Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2009
40
0
0
39
Eneski je napisao(la):
U pravu si,ali to je u slucaju da stranka ima primarni cilj legalizaciju ili dekriminalizaciju,onda ne bi nikad ni usli u parlament a kamoli vladu.
Ne.Treba cutati o tome dok se ne udje u parlament,a za program stranke isturiti nesto sto prolazi,neki socijalni program ili nesto tako sto narod voli,i onda se pritajiti do pravog trenutka,a kad trenutak dodje...onda argumentima u glavu.Pa evo ti,proci ce dekriminalizacija prostitucije,i tu imaju neki argumenti za i protiv.


Sve je to ok. Mi smo mladi ljudi i demokratija je u ofanzivi, mozemo da iskazemo svoje misljenje i da prihvatimo odgovornost za svoje postupke. Medjutim Amerika i Evropa koje provode demokratiju preko 100 godina nemogu da se nose sa deskriminacijom legalizacije , pa cak i pomisli da se legalizuje nesto kao sto je marihuana. Cak i je i u "najdemokratskimijim drzavama u Evropi" liberalizacija i demokratija nemaju snagu da se nose sa time. Sa propagandom da je nesto lose iako za to nisu svesni, niti mogu da potvrde, zato sto ne znaju ni o cemu govore, jednostavno je to tako. Takva je propaganda i tu jednostavno manjina nema snage i slobodu da tvrdi.
Nemozes protiv vecine, a manjina ne sme da izadje. Cak sta vise bice oznacen kao crna ovca drustva. Holandija je slucaj eksperimenta i jednostavno pravog momenta u kom se poklopilo vreme i mesto za prave stvari. Nije da treba cutati dok ne udje u parlament, treba cutati dok ne udju pravi ljudi u parlament, pa i tek onda treba cekati dok dodje povoljan trenutak. Heej pa Kalifornija tek sad treba provodi deskriminaciju marihuane. A mi smo hvala bogu jos u dimenziji patrijahalizma. A sto je jos gore samo sledimo puteve svetskih vodecih drzava u svetu, tako da dok one ne kazu da je to ok , onda je to jos pod velikim znakom uzvicnika.

A hvala bogu, bolje da je prostitucija legalizovana. Danas pored svakakvih bolestina koje ne mogu da nabrojim i na rukama i na nogama, rasprostranjene svuda, barem znam da je donekle proverena roba. :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Hmmm,dobro rečeno.Naši su za*****,kao da nemaju svoje ja,pa čekaju druge.Da bar legaliziraju godinu dana pa da vide prednosti i nedostatke.Ja se kladim da bi bar 30% stvari u državi bolje funkcioniralo,pa neka i malo pdv-a na vutru,ko ga jebe,ko je sam svoj majstor,neka ga ne diraju.Zatvori bi bili upola manje popunjeni,manje troškova za državu za hranu,čuvare,sranja.Više pravih kriminalaca,ubojica,pedofila i sličnih da ne kažem šta... bi bilo iza rešetaka,automatski manje vani,lakše bi se disalo...
Prednosti ko u priči.
 

Gilgamesh

Aktivan Član
11.03.2009
61
0
0
44
Zen-e i Greenpower-e dobro pišete, dijelim Vaše mišljenje.
Ne samo taj pdv na vutru, nego bi bio i pdv na opremu za uzgoj.
Više bi ljudi growalo, više bi se struje trošilo, uglavnom, puno bi se
love sijevalo u državnu blagajnu. + lijekovi od vutre, čajevi, balzami
organska plastika itd, opet lova. ma vutra se može iskoristit na tisuću načina.
To ostalih 95% ljudi nezna, jer od rođenja njihovog je prohibicija. Njima je
ugrađeno da je vutra nešto loše, da razara, uništava itd......
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Ma gledajte.
Sve je stvar politicke volje.

HDZ je imao volje zabraniti pusenje i od pocetka spominjanja toga (sijecanj prosle godine) pa do izglasavanja proslo je 9 mjeseci. Cim bude bilo politicke volje, sve ce se rijesitiu ekstra brzom vremenu.

