Ne mogu da slusam radio, joj...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
imam mali problem kad slusam radio nemogu normalno pretrazivat po forumu jer cim otvorim novu stranicu radio se prekine i moram ga ponovo pokrenut i tako svaki put
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
mozes, ali radio svira sa naslovne stranice, ti otvori sebi u novom tabu novi "vutra.org" pa s tog pretrazuj i radi sta os,a ovaj neka ostane na naslovnoj i nek svira jer cim odes na nesto drugo radio se ugasi, ili skini link pa slusaj na bs player..
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma tako i radim samo neznam sta se promijenilo jer prije sam slusao radio i pretrazivao po forumu bez problema ali ocito da je sad tako posto izgleda nisam jedini
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Neznam...meni čim kliknem gore otvara bsplayer valjda defaultni(ne diraj lava dok spava) i svira i normalno mogu vrtiti jer bsplayer preuzima streaming. Mogu i izgasiti forum i dalje svira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore
03.07.2009
1.740
2.317
188
Moguce da je problem od pretraživača do pretraživača. Prije mi u firefoxu nije htjelo, dok je na chromeu htjelo i obrnuto.


edit;

neće ni meni... moguce da server nije plaćen :)

Čuti ćemo šta netko od admina veli :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
"Conecting to wawestreamer" to me prca od sinoć, predpostavljam da je nešt vezano za radio ali ja ga ni ne pokušavam upaliti nego mi jednostavno reloda dok čitam forum kao da hoću otvoriti radio.
Forum je općenito tako spor od onog crasha neko veče da je to katastrofa. Rekao bih 10 do 20 X sporiji, samo kad stisnem nekom lajk trebam čekat da ga učita 20 do 40 sekundi.
Netko je spomenuo da je to riješeno al čini se da nije, jer do mene i do mojeg browswea nije. Promijenio sam konekciju, par browzera i opet sporo do bola.
Ajd bogu fala imamo majstora pa se nadam da će netko to opraviti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
No Joke je napisao(la):
"Conecting to wawestreamer" to me prca od sinoć, predpostavljam da je nešt vezano za radio ali ja ga ni ne pokušavam upaliti nego mi jednostavno reloda dok čitam forum kao da hoću otvoriti radio.
Forum je općenito tako spor od onog crasha neko veče da je to katastrofa. Rekao bih 10 do 20 X sporiji, samo kad stisnem nekom lajk trebam čekat da ga učita 20 do 40 sekundi.
Netko je spomenuo da je to riješeno al čini se da nije, jer do mene i do mojeg browswea nije. Promijenio sam konekciju, par browzera i opet sporo do bola.
Ajd bogu fala imamo majstora pa se nadam da će netko to opraviti ;)
I meni također isto sve, tako da vjerovatno nije do nas hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke