Northern light auto+Pineapple express auto 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
LP veselo društvo!
pocinje lagano sezona, pa tako i nemam bas vremena da cesto updejtam dnevnik sa slikama. ali da ne ostanem duzan, probacu kratko sazeti:)
-Jedan pineaple sam skinuo na 58 dan otkako je iznikao iz sjemena.gornji top i ove vrhove vece sto su mi izgledali puni, trihomi su bili pola prozirni pola mutni, nisam mogo vise cekati:) a ostatak biljke sam vratio u boks 10 malih hedica je ostalo i nastavio zaljevati sa crvenom plantelom svaki drugi put.
Ostala dva ananasa sam poskidao zute listove koji su odumirali. Susio se 5 dana u kartonskoj kutiji sa rupicama u boxu. dim je bio odlican za pusiti, udara na nacin da ni ne skuzis da si naduvan.
Sto se tice northern light on ima puno vise grana i hedova al se nisu bas popunili.
-Drugi pineaple sam skinuo u 74 dan od kada je iznikao, trihomi su bili mutni susio se na isti nacin, dobio oko 20 grama ( vec oslo u dim) :) znaci on je razvaljivao na nacin, da drzi jedno tri cetiri sata, nemas pojma sta se dogadja, mozak totalno odsutan, smrdi ko pravi skunk, u djepu ponesem komadic umotan dobro u celofan al svejedno se osjeti.
-Treci pineaple sam skinuo u 85 danu kako je iznikao, i taj ce biti vrhunac, znaci hedovi tvrdi ko kamen a i popunjeni trihomi su bili vise crveni nego plavkasti. Prejebeno izgleda a i izuva iz cipela. Mozak kao da nestane negdje:) poslje jednog joksa. dobio 25 grama suhog al stvarno vrhunske stvari.. Sa ovim trecim sam skinuo i onaj prvi pineaple sto sam vratio u box sa onih 10 cvjetica , koji su se isto napunili i sazrili. To sam stavio na water curing i cekam rezultate.. :) northern ide dalje:)
http://postimg.org/image/vvst0eiuf/






sacu slike naknadno ubacivati:) strpljenja molim :smoke18:
uglavnom strain za preporuciti, cim bude vremena opet ga uzimam:)
 

Bimbalica

Aktivan Član
14.11.2012
61
38
18
38
Stavio sam jedno automatic sjeme u malenu teglicu i od početka je na 18/6 režimu, možda sam malo zakasnio sa presaživanjem u 12 L
raslo je onda prestalo kad je korjen popunio sve, zatim sam ga presadio i stavio na 18/6.
Hoće li krenuti rasti dalje? ili sam sjebao

radi se o Northern light auto
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
automatici znaju biti osetljivi na presadjivanje, al ja nesto tipujem da ce nastaviti gde je stala ;) nadajmo se
 

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
moji su presadjivani sa nekih dva tjedna, im malih cašica , u velike od deset litara i svi dobro reagirali, male casice bile popunjene bijelim korijenjem posvuda. cak mislim da su northernu posude od 10 litara male, jer raste duplo vise od pineapla.. nevjerojatno kako brzo razvije korijenje.. :smoke18:
mislim da mi zbog toga northern dosta i zaostaje..







 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar and Bimbalica

kengue

Aktivan Član
22.02.2012
123
34
28
43
Evo me na forumceku nakon dugo vremena, sto se tice ovoga growa, sve je prošlo pet, imao sam sve slike i report spreman al cudom hard disk mi je crkao i izgubio sve podatke. Ali jako zadovoljan sa oba straina. Znam da sam uprsko dnevnik al jebiga posao zove. Nakon toga sam radio jos tri ture super skunk automatika, dobio sam jednog muzjaka kojega sam odlucio pariti sa dvje zenke. I gle uspjelo, dobio kanticu punu sjemena koje sam vec sadio i uspjeva. Uglavnom uskoro cu si sklepati novi boksic i laganini ovo isto sjeme od super skunka auto posaditi jer mi se pokazao super( lagan za uzgojiti i brz)
Nije da se hvalim ali u svom stazu unutarnjeg uzgajanja od 38 biljki koje su posadjene nakon klijanja, dobio 4 muzjaka a sve ostale su bile zenke i sve su popusene. osim dvje koje sam žrtvovao za sjeme. naravno sve uz pomoc ovoga foruma i ljudi koji su spremni pomoci. Nisam siguran da cu voditi još koji dnevnik, bas zbog ovakvih nedovrsenih stvari. Uglavnom hvala svima na pomoci i sorry zbog nedovrsenog dnevnika. Sada cu uzivati u tudjim dnevnicima:)
:respect: :snooze: :smoke18: ako nedobijem izgon sa foruma :punch2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mario339 and CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.