ALI JE NEMA!!!
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Grasak99 je napisao(la):
Ma gledajte.
Sve je stvar politicke volje.

HDZ je imao volje zabraniti pusenje i od pocetka spominjanja toga (sijecanj prosle godine) pa do izglasavanja proslo je 9 mjeseci. Cim bude bilo politicke volje, sve ce se rijesitiu ekstra brzom vremenu.

ALI JE NEMA!!!

sad od 1.5 ce zakon vrijediti i vise se nece smjeti pusiti u birtijama
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
sad od 1.5 ce zakon vrijediti i vise se nece smjeti pusiti u birtijama
To me neče smetati ukoliko se kao negdi vutra u birtiji smi pušiti bez duhana...
Nadam se da neko negdi u vrhu poštuje ovu biljku,nemislin na naše kretenčiče,nego vani.A na nama neka onda ostane da pratimo druge,onda mi možda i ne bude smetalo.

Grašak99,koliko znam od tog je dana krenila prilagodba...
Uf,malo san off...
 
14.07.2008
26
0
0
46
Ljudi,jel i vama ne radi alien sajt ili sam to samo ja??? Izbacuje neki error 404 ili nesto tako,nemam pojma ni ja vise, nek ide sve u lepu materinu
 
04.09.2008
22
0
0
45
Mali update u vezi mojih postova od prije par stranica.

Dakle, prijatelj je bio na sudu za prekršaje zbog posjedovanja sjemenki i dobio kaznu koju mora platiti, iako nije dokazano da je on imao ikakve veze s tim sjemenkama. Znaći, netko mu je to naručio na njegovu adresu, on jadnik otišao u poštu podići, jer nije naravno znao što je to i sada mora platiti kaznu od 1400 kn.
Pita on sudca da li se može žaliti na tu odluku, jer stvano nema ništa s tim, a sudac kaže da može, ali će onda na kraju platiti 5000 kn.
Jesi ti kriv ili ne uopće nije bitno, moraš platiti i točka.

Dođe mi da se napijem!
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
noose je napisao(la):
Mali update u vezi mojih postova od prije par stranica.

Dakle, prijatelj je bio na sudu za prekršaje zbog posjedovanja sjemenki i dobio kaznu koju mora platiti, iako nije dokazano da je on imao ikakve veze s tim sjemenkama. Znaći, netko mu je to naručio na njegovu adresu, on jadnik otišao u poštu podići, jer nije naravno znao što je to i sada mora platiti kaznu od 1400 kn.
Pita on sudca da li se može žaliti na tu odluku, jer stvano nema ništa s tim, a sudac kaže da može, ali će onda na kraju platiti 5000 kn.
Jesi ti kriv ili ne uopće nije bitno, moraš platiti i točka.

Dođe mi da se napijem!

odi na legalis forum i tamo im objasni što se dogodilo, možda mogu dati neki savjet za prijatelja
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
noose je napisao(la):
Mali update u vezi mojih postova od prije par stranica.

Dakle, prijatelj je bio na sudu za prekršaje zbog posjedovanja sjemenki i dobio kaznu koju mora platiti, iako nije dokazano da je on imao ikakve veze s tim sjemenkama. Znaći, netko mu je to naručio na njegovu adresu, on jadnik otišao u poštu podići, jer nije naravno znao što je to i sada mora platiti kaznu od 1400 kn.
Pita on sudca da li se može žaliti na tu odluku, jer stvano nema ništa s tim, a sudac kaže da može, ali će onda na kraju platiti 5000 kn.
Jesi ti kriv ili ne uopće nije bitno, moraš platiti i točka.

Dođe mi da se napijem!


Molim?

Ma nema sanse!
Neka se zali, stav Vrhovnog suda jest da sjemenke nisu dovoljan razlog za prekrasajnu a kamoli kaznenu prijavu jer nije doslo do onog najvaznije - cina sadjenja!

