Oaza mira by olidoboli Indoor-outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Sjemenke su stigle, baš kao što sam rek`o,
niti ovoga puta, dobavljač nije štek`o.















Nebi se još žurio, vremena sad ima,
box se mora očistiti od smaknutog El Nina.

Samo 16 ml, dobio sam ulja,
znam da nije ništa, al zaboli me bulja.









Okreniti se treba, i od sebe sve dati,
slijedećem growu, taj neću da pati.

Sve manje sam siguran, da pametna je ideja,
stavit ih sve skupa, to bila mi je šema.

Zato prije klijanja, kao počenik vas pitam,
slušam Vaše mišljenje, nemojte da skitam.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobar odabir sjemenki. Obrati pažnju, da trebaju malo vise plavog spektra nego regularne sorte, ako oces
maximum od njih. Kolko ce bit velike posude za sadnju.

Ako napraviš supertoping, možeš slobodno pod mrezu , da jih staviš.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Sun master dual spectar 400w za vegetaciju i onda u cvjetanju ovisi kako se budu razvijale, pošto su sve različite, mislim ubaciti još jednu Super Plant 400w 2100K.

Za posude nisam donio još odluku, ali ne bih išao ispod 18l ( sada imam samo dvije 25x25 mislim oko 10tak litara ).

Supertoping svakako, al vjeruj da mi je dosta vezuckanja :). Malo bih se odmorio :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Oli netreba ti 18l...dovoljno je 12
Lolipop od treninga i drzi gace.pozz
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Box je 2 m2, kad stavim radijator i ventilator ostaje mi 1,5 m2 možda i malo manje pa sam zato mislio popuniti prostor sa većim posudama ( ja se držim one: veća posuda=veći hedovi ), a lolipop neki nježni napraviti, ipak su automatici i to prvi put....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
4x like za izbor sjemenki! i ja ciljam na te auto haze za proljeće i super je što ću moći pratiti kako izgledaju prije nego što ih uzmem...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Prošlo je dosta vremena od kada sam dobio sjemenke, ali sam imao velikih problema oko nabavke zemlje, dani su prolazili...

Dok sam čekao zemlju morao sam i preurediti box. Ipak će raditi jedna 400w i pokrivati prostor dimenzija 100 x 80 x 180

Posude su od 12 litara.

Od zemlje sam na kraju uspio nabaviti staru dobru Teramagmu i nikad isprobani Potground H.

Ipak sam se odlučio za teramagmu sa dodatkom Piranhe, Tarantule i Vodoo Juice-a ( benificijalne bakterije, gljivice..trebalo bi napraviti perverziju od korjena ), dok ću Potgroung ostaviti za Silver

Haze-a.

Od nabrojanih sjemenki na kraju su uspješno iz zemlje izašle slijedeće kraljice: Northen Light, Jack Herer, Royal i Amnesia Haze.

Nakon cca. 12tak dana sam napravio ono na čemu sam se lomio...supertopirati ili ne?

Evo slike kako je to ispalo...meni se čini da je ok.













A evo i slike kako izgleda kjurani ElNino.






Evo i neki smoke report na brzinu. ...

Znači, povučem par dimova i apsolutno ništa. Onda ostavim joint u pepeljari i nakon 15tak sekundi bummmm. Al doslovno bum u glavu, i naglo padanje umornih kapaka...ma cijela faca ti se

promjeni :). Ne preporučujem ga za odlazak u trgovinu ili bilo gdje ima ljudi. Taj high u glavi koji se pojavi nakon 15tak sekundi ostaje sat vremena i onda počinje lagano, lagano puštanje i

otvaranje apetita. Baš otvori apetit...djetetu bi istrgnio čokolino iz ruke. Što se okusa tiče, vuče na citrusni okus i stvarno je fin za pušit..eto....

Do slijedećeg javljanja pozdrav...
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Evo kratki foto update nakon supertopinga. Prošla su 3 dana i danas sam malo podignuo lampu jel mi JackHerer ne izgleda najbolje...uvrču mu se krajevi listova ( slika govori 1000 riječi ).

Nisam ih previše zaljevao.

Temperatura 28, vlažnost 40.

Zajednička



JH



NL



AM



RYL

 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
8. dan nakon supertopiranja

Koliko sam ja shvatio...supertopiranjem se skida treći kat. Iz toga trebaju onda izrasti dvije grane. Ako je to tako onda meni nije baš uspjelo. Evo slika...


NL - razvila se se dvije grane, znači 4 ukupno, ali je jedna pukla dok sam ga vezao i natezao....naravno da nisam bacio tu granu.







Klon NL-a ( možda ). Mislim da nemam šta izgubit..probat ću ga ostaviti pa šta bude.








JH - kako sam udaljio lampu tako se počeo oporavljati. Nakon topiranja sam dobio 3 grane, s time da se jedna nije razvila, tj. kao da je zakržljala...vidi se na slici







RYL - osim na NL i na Royalu sam dobio 2 grane, tako da sada imam 4.







AH - samo jedna grana, ukupno 3.



Ja mislim da nisam ništa postigao osim na RYL...ili nisam skontao kako to treba izgledati? Jer znam da kod topiranja normalno kada skineš kat, dobiješ dvije grane...??
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Danas sam stavio sliku gde se sece za FiM, Toping i SuperTopiranje
u temu, gdje sam pisao o supertopiranju. Pogledaj. Drukčije imaš sve
OK. Krenuce one, ne boj se.

Obično topiranje sjeces vrh i dobiješ dve grane, kod SuperTopiranja
pa dobiješ tri grane.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
znam cilli gledao sam...ali jel nije to cilj bio supertopiranja na automaticima..da ti iz trećeg kata izrastu dvije grane?

Edit: znam da će krenuti, ali sam očekivao do sada na svakoj 4 grane.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.