Novi sajt navigacija i organizacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Da li da brisemo pecurke, biljke i zivotinje sa sajta?

  • DA. Brisite odmah!

    Votes: 0 0,0%
  • NE! Ni u ludilu!

    Votes: 13 100,0%

  • Total voters
    13

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Pa valjda sam NUMERO UNO ja?!?!? Ko je ovde najstariji bre? Od nas admina? :sun2: :sun2: :icon_lol: A i sto se tice obaranja ruku...waterpolo i plivanje slabo praktikujem,ali zato ono tece...svaki dan :ludaci_lol: :ludaci_lol:

Salu na stranu ocigledno je da pecurke i biljcice ostaju na sajtu.Nego ajde pokreni isto pitanje i za hemiju.Znaci da li da na sajtu,znaci samo na sajtu,bude i klasifikacija droga,informativnog karaktera(tj. vise kao upozorenje).
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Hasan bin Sabah je napisao(la):
Znan da je tamo nered, na BPiŽ, slabo moderiran (radin po cile dane, tako da mi samo vikend ostane), ali imajte razumjevanja prema friškom moderu ;)

a ti si sreco moderator BPiŽ. pa eto onda kad zavrsim taj tutorial jel bi moglo da se on postavi izdvojeno na vrhu kao nesto uvijek vidljivo i dostupno ljudima? naravno nakon sto procitate sta napisah, pa ako pase odlicno. inace tutorial se bazira na temelju puno raznih gajdova, knjiga i slicnih stvari na koje sam naletila na netu + moje osobno iskustvo i ono sto naucila po putu. nadam se da ce biti vise nego koristan. :sun2:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Oh oh....kako si me samo ugodno iznenadio!:sun2:
Ako ikako mogu pomoci na raspolaganju sam...
Hvala ti Inq :bis:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Inq je napisao(la):
malo je off ali ajde...

Ja predlazem da RedSh bude jedan od moderatora Pecurke, biljke i životinje... Da forum dobije i zensku ruku malo :)


E ovo bi bilo više nego SUPER :bis: :bis: :bis:

Pored sveg iskustva i znanja koje iman...
Ma definitivno treba ženska ruka :icon_wink:

I admini, kako bi bilo da se promine (kad se već minja) i sam naziv. Biljke o kojima pričamo tamo nisu baš u svakidašnjoj uporabi. Ipak su to ili entheogenetske ili pak ljekovite, a bome pričali smo i o otrovnima. Bilo kako bilo, te su biljke "močne"; one ko i vutra imaju dušu, i njihova knzumacija donosi različita stanja svijesti koja potiču "pozitive vibrations" među ljdima. Raspravljajuči o Salviji lako se skrene na priću o paralelnim stvarnostima, pričajući o Ayahulaski, lako je odlutat u raspravu o poruci i filozofiji shamana iz Amazone. Zato smatram da bi trebalo smislit neki "duhivnioji naziv". Malo doradit ime i povezat nekako već postojeći podforim "Putovanje na mentalnim talasima" sa istom.
Možda bi Pečurke biljke i životinje trebalo počistit i ostavit samo informacije o biološkim, etnološkim itd. podatcima, a bilo kakve rasprave o djelovanju istih kad prerastu okvire čisto "naučnog" prebacit (i prebacivat) na "Putovanje na mentalnim talasima" jer to one u suštini doslovno i jesu.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Uh sto sam brzo promaknuta...puff u jedan dan :) Hvala svima na podrsci i nadam se da se svi slazu oko ovog. Drago mi je sto mogu pomoci.

sto se tice ideje koju je Hasan dao, slazem se u potpunosti. Mislim da bi trebalo dovesti malo reda u taj dio o gljivama i biljkama. tamo vlada kaos i ne mozes nista naci pa se teme ponavljaju. Mozda bi trebalo tu kategoriju nazvat Smartgarden ili slicno. postaviti podkategorije Gljive, biljke i kaktusi + putovanje na mentalnim talasima kao mjesto za bluzenje. ja sam vise nego raspolozena sortirat postove i napraviti malo reda tamo.

a sad nek me netko fino uputi sta mi je sada ciniti sa ovim mojim novim statusom. PM od nekog je dobro dosao :) ja sam nubie ovdje sto se tice moderatorskog posla:sun2:

hvala jos jednom svima :bis:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Inq je napisao(la):
ja bih samo stavio posledice hemijskih droga.... pa nek se neko razmislja.

Slažem se sa ovom idejom u potpunosti !!!
Čak vjerujem da će biti raje koja su ili tek ili skrooz zaglavili u ova sranja, i naravno traze put za OUT!!!
Isto tako vjerujem da 80% raje sto posjecuju sajt (trenutno), koriste neku od sintetičkih droga (speed, extazy, cocain, heroin...)
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Bezze_Sa je napisao(la):
Slažem se sa ovom idejom u potpunosti !!!
Čak vjerujem da će biti raje koja su ili tek ili skrooz zaglavili u ova sranja, i naravno traze put za OUT!!!
Isto tako vjerujem da 80% raje sto posjecuju sajt (trenutno), koriste neku od sintetičkih droga (speed, extazy, cocain, heroin...)

