Auto Lemon Skunk & Mazar & Jack Herer [hps600w]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Kupi starter kit Hessi za 550kuna u njemu imas sve.I za vegu i za korijen,cvijetanje,enzime.Jedino nemasbakterije.Kad to kupis onda se javi.
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
neman kn sada za to,morat cu sa platelom provat.
Moram ph metar kupit,termometar jos jedan,zemlje,gnjojiva,....
Vidim da je svi koriste pa cu provat i ja..Jedino ako ima nesto jos uz to da kupim a da tog ima u HR..

Maloprije kad sam obilazija je zemlja bila suha skroz,zalia sam ih kako spada,svaki pot od 11L sa 3L vode iz pipe,pustija je da odstoji 15tak min.
Pa kroz iduci par dana cu vidit sta se desava a i do tada nabavit gnjojivo i ph metar:zvezda::
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
400kn ti je HESI starter kit...neznam gdje je 550kn,ali ja sam uzeo za 400.

Imas na forumu "ph metar bez ph metra",pa ti nebi bilo lose koristit tu metodu.
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Hbga brale ako cemo iskreno ja sam u sopu platio 550 a kad sam narucivo direkt od Hessia izaslo me 300kuna.Al opet sve zavisi u kojem je shopu,ima par likova sto dignu cijene da se useres pa budale kupuju jer ne kuze kolko kosta zapravo.U ZG ima po 400 i nesto kuna Hessi a tu di ja zivim je 550...Iovak sam davno vec oso od tog hessia,meni je BIoBIZZ puno bolji,a ako se razmisljas o planteli nije to lose,al makar si probaj nekih bakterija nabavit.A od tih jeftinih gnojiva,imas i Asef i Compo tj.Substral gnojiva nije plantela jedina koja je jeftina.Pregledaj par dnevnika di su ljudi koristili neka jeftina gnojiva pa ako ti se koje svidi kupi.
 

Ana Marija

Aktivan Član
19.07.2015
75
358
53
Moram se ubaciti.
@munjast nije mi jasno sta tebi nije jasno.

Uvijek ali uvijek, zaljevas vodom podesenom na PH 6.5-6.8. Zaljevas kad se zemlja osuši, a to probas tako da dignes posudu i vidiš je li lagana. Nije bitno Je li prošlo 2 ili 3 ili 5 dana, bitno je da je posuda lagana i da je zemlja suha. Zaljevas tako da polagano sipas vodu u zemlju dok u podlogu u kojoj se nalazi posuda ta ista voda ne počne curiti. I kad počne curiti doljevas još u zemlju da se podloga napuni. Ostaviš tako 10ak minuta da zemlja popije vodu iz podloge i tada ispraznis istu i to je to. Kod količine nije bitno je li to 2 ili 10 litara, bitno je da voda počne curiti van.
Ja imam karnister od 5 litara od destilirane vode u kojem držim vodu, prije zalijevanja podesim PH i zaljevam dok voda ne iscuri u posudu. Ako mi ostane visak vode u karnisteru bacim ju, Ulijem novu koja čeka do idućeg zaljevanja. I tako u krug cijeli ciklus života biljke.
Koristi pH metar bez pH metra, postavljen ti je link za temu u kojoj je sve objašnjeno.

Biljci treba sunce (u našem slučaju lampa), voda i zemlja da bi rasla. Svo tvoje prckanje po njoj stvara stres i zaustavlja rast i baca ju u bed. Pa i ti bi poludio da te netko stalno drka s nečim.
To sto neki rade treninge i slične stvari je samo zato da im biljka da sto veći prinos. Da nista od toga ne radiš, da ju samo zaljevas, nahraniš, pod pretpostavkom da su vlaga i temperatura u redu, biljka bi ti bila zdrava i dala bi ti plodova.
Stoga posto si početnik, kreni samo s tim pa kada to svladas, kada steknes osjećaj za obicno zaljevanje onda pocni s kojekakvim prckanjima i treninzima.

I prevelik ti je broj biljaka. Ako se sad gubis sta ce biti kad krenu divljati, pod pretpostavkom da ih prije ne ubiješ. ;-)
Prevelik ti je zalogaj i preporuka je da ostaviš 4 najjače i najljepše i posvetis se njima jer ce sigurno dati vise nego ovih desetak.
NHF.

Netko je spominjao obične žarulje za grijanje boxa pa prosrcaj malo.

Pozz.
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Ph je bio podesen sa tim metrom sta imam(neki na tabletice)
krivo sam zaliva, ja bi cesce a sa manje vode i onda su se stvorile alge jer je povrsina stalno mokra bila(sad svaku zalijem svako par dana sa 3 L iz spine samo odstoji 20tak min.,temp i vlaga su ok.sve ove biljoze su topirane,Fim,supertoping.... tako da vjerovatno zbog toga su usporile.
gledao sam i par drugih dnevnika tako da i nisu toliko zaostal, s obzirom na stresove i dobre su.Jos 10tak dana pa cu moc sa sigurnosti rec sta ostaje a sta cu dat,bacit...
 
