Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2014
80
33
28
ne vidim problem, kupi jedan ceo :D
Da dignem kredit u banci da kupim jedan nevidljivi novčić? Pa nisam izgoreo po glavi to da uradim :p
Ljudi, moja potraga za semenkama polako postaje agonija. Probao sam sa karticama, nece. Isao sam na bank transfer, u prvoj banci ludaci su proveravali sta narucujem i obavestili me da je "to" sto ja narucujem zabranjeno i da ne mogu da obave transfer. A na fakturi koju seedsman posalje sam izmenio ime proizvoda i obrisao seedsmen gde god ga je bilo. Kucali su ono tigre uno. A u drugoj su imali nekih problema sa IBAN-om. Ne znam dal da otvaram devizni racun u trecoj banci, treca sreca kazu. :zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svetisveta

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
Da dignem kredit u banci da kupim jedan nevidljivi novčić? Pa nisam izgoreo po glavi to da uradim :p
Ljudi, moja potraga za semenkama polako postaje agonija. Probao sam sa karticama, nece. Isao sam na bank transfer, u prvoj banci ludaci su proveravali sta narucujem i obavestili me da je "to" sto ja narucujem zabranjeno i da ne mogu da obave transfer. A na fakturi koju seedsman posalje sam izmenio ime proizvoda i obrisao seedsmen gde god ga je bilo. Kucali su ono tigre uno. A u drugoj su imali nekih problema sa IBAN-om. Ne znam dal da otvaram devizni racun u trecoj banci, treca sreca kazu. :zvezda::
Da li na kartici imas dovoljno novaca? Da bi se obavila transakcija potrebno je da imas koji euro vise na racunu.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kako je moguce da banka odbije transfer,kupovinu novca radi onoga sto kupujes???Necu reci nista,ne znam odakle si.Ali to su gluposti...Njima,barem u mom slucaju..je bitna,adresa,provizija,a tebi da im napomenes da napisu i order proizvoda..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Sta seed city puko neeeee meni su prvi i poslednji bili pfff :plac:
Nije puko, ali sad (bar iz Srb) je jedini nacin kupovine slanjem novca unapred (i to mora funta, ne euro!) ili BTC... Inace sam karticom za par minuta narucio od Seedsmana i javljam kako sam prosao. Narucivanje je prosto prelako bilo!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
stvarno sam zbunjen, gledam kod naseg sponzora northern light feminised, izbacuje 2 vrste od 2 proizvodjaca to nije problem, problem je razlika u ceni, kod jednog je 10seeds 39,97 kod drugog 10seeds 55,63 ako moze objasnjenje, i dal ima razlike u kvalitetu?
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
To ces jedino saznati ako porucis od oba proizvodjaca i pod istim uslovima uzgojis 2 biljke , pa vidis da li ima razlike :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Meni kad god naručim iz Slo dođe uredno,plaćam na pošti kad preuzimam, zadnji put su za pošiljku od 60e ubacili 8gratis fem raznoraznih automata,rizle ,plakate , naljepnice,beđžove,,,svasta nešto. GHL mozes dogovorit mjesto preuzimanja, a Seedm., sam bank transfer bez problema i stiglo preksutra
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
@Kombinacije idi na seedsman imaš gore reklamu,i doma ti je za 5 radnih dana ,može i duže meni zadnja pošiljka došla za 5 dana !!SAd ti imaju na seedsmanu barneys farm, sensi seed,dinafem , RQS, promo daju extra sjemenke !!!vrijedi pogledat!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kombinacije