njih. Sad me zanima dali bez problema odem na postu podic to, ili ipak da ostavim to da ode nazad?
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ma odes samo u postu podici bez beda.Ja sam tako u vise navrata.
 
02.04.2015
174
137
43
Narucio sam semenke iz jedne holandske banke,platio stelth od 8€ i posle sedam radnih dana mi stigle semenke u obicnoj kesici bez ikakve kamuflaze bez icega,ja nemam pojma kako je to proslo carinu ali svaka im cast
 
13.02.2015
34
8
8
33
Kakva su iskustva naručivanja sa *******. *** ?
Iz Hrvatske sam.Gdje je najpovoljnije naručit i koliko košta poštarina(navedena str i druge stranice prosjek)?
i koliko je to sigurno? šta ako "padne" paket na carini ili pošti?
 
Poslednja izmena od urednika:
13.02.2015
34
8
8
33
neka gospođica mi je odgovorila netočnom hrvatskom gramatikom-slovenskim :D
kaže da u zadnjih 12 godina nije bilo slučajeva da je palo
zato mi je čudno bilo hahha,znači dotična stranica je sigurno iz hrvatske?
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Kakva stranica iz Hr.,o cemu ti to?U Hr. ne mozes kupit sjeme jer nije legalno.Daj malo prelistaj,imas svega toga ovdje.Bisera koliko hoces,ti si vec neznam koji da pita nesto tipa ovog gore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Spanjo