Poslednja izmena:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Evo sada malo bolje slikano pa recite svoje misljenje
Automatima je danas 13 dan otkad su izasli iz zemlje,to je bilo 21.12(18.12 stavljene klice u zemlju).Sharkovi su stariji 3 dana,znaci njima je 16. dan

2ziqwkk.jpg

oieohv.jpg

2j1pl78.jpg

35de29u.jpg

v5hlrt.jpg

339oebm.jpg

xpt3zq.jpg

2vbvo60.jpg

SHARK
12674md.jpg

SHARK
zx3dc4.jpg

15cylib.jpg

t5on10.jpg
 
Poslednja izmena:
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Kad su ovakve ratnice sutra cu ih pocastit hessi paketom a sta sad,zasluzile su:)
ja mislim da je ph bij u k**** a i to topiranje reckanje i sve to isto su imali vaznu ulogu,malo sam im produzija vegetaciju ali mislim da ce to bit dobro,poceli su i novi vrhovi rast tako da bi moglo bit i cvijetnoo:D:banana_rasta:
 
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
@funky weed sad me ti zezas:D
Naj bolje napravit glasovanje pa koji proizvod bude ima naj vise glasova njega cu koristit:p
Posto mi je prvi put STVARNO neznam sta da kupim,ajte vi malo iskusniji sta ste oboje koristili da kazete svoje misljenje ulozeno=dobiveno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
Rastu i danas:let: 14 dan :let: :banana123::skot:::respect::vutra:

6fshuh.jpg


Mazar No.1 nakon presadivanja:p

4jb8km.jpg


I ova SUPERMASAKRIRANA:eek:

s24ifa.jpg


Mazar No.2 nakon presadivanja u zasebni pot,nesto ga je napalo pa sam mu skinija prve listove i ove recnija u nadi da se nece sirit
2uh37es.jpg


Pa malo troglavog Sharka No.1:D
w18cab.jpg


SHARK No.2:thumb:
2znpx6u.jpg


Shark No.2
1zbgdmx.jpg




 
  • Sviđa mi se
Reactions: MMSplit
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
DAN - AUTO 16 FEM 19
Evo nas opet ali sa novim problemima,meni izgleda kao da mi nesto jede listove,a u boxu sam nasao i jednog velikog pauka i malo paucine pokraj jedne biljke,a i uz to sve od zadnjeg zaljevanja je proslo 4 dana neke su suhe skoro skroz a na jednoj velikoj je zemlja i na vrhu vlazna i opet one algice su se pocele stvarat(to na sarku) vjerovatno jer radi listova ne dolazi svjetlo do zemlje-tako ja mislim,uz to sve na nekim su mi i listovi poceli zutit,onaj mazar sa ososanim listovima mi izgleda jako umorn..Vlaga i tep su idealne- temp min 23 max 27.7 vlaga je od 50-70%,ventilacija u boxu je na naj jace i upuh ispuh mjesanje hladenje hpsa, nezz vise sta da radim stalno nesto a sve sam napravija kako treba:eek::udarac:smiley9934:fuck:

Pod hitno trebam strucno misljenje
EVO I MALO SLIKA:grrr:

2ynqt5d.jpg


21dn7g1.jpg


243s36r.jpg


zv3kp3.jpg


2qv44dh.jpg


25phbnp.jpg


I ovo sam nasao u boxu
sqjgw2.jpg


jj63qq.jpg


bhc96p.jpg


2w5u0yo.jpg


166gmkh.jpg


8vrg4l.jpg


2ynqzys.jpg


1675aj4.jpg


2ngwiad.jpg
 
Poslednja izmena:

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Prečesto ih slikaš,ne primjetim napredak iz updatea u update :) :p

Pusti ih malo da rastu...imam feeling da im visiš za vratom 24hr dnevno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: groki
15.12.2015
86
51
18
32
Psihograd
ima pomaka vidi se.usporedi ove slike skupne od pocetka dnevnika pa ces vidit razliku:lol::lol:
nego nesto mi ih napalo pa sam mora prilozit i sliku koju :razvaljen:::idea:

jbg zarazio sam se growanjem al vjerujem kad napunim zalihe za iducih 3mjsa ovim growom da cu sa gustom iduci grow gledat ali samo iz vanka,vjerovatno i neku televiziju na njega stavim tako da imam sta radit(mislim vrtit kanale i to):lol:

OTKAD JE :vutra: UKINILI SMO FACEBOOK:lol::lol:
SAD SAMO :idea::razvaljen:: :bocni::

:respect: SVIMA:p

EDIT:samo ove tri u sredini sta su sada puze ostale lete:p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.