Neorganizovanost prilkom policijskih racija/pretresa kuce

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

osijekboy1972

Banned
Banovan
16.06.2012
0
0
0
51
Pozdrav svima,

Kakva su vasa iskustva prilikom pretresa kuca ako je neko imao takav slucaj.Citam po novinama na netu u vise racija pronadju travu u sobi i to u vecim kolicinama .Nije me jasno zasto ljudi to dozvole,drze po ormanima i ladicama na izvolte.
Da li je neko razmisljao o tome da stavi vutru u staklene tegle pa da ih zakopa u bastu npr ili negde pod zemlju ako zivite na selu ili ako imate bastu.
Kakva su vasa misljenja o ovome gde je najbolje mesto za skrivanje ?

A takodje posto sam slabo upoznat o cijenama ,ako ima neko iz Osijeka zanima me posto je sada cena vs kolicina?\
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Murja radi racije uglavnom po dojavama, znaci ekipa ne ocekuje da ce drukeri drukat a uostalom, racije se rade samo nad growerima i dilerima a oni ne mogu skrivati robu kad moraju raditi s njom. To je ko da si baustelac pa zakapas cekic i otkapas svaki dan kad ides na poso, heh.

A to sto ces zakopat ti nece nis pomoc ak dodu s pesekom njuskalom :)



Za OS sam cuo da su cijene kao i u ZG, znaci gram, gram i po 50kn ali da je uzasne kvalitete, zivo smece.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nije zivo smece lol i nije ta cijena nego je gram 100kn.I ker nemoze nista nac u kuci ako namazes cijelu kucu sa hedom,samo ce popizdit i lajat na sve zivo a nece naci nista.Murja jedino i uspijeva uz pomoc drukera,a drukeri dobivaju povlastice,to nije nista novo u nasem svijetu,i Vjeverice sa cim ti smatras dojave ako ne drukanjem,ja sam malo vise upoznatiji sa nasom policijom i svasta su oni u stanju napravit da se dokopaju zeljenih podataka,pa druko ti ili ne druko izbit ce to iz tebe.Samo najjaci tu pobjeduju a to nisu drukeri,ni kakvi dojavljaci.Ako si pametan neces past,ako si pametan i nemas iskustva mogo bi past,ali ako si glup ma koliko god imo iskustva uvijek ces past.
 

osijekboy1972

Banned
Banovan
16.06.2012
0
0
0
51
Mislio sam ako vec neko prodaje a ima npr uzmimo 100grama , proda na dan 20 pa ako zna da ce da proda samo toliko najbolje da ostatak odnese negde i zakopa.Nemora to biti kod njegove kuce ,moze u parku na livadi da sakrije vecu kolicinu i da bude miran.
A ne da dozvole policiji da ih iznenadi i strpa u zatvor.
A jel to sto kazemo mi u Bg domacica ili skank?po 50Kn
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
osijekboy1972 je napisao(la):
... A takodje posto sam slabo upoznat o cijenama ,ako ima neko iz Osijeka zanima me posto je sada cena vs kolicina?\

osijekboy1972 je napisao(la):
... A jel to sto kazemo mi u Bg domacica ili skank?po 50Kn

koji vi u Bg... a znades li ti da se na forumu ne prica o kupovini ili prodaji/ponudi, mani se tih npr. fazona, kakve veze ima s tobom gde neki diler drzi robu, kako je sakriva i da li ce da padne prilikom pretresa, da se ti to ne spremas za posao mozda
stavio si temu u sve i svasta, ali potegao si razgovor koji je daleko od sve i svasta, a ako vutru delis samo na domacicu i skank, blago tebi onda
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Napušena Vjeverica;215118 je napisao(la):
... tome i sluzi ovaj forum da se ucimo.

da, ali cemu da se ucite... kako sakrivati vece kolicine trave ako neko npr. ima 100gr a dnevno prodaje po 20, daj...
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
I ja isto mislim, zlo & naopako izgleda nije za kompom:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.