NORTHERN LIGHT AUTO FEM-Frka s lišćem 2tjedna cvijetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Ubadam u 6 mj CFL 150-250W dual spec

ta zarulja grije isto kao i 100-150w hps uz mini ct.

razmisli o toj soluciji, da se i dobar ct jeftino rucno napraviti uz malo maste. Ja napravio sebi 2 sa Vents ventovima koji nisu toliko skupi 160kn.

I prek ljeta mozes imati brutalne vrhove, ali mali boxovi bez cooltube-a naprave to da biljka prokuha od vrucine.

Meni je u pc temp ispod stakla bila skoro 60°c sa PC vent 92mm Schyte kojeg sam platio 70kn je direktno tjerao zrak van + jos jedan takav da izvaci vruci zrak 70kn.

Za te novce sam mogao imati odmah pravi ct da sam uzeo odmah pravi vent s dobrim potiskom.

Ali uzalud je sve bilo zagorile su obje. Kasnije citam tu neke iskusne lisce i dodjem na ideju da je moguce u malom boxu imati dobro hladjenje...

Taj Vents 125mm je u biti dobar mali vent za hps do 150w, a opet pravi potisak 57pa sto nijedan najjaci pc nemoze sanjati + ima pravih 180m3/h protok zraka + tube koju sam napravis od plexi stakla. To je to imas ct. Nije ni ct vise svemirska postaja ili sveto pismo. Pogotovo do 150w netrebaju oni veliki Primaklima ventovi.

Eto, ili finisraj ovo pa prek ljeta malo pauzu napravis. Sretno bude to dobro i ovako.

Sada sa ovim Vents temp je takva da ruku mogu drzati na staklu. Dakle do 35°c je temp.1cm ispod stakla. Radi se o pc i 150w hps.

moze se svasta izvesti kad se zeli :)

a ta od 250w je isto mrcina koja dosta grije, trosi vise od 150w hps i grije vise nego 150w hps u dobrom ct-u :) sve mozes rucno, ja nisam nista kupio gotovo, sve sam sam sklopio :) zasad guraj ide ti dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buddylicious
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Istina da,imam pleksija i tak nekog materijala doma pa razmišljam nešt veče sklepat...,a za sad Aurora dobiva svu pažnju :)
A kaj se tiče supervita držo sam se prop doze,još samo taj GHE bloom i više mi ništa netreba
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Došao je i taj dan!!! :goldmaryjane: :watchplant: :smoke18: 73. dan sudeći po trichombima,pola smeđi,pola milky začudio sam se da je tjedan dana prije završila i napumpala se ko zver,foxtails ,napravio flush prije 7 dana 12 dana od flusha ju cvakno...!!!
Ewo par sličica prije berbe,i da ostavio sam ju 48h u totalnom mraku prije harvesta:








Ukupno:162.8g mokrog,a valjda bude nekih 70g suhog,sljedi drying& curing... :respect:
 
21.10.2012
26
15
0
44
Outthere
Nism mogo odoljet moro sam zapalit,napol suho :punch2: skucalo me...mali čvarčić,da ne pričam...,fakat jbna pSychodelica,bubnut ću dnevnik da to sve pojasnim,pogreške,dobre stvari...SVE!!! Hvala Vam svima na savjetima!!!Drž te se...PEACE!!! POZZZ!!! :family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nenash