Tako je brate! E tu bi sad morali nastupit mi, ljudi koji imaju iskustva s tim sranjima i koji su se doooobro opekli i iskopali, dobro neki se još iskopavaju, ali su na tolko dobrom putu da sa svojim iskustvima mogu pomoć ostalima da odbace kemijska sranja i nađu stabilnost.
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
E - ljudovi dragi - NI-POŠ-TO brisat gljive, biljke i životinje - pliz!!! - kad bi vi to napravili, ja bi plakala cili dan i noć i sutra yope i preksutra i cili tjedan tako misec dogodine i onda bi mi ljudi došli sa šugamanima i luft-madracima i počeli se kupat i ...
khm!
Bez zajebancije - respekt i svaka čast vutri i šitu - kruhu našem svagdašnjem i dragom - ali ostali enteogeni su puuuno puno zanimljivi(ji?) i to je jedan fascinantan svijet koji zaslužuje bar tako jedan pod-topic. Ovo dosad je bilo sasvim ok, i ja od gušta svaki dan dolazim baš u PBŽ. I baš smo super ekipica i lipo spikamo i sve 5, itd. I nije ni neuredno ni niš - to što netko ode off-topic nekad - a Bože moj - tako ljudski mozak radi - s puuno puuno digresija i asocijacija - uff još najbolje da radi pravocrtno ...

I zato - živila flora i fauna (ime možda ... Psiha-flora-fauna? ... e - ovo sam mislila dok nisam vidila - REDSH - suuuuuper ime - SMARTGARDEN - od-lič-no!!! Svaki ti dao ;) - koji ti poželiš, naravno :))

Svima veeeeeliki pozz i cmoki cmoket!
Ramona
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
@Hasan - Slazem se, ja sam za, da makar ovo moje iskustvo (najgore u zivotu....) da makar nesto imam ono pozitivno u njemu... a to je savjetovanje, kako, sta... kako najbrze do apstinencije, kako se boriti sa apst. krizama, razne vrste detoksikacije (skidanje, izbacivanje iz organizma otrove) i sve sto tu spada...

Mislim da bi i ovo isto trebalo staviti na "referendum"....
Admini?
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Bezze_Sa je napisao(la):
@Hasan - Slazem se, ja sam za, da makar ovo moje iskustvo (najgore u zivotu....) da makar nesto imam ono pozitivno u njemu... a to je savjetovanje, kako, sta... kako najbrze do apstinencije, kako se boriti sa apst. krizama, razne vrste detoksikacije (skidanje, izbacivanje iz organizma otrove) i sve sto tu spada...

Mislim da bi i ovo isto trebalo staviti na "referendum"....
Admini?

Tako je Bezze. Naši "paklovi" mogu itekako odvratit ljude od tih ponora.
Na kraju krajeva, zar ovaj sajt nije pod motom borbe PROTIV sintetičkih i polusintetičkih droga?
Prevencija je 70% uspješne borbe, pa ako neko od "progonitelja" i čita ovaj forum neka se vidi tko smo i ZAŠTO se ustvari borimo!
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ipak je ovo vutra organizacija.. Trebamo širiti informacije u vutri.. Ali opet ako netko želi čitati o gljivama zašto ne! Glasao sam da se ne makne taj dio. A i u tražilici će nas lakše nać ako netko traži gljive npr...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa onda nek ostane samo i vuva, mislim ako ima mjesta za gljive i zivotinje (koje se opet ne koriste kod nas cesto) zasto ne onda i ubaciti prevenciju od sintetickih gudri??? heroin koji je toliko jada nanio ovim prostorima....(bar sto se tice SA) i bijelo isto tako.... sad prije mogu naci gdje uzeti heroin, nego panj vuve....dok ovih govana ima koliko hoces, mislim na svakoj strani... i naravno svi navuceni....
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Ali tili mi ili ne, vutra je uvaljena u koš sa sintetikon, šta je grijeh protiv zdravog razuma!
Da bi "osvjetlali" obraz vutri, da bi ljudima objasnili da 99% onoga šta in je ovutri rečeno nema veze s mozgon, mormo imat neku referentnu točku. Ako na forumu bude postojalo mjesto gdje bi oni koji su imali iskustva sa "prokletinjama sintetičkim" mogli pomoč ljudima koji su ili se taman upleču u mreže otrova, i usmjerit ih VAN iz toga "kruga"...zar nebi to bila pobjeda Marihuane nad sintetikom? Jer ko što Bezze reče, ima ih na forumu koji "partijaju i rokerirjau", a OK su, i bila bi šteta da se izgube...možda neće imat sreće pa "isplivat"...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Naravno da ne treba brisati taj sajt jer ljudi zanju jako malo o toj temi i mislim da Hasan odlicno daje savijete jer meni je osobno puno pomogao. Pechurke and company je dio zbog kojeg sam prvenstveno na vutri.
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
Podrška ženama na forumu 1000%!!
Red samo naprid hehe..

Ako mogu primjetit unatoč tome što ne zalazim u spomenutu temu da bi ona trebala ostat isključivo informativne naravi s naglaskom na štetne posljedice zbog same prirode ovog sajta..

Mislim da nije dobro (ponavljam zbog prirode sajta) da se o gljivama i sličnim stvarima priča kao i o vutri,mislim na načine uzgajanja,nabavu ,iskustva s različitim vrstama...
Moglo bi odaslat krivu poruku ljudima koji velikom većinom ne razumiju samu srž ovog sajta,a nama je osnovna zadaća to promjenit,poglavito tako da im nedamo povoda.
Što manje pričamo (javno tj. na forumu) o našim iskustvima s težim drogama ugled ovog sajta postaje veći..

Savjeti iz osobnih iskustava su zlata vrijedni a tako i podrška trenutnim ovisnicima,ali moje mišljenje je da vutra nije misto za to..

Nadam se da me kontate jer ja osobno nemam ništa protiv ni gljiva ni išta,dapače...

A i glasa sam da se ostavi...:costumed-smiley-027