Neki dobar RPG ili MMORPG + bonus neki ak pogledate u temu :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
eto naslov sve veli samo redajte rpgeve ili neki dobar rts
izbirljiv sam kaj se tice igrica recimo 100% ce bit 20 prijedloga od tog svega cu samo 1 igru zaigrat kak spada :D

+ torrent.hr ima besplatne registracije pa navalite.
BRZO!
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
11. Reklamiranje je zabranjeno

Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.

tako sto se pravila tice, cini mi se da ih nisi procitao :)
a sto se igrica tice...



torchlight 2
oblivion
skyrim
chivalry
faster then light
endless space

neke od mojih sta trenutno igram i koje su mi fora...
vidi gameplay pa skini ako ti se koja svidja...

peace out !
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jbg,ja sam 'stara skola'
za mene postoji samo JEDAN rts

Warcraft3 'the frozen throne'

dakle NE dota,NE wow,vec obicna klasicna razgradnja...


trenutno igram na 'Kalimdor' serveru(Azija) i skor mi je otprilike 30% (lol) - ne mozes dobiti Azijate....da ga 'ebes....
jedino neki Evropljanin,ili Amer ako naleti,onda imam sanse...inace,ovi ludaci....
ali super je igrati tamo-naucis nove strategije
Pokupio sam dosta dobre fore od njih...


e i Oblivion je zakon ! zao mi je samo sto nisam imao vremena duze da je igram..

a secam se isto jedne stare,nije bas cist RPG,vise kombinacija RPG/FPS,ali je VRHUNSKA igra - ' Undying ' (EA games,po scenariju Clive Barkera-kultnog horor pisca) -STRASNA igra,jeziva ako igras sa slusalicama(nocu naduvan xD),prlicno realna i teska('kraljice' su dosta zahtevne),sjajan ambijent i prica,ma za uzivanje
ko nije igrao-obavezno,stara je ali je odlicna,to mi je medju top5 igara IKAD koje sam igrao...
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
DJFlyHigh je napisao(la):
11. Reklamiranje je zabranjeno

Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje.

tako sto se pravila tice, cini mi se da ih nisi procitao :)
a sto se igrica tice...



torchlight 2
oblivion
skyrim
chivalry
faster then light
endless space

neke od mojih sta trenutno igram i koje su mi fora...
vidi gameplay pa skini ako ti se koja svidja...

peace out !
thx na igricam cu da probam ove zadnje 3 :D
torchilght igram laganini :D

ovo bas i nije bila reklama to je thr to svi koji koriste torrent , vecina njih barem :D se hoce tam regat, pa mi bilo logicno da obavijestim barem gejmere da dodu tam :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
e jeb*ga ako nije reklama moj bed iako mi se cini da je jer gejmeri znaju i sami koje su najbolje torent stranice i ne vidim zasto bi neko se regao na nasu stranicu al ajd xD
i daj ti neke igrice napisi, mozda nisam nesto igrao da skinem... po mogucnosti ne pre zahtjevne :)

peace out !
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Arcanum, Fallout 1 i 2, Planescape Torment, Baldurs Gate 1 i 2, Neverwinter Nights, TES: Morrowind (i Skyrim je čak ok, Oblivion je smeće) itd.
 

ZelenaBanana

Aktivan Član
02.03.2010
51
8
0
33
da oblivion je slab :D
ma komp mi je u ***** prejake su to igrice za mene :D koju god novu nabrojili jos cekam jednu placu pa novi komp kupujem pa cu sve ove prijedloge pregledat :D


nije reklama :D to ti je privatni tracker ko TPB ali privatno kuzis ak npr. dode do toga da nemres skidat prek neta moc ces na thru banalno velim al kuzis siguran si kad skidas nema virusa itd.
community neki dobar opusten i tak puno sadrzazaj starog novog dobro je to :D regaj se dok mozes pa pogledaj ceg sveg ima.
ima smogovca :D


a igrice evo
dragon age origins mi je brutalan to sam igro neko vrijeme sad sam skinul opet :D
aggresion over europe neki zestok RTS trebam jos to pogledat jel valja.

mark of the ninja to mi je napeta igra. cekiraj ju !
limbo nekad zaigram
nba2k12 cesto igram :D
i minecraft ponekad upalim :D

volim rpg i rts al nemrem nac dobre igre ! koje meni pasu i kaj si ja zelim, jel brijem ovo kaj ja hocu to ce izac tek za 100god. kad ce takva tehnologija bit dostupna :D

i cekam company of heroes 2 :D
prvi dio nisam proso doso do 11 misije i crko mi komp vise nisam imo volje na hard to sve prelazit :D
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
dobro ajd nije reklama :)
ja bi volio da ima vise igrica kao sto su fallout i skyrim... ako ko zna neka javi :)

peace out !