Oaza mira by olidoboli Indoor-outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Savjeti uvijek dobrodošli...zalit cu ga obilnije. Uvijek mi je i najbrže isprazni tu podlošku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
49. dan nakon supertopiranja by Chill

Evo par riječi i slika za društvo koje prati :wave: .

Danas nazove kum "..imam neke kreativne domaje..." pa reko što da ne. Bio bi grijeh odbiti :smoke18: i zezanje. Dok me pere kreativnost uzeo aparat i opalio malo slika da podijelim sa svima ljepotu ovu, uživo vidjeti 4 vrste sa različitim cvjetovima kakvi su sada je neprocjenjivo, barem meni :thumb: .
Kako mi je ovo zadnji indoor sutra opalim slike bez blica sa svjetlom da vidite tu ljepotu, pogotovo NortenLight ( box predajem u ruke, "legi" sa foruma ako još hoće sa cijelom aparaturom :dada i nadam se da čemo ga vidjeti ubrzo u njegovoj šumi :wave: ). Znači ostaje samo outdoor najviše za ulje. Ipak je to neka navika. Evo slike da nelaprdam više...

NL - na kojem je napravljen i lagani superscrog.









RYL - najviše me iznenadila veličinom, debljinom i punoćom hedova. Deklanirana je sa 8-9 tjedana nakon klijanja harvest. Trihomi su milky i prozirni. Nju sad punim AN-ovim big-budom više nego otale.











JH - oporavio se odmah nakon 1. laganog zalijevanja. On traži više vode u cvjetanju od svih i to je to. Prekrasni cvjetovi, narančasti. :sun2:









I Haze ko Haze, Nisam ga slikao ali se vidi ovdje u ćošku na zajedničkoj. Najvišlji od svih s najmanje cvjetova. On ima najviše jahanja i već vidim da će biti minimum 15 - 20 dana sam u boxu.



Edit: ovo nije samo kreativna domaja nego čudno djeluje :whacky023: , odo vidit di je bolja polovica :wave: .
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
49. dan nakon supertopiranja by Chill

Evo par riječi i slika za društvo koje prati :wave: .

Danas nazove kum "..imam neke kreativne domaje..." pa reko što da ne. Bio bi grijeh odbiti :smoke18: i zezanje. Dok me pere kreativnost uzeo aparat i opalio malo slika da podijelim sa svima ljepotu ovu, uživo vidjeti 4 vrste sa različitim cvjetovima kakvi su sada je neprocjenjivo, barem meni :thumb: .
Kako mi je ovo zadnji indoor sutra opalim slike bez blica sa svjetlom da vidite tu ljepotu, pogotovo NortenLight ( box predajem u ruke, "legi" sa foruma ako još hoće sa cijelom aparaturom :dada i nadam se da čemo ga vidjeti ubrzo u njegovoj šumi :wave: ). Znači ostaje samo outdoor najviše za ulje. Ipak je to neka navika. Evo slike da nelaprdam više...

NL - na kojem je napravljen i lagani superscrog.









RYL - najviše me iznenadila veličinom, debljinom i punoćom hedova. Deklanirana je sa 8-9 tjedana nakon klijanja harvest. Trihomi su milky i prozirni. Nju sad punim AN-ovim big-budom više nego otale.











JH - oporavio se odmah nakon 1. laganog zalijevanja. On traži više vode u cvjetanju od svih i to je to. Prekrasni cvjetovi, narančasti. :sun2:









I Haze ko Haze, Nisam ga slikao ali se vidi ovdje u ćošku na zajedničkoj. Najvišlji od svih s najmanje cvjetova. On ima najviše jahanja i već vidim da će biti minimum 15 - 20 dana sam u boxu.



Edit: ovo nije samo kreativna domaja nego čudno djeluje :whacky023: , odo vidit di je bolja polovica :wave: .
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
74. dan nakon supertopiranja by Chill

Reći ću samo WOW...74. dana je prošlo nakon supertopiranja i samo je royal danas dobio flush 20 litara. Trihomi 60:40 sa smeđe.
Ostali čekaju još koji dan i svi idu na flush osim Haze-a.

Evo Royal :)







Edit: kako budu išli na flush tako ću postavljati slike.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
84. dan nakon supertopiranja by Chill

Amnesia Haze - prije tjedan dana dobila flush 20 litara. Sve u svemu zadovoljan sam. Nisam to očekivao od automatika nikako. Čiliranje rastura :).. Sutra skidam Jack-a jer danas nestignem.










 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Evo da bacim slike jer sam skinuo sve neki dan.

Piranha+tarantula+ vodoo juice = pogledaj dolje









Rekao bi jedan od uspješnijih uzgoja s obzirom da su automatici (bio sam malo skeptičan). Prvi put sam ih zasadio i zadovoljan sam ( debljina, punoća hedova ). Chilliranjem sam odušljevljen, vegataciju sam produžio vjerujem barem 2 tjedna.
I to je to što se tiče indoora.

Na istom sajtu vani rastu chillirani kushevi 2 komada.
Sensi seed me razočarao skankom #1 jer od 5 automatika su 2 vani, a od 5 fotoperiodičnih. niti jedan.

Dobio sam na poklon jednu menku skunka pa sada ni sam ne znam jel mi se isplati stavljati ju van?

kad se sve kjura stavit ću slike u što trenutno pušite, pa ovo MOŽE U ZAVRŠENE.

pozz od olike
Mislio sam je držati u boxu 2 tjedna i onda prebaciti ali se bojim da je kasno, zbog kiša u 9 mjesecu...
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
OUT 2014. AFGANI KUSH

Trihomi: prevladavaju milky...tu i tamo koji smeđi, visina cca. 2 metra. Ostavit cu je dok je sunca pa šta bude. Očekivao sam ništa zbog lošeg vremena ove godine, ali izgleda da će biti ok ( dobro da je nisam skinuo ).







Klonovi skunka, bolje u bašću nego u kantu.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.