nesto jede moju prvu biljku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Skakavci,razne druge bube,puževi...no neće joj naškoditi,ima lisne mase dovoljno već da buja dalje.
Možeš pepela nasuti oko biljke protiv puževa,a protiv skakavaca ...e tu nema pomoći osim nekom zaštitom.
Kao što reče no joke,probaj koprivom baš da ne ideš nekim pesticidom (bio) npr na bazi buhača.
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
češnjak (bijeli luk) i čilija ako imaš što ljući tim bolji.. u vodu naribaš i špricaj.. od češnjaka divljač bježi a ona koja i zagrize požalit će zbog čilija :) samo uzmi neku jeftinu špricaljku jer poslje češnjaka teško se ispire! i procjedi sve prije nego stavljaš u špricu da ne bi bilo zaštopavanja sistema
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nije da ima tema sa skoro identičnim naslovom.... :knockknock: https://www.vutra.org/topic/8875-nesto-jede-moje-lisce/

ja bi ovakvima koji ne čitaju uopće nego samo otvaraju nove teme identične postojećima odmah banirao, pa neka se nauče čitati...

razumijem, novi ste na forumu, nejasno vam je, bojite se za svoje prve biljke ali stvarno što je previše, previše je. vjerujem da nisam jedini kojega ovo živcira, ovakvi koji su, kako bi naš narod rekao, "kao muha bez glave", ništa ne vide i ne čuju.

i ja sam pred skoro 4 godine bio novi na forumu, ali prvi post sam napisao otprilike godinu dana nakon registracije, dotad sam samo čitao i gledao, pa možete i vi tako...

ne kažem da godinu dana ne smijete ništa pisati, al čitajte malo, nema što nije napisano na forumu...


@ Powerseed,

one Joloka papričice će biti odličan pesticid (nadam se da nisi dovoljno lud da ih probaš pojesti :D)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
o da, jedna joloka je vec krenula da sprema cvet ;) znam i mislim da ce im to biti osnovna namena, nesto sumnjam da cu probati jer imam jos 4 vrste koje su blaze, do mnogo blaze (choclolate i lemon habanero, jamaican red mushroom i pasilla bajio) pa ce one biti za konzumaciju
evo joloke


on topic, tema premestena u graveyard
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.