Uostalom, kako se mogu prodavati sjemenke po pet shopovima i slicnim trgovinama? To sjeme je zivo, klijavost je oko 90%!

Samo, zalbu mu treba sastaviti odvjetnik koji ima iskustva na tom polju, on sam nema iskustva jer da ima izvukao bi se vec na prvom stupnju.
 
15.04.2009
36
5
0
112
noose je napisao(la):
Mali update u vezi mojih postova od prije par stranica.

Dakle, prijatelj je bio na sudu za prekršaje zbog posjedovanja sjemenki i dobio kaznu koju mora platiti, iako nije dokazano da je on imao ikakve veze s tim sjemenkama. Znaći, netko mu je to naručio na njegovu adresu, on jadnik otišao u poštu podići, jer nije naravno znao što je to i sada mora platiti kaznu od 1400 kn.
Pita on sudca da li se može žaliti na tu odluku, jer stvano nema ništa s tim, a sudac kaže da može, ali će onda na kraju platiti 5000 kn.
Jesi ti kriv ili ne uopće nije bitno, moraš platiti i točka.

Dođe mi da se napijem!

Uf, zvuči kao da mu je netko fino smjestio. Moš mislit' kako ću sad naručivati. Definitivno neka nađe boljeg odvjetnika jer ta optužba može proći samo kod totalnog kretena.
 
04.09.2008
22
0
0
45
Grasak99 je napisao(la):
Molim?

Ma nema sanse!
Neka se zali, stav Vrhovnog suda jest da sjemenke nisu dovoljan razlog za prekrasajnu a kamoli kaznenu prijavu jer nije doslo do onog najvaznije - cina sadjenja!

Uostalom, kako se mogu prodavati sjemenke po pet shopovima i slicnim trgovinama? To sjeme je zivo, klijavost je oko 90%!

Samo, zalbu mu treba sastaviti odvjetnik koji ima iskustva na tom polju, on sam nema iskustva jer da ima izvukao bi se vec na prvom stupnju.

Pa i htio se žaliti, ali sudac mu je rekao da će onda ponovno pokrenuti istragu sa tim istim policajcima i da će mu povisiti kaznu na 5000 kn koju će na kraju morati platiti.

Šta ti ovo znači 'na prvom stupnju', nije bilo prvog stupnja. Policija je poslala slučaj na sud, on se pojavio na sudu i ostalo znaš.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
To je doslo na opcinski prekrsajni sud. Kada se pise zalba, to ide na Visoki prekrsajni sud u ZG. Lokalni idioti nemaju veze s time.

Kakvo pokretanje istrage, nesto vi niste dobro pokopcali. Prekrsajnu prijavu dize policija nakon sto obavi ocevid i utvrdi jel doslo do (moguceg) krsenja zakona. Oni vise nemaju nikakvog posla, sudbena vlast obavlja daljnje postupke. Oni mogu zvati policajce kao svjedoke ako je potrebno iz neznam kakvih razloga.
 
28.03.2009
40
0
0
39
Ljudi odlucio sam da za neko vreme narucim pakovanje mixa iz Green House seed-a. Tacnije:
sjpg.jpg

Pa me interesuje da li neko ima iskustva sa narucivanjem ovakvih pakovanja?
Jer se provaljuje posiljka ovih semena ?
Nekako mi izgleda preglomazno pakovanje za kovertu, a da se ipak nista ne primecuje.
Da ne bude posle...o decko kako si, dodji sedni ovde imamo nesto da popricamo sa tobom. :vb_whip:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ako je problem veliko pakovanje ove ti možda izvadu na tvoj zahtjev,obojana su uostalom tako lako znaš koja je koja.A za provaljivanje pošiljke neznan šta da ti kažem,svakako sritno!
 
28.03.2009
40
0
0
39
Pa naravno, nema potrebe za pakovanjem, na kraju krajeva ima slika i zna se koja je koja. Osim ako ne zaboravim sta sam ono narucio...:icon_lol:
Jes vala, Sretno mi bilo.