Ne volim sport gledati, ali UF moze!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
svaka ćast na ovoj temi =) .ja inaće mogu pogledat sve od sportova,ali ne pratim ništa baš ono da visim samo gledajući taj sport.a što se uf-a tiće...po meni nema boljeg sporta od tog,obožavam gledat UFC borbe,a i K-1 su mi odlićne.u zadnje vrijeme razmišljam da se upišem na ultimate fight,to mi je prepre.
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
a meni je wanderlei silva prejeben borac,malo je arogantan ali oke...hehe.naš mirko ga je nokautirao,ali ima silva pobjeda nad jakim borcima
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
dada,tito ortiz je dobar borac...jedina mana je šta mu je žena jena jameson (ako se tako piše ) =) ..e i ljudi poćea sam trenirat kickbox,prejebeno je...nadam se da ću jednog dana se prebacit u ultimate fight :)
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Pa kako ja nisam vidio ovu temu? NEVJEROJATNO!! Genjo, svaka čast! :thumb:

Inače sam vlasnik nijeBitnoKojeg pojasa u JUDU, tako da su rušenja, poluge i gušenja s kimonom i bez kimona moja specijalka. Ali mi ni udaračke tehnike nisu nimalo strane, obožavam thai box, posebice thai klinč i laktove. Mljac!

U zadnje vrijeme sam prisiljen gledati UFC, s čime baš i nisam oduševljen jer ameri pokvare i oduzmu dostojanstvo svemu što uzmu u ruke.

Obožavao sam PRIDE FC i dan danas s nostalgijom gledam te veličanstvene priredbe. Ta za ameriku nezamisliva atmosfera, tišina prije borbe, a publika reagira na svaki pokušaj gušenja ili poluge. Neponovljivo. Ali eto, Japanci kao Japanci, na moju/našu sreću ne odustaju tako lako pa se kao nastavak PRIDE-a pojavila organizacija DREAM koja tek skuplja borce. Meni ostaje nada da će jednog dana nadmašiti UFC, a do tada, svaka čast UFC-u. :icon_lol:

Long live ova tema!! :sun2:
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
naravno da ameri naprave ***** od svega iz cega se da iscediti dinar ( ili u ovom slucaju milioncek).... pa jbte bog, ko im je shampion u teskoj!!?? Brock Lesnar. balvan per excelence.
a @Rfazi, jesi gledao Karo Parisian-a?? judista covek. kako je adaptirao tehnike za borbu bez gi-a( jel se tako zove?)- cudo jedno.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Da, Lesnar ima strašne fizičke predispozicije, ali to nije garancija da će biti pravi prvak. A kad kažem pravi prvak, mislim na to da će i braniti naslov jedno duže vrijeme protiv respektabilnih boraca. Kako mu je samo fino Frank Mir opalio polugu na nozi, hehehe. Vidjet ćemo kako će proči u uzvratu na UFC-u 100.

A što se Karo Parisyan-a tiče. Slažem se da je odlično adaptirao judo u mma, posebno što se tiče prenošenja borbe u parter. Samo su ga u zadnje vrijeme snašle ozljede, a i kad se borio sa Diegom Sanchezom, koristio je nedozvoljena sredstva, pa je dobio ban na 9 mjeseci, hehe. Nadam se da ćemo ga opet gledati u vrhunskoj formi.

Ako netko prati...što kažete na po meni najinteresantnije borbe UFC-a 98?

Lyoto Machida Vs. Rashad Evans
Matt Hughes Vs. Matt Serra
Sean Sherk Vs. Frank Edgar
Drew McFedries Vs. Xavier Foupa-Pokam


Ajmo diskusija... :icon_lol:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Bpr9lPqcMDM[/YOUTUBE]

Evo jedan prekrasan submission, koji je zasluženo ponio titulu submissiona godine. U Judu mu je naziv ''Ushiro Sankaku'', dok je običnim ljudima pristupačniji naziv ''Reversed trinalgle choke''. ENĐOJ! :)
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Pošto je ova tema zamrla, dižem je iz pepela, pa makar raspravljao sam sa sobom :icon_lol:

Nije bilo diskusije još UFC-a 98, kad je Lyoto Machida uzeo pojas u LHW diviziji. Doslovce se poigrao s Evansom. :vb_whip:

Ono što sad slijedi je UFC 102, koji ima nekoliko vrlo zanimljivih borbi. Nema borbe za naslov, ali je fight card ipak i više nego gledljiv.

Po meni tri najzanimljivije borbe su:

1: Thiago Silva vs. Keith Jardine. - Oba borca ulaze u ovu borbu nakon poraza, Thiago ima na leđima brutalan poraz od Machide, a Keith je prošao makljažu od 3 runde sa Rampage Jacksonom. I jedan i drugi su vrlo kvalitetni borci, Thiago nešto ofenzivniji, a Jardine vrlo neortodoxan. Unatoč tome što večina daje prednost Thaigu Silvi, moja prognoza je da će Keith Jardine dobiti ovu borbu.

2: Nate Marquardt i Demian Maya. - Dok je Demian Maya nevjerojatno opasan u parteru, Marquardt ima malu prednost u stand up-u i u hrvanju, jer ipak dolazi iz George St Pierre-ovog kampa. Ovo je iznimno teško prognozirati, razum mi kaže Marquardt, ali srce će navijati za Mayu. :icon_lol:

3: Randy Couture vs. Antônio Rodrigo Nogueira - Opet borba u koju oba borca ulaze nakon poraza. Randy je izgubio od monstruma Lesnara, a Nogueira od Franka Mira. Randy je bolji hrvač, a i ima više iskustva u kavezu. Ali ako Nogueira uspije nadboksati Randy-a, lakše će borbu dovesti u parter, u kojem ima po meni veliku prednost. Ja biram Nogueiru, i to submission victory.

To je otprilike to, ako se netko ne slaže, neka slobodno kaže. :icon_lol: Makar sumnjam da će biti zainteresiranih za diskusiju...mah, riplajat ću sam sebi.

:sun2:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ni ja ne volim da gledam utakmice sto nogometa sto vaterpola sto tenisa nemogu ne znam zasto al ne mogu tucnjave ajde ajde ali isto zna biti krvolocno full kimbo slice hehe ludjak stroj a jbg za takve neke stvari covjek mora biti rodjen i bavit se time cjeli zivot posvetit se samo tome ufff ne bi ja isto dobro je i ovako....
 
11.10.2009
7
0
0
35
a tek kakve cure u UFC-u imaju, boli glava...i ja u zadnje vrijeme najvise gledam te borilacke vjestine, jedno vrijeme sam na Sport Klubu redovito pratio one Bushido borbe, ako gotivis UFC preporucio bi ti da pogledas Bushido, jer je veoma zanimljiv, ako vec nisi