Oaza mira by olidoboli Indoor-outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Cilj Supertopiranja. Dva lista prvog kata i jedan list drugoh kata. To ostaje.

Kod svakog lista, gdje je pričvršćen na stablo, je zametak grane. Zbog toga daje toping
dve grane, FiM pa četiri. Kod auto sorti trebamo tri lista, ako pustimo samo dva/klasičan
toping drugoh kata/ to može usporiti ili skroz zaustaviti bilku u razvoju.
Ona ima već formiran koreninski sustav i samo dva lista bi je zaustavila u razvoju.
Zbog toga su se ljudi bojali raditi HST. Ako radiš klasičan toping trećeg kata, ostaju ti
listovi prvog i drugoh kata, tad si već zakasnio, vremenski, kad je moraš seci/rezati/
I bilka več zazna stres i uspori rast i razvoj.

Kod autosorti je najvaznije kada seces/rezes/, to je kada ima nastavak treceg kata.


Ne trebaš, zato seces jedan list drugoh kata i ceo treći kat.
Ako to precizno uradis dobiješ tri glavne grane.
Ako kod ovog jednog lista od drugoh kata koji seces ne odrazes dosta blizu
stabla dobiješ tamo još jednu granu. Nemoj misliti da to nevalja, moje mišljenje je, da su ti
bolje tri glavne grane, lakše onda treniras lst. Tehnika je nova, i svako ko je radi
do neće nova iskustva svima nama.

Povećaj sliku koju sam stavio, pa ce ti bit jasnije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Malo sam pobrkao lončiće na početku..sad sam sve skontao. Hvala na objašnjenju. Onda mogu zaključit da sam dobro odradio...3 kom po 3 grane i 1 kom po 4 grane + klon ako uspije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Pozdrav društvu koje prati... :thumb: i evo jedan foto edit 16. dan nakon supertopiranja.

Skupna fotografija jer nemam vremena, danas krećem u metropolu da riješim neke zdravstvene probleme pa me neće biti 5-6 dana, ali rista je obećao da će ih zaliti dok me nema ( kaže pa valjda sam nešto i ja naučio )...legenda.

Gnojenje: danas su dobile malo gnojiva: baza AN grow + dodaci ( bakterije, gljivice, enzimi, šećer )....slijedeće ide samo voda, pa prelazim na bloom....


Evo skupne fotografije...











Korjen je već počeo izbijati van...









Evo i plana outdoora kushinjo i skunkinjo će prevladavati...




Toliko od mene...pozz svima

odb
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Juce sam slušao emisiju vidra, gdje su malo popricali o tvom growu olidoboli.
Bas me dotaklo u srce, poduvao sam jednu i uživao u muzici.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
35. dan nakon supertopiranja - naišao sam na gosta dok sam ih zalijevao. Prvo sam mislio da je onaj kojeg nitko ne želi, ali nakon pogleda izbliza shvatio sam da se radi o kućnoj "mrcini". Usput sam opalio koju sliku i vidim da sam u postu iznad krivo napisao. NL još vegetira i pojavio se problem sa uvrtanjem gornjih listova, a RYL i Haze lijepo cvijetaju. Najviše me mući Jack Herer jer mu listovi stalno vise kao da ga previše zaljevam, a vodu dobije svaka 3-4 dana, listovi su samo spušteni i ne suše se, izbacio je i lijepe cvijetove. Sve izgledaju zdravo osim njega i NL-a u vegetaciji.. Haze me oduševio izgledom. PH konstantno držim na 6.5 - 6.6. Evo slika da nelaprdam dalje ...

Spider :)



Amnesia Haze



Jack Herer




Royal



Northern Light





Edit: sad izgleda na nešto, mašem repom.... :)
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Danas sam ga slikao. Sad sam skontao da mu se listovi dignu čim se lampa upali. Al svejedno ću morati izbaždariti pH metar..
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Dobiju vode svaki 3-4 dan. Sipam dok ne procuri u one podloške od kante cca. svakoj 2 - 2,5 litre.
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
mene se chinu da su zedne,i mora da ih gladis,zapalis djox i pevušiš i mesta,bit ce to okej :rasta1:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
Bas kao sto Power kaze...bitno je da voda neproleti,obilno zalijes i ostavi neka iz podloske povuce nazad ;)...nevidim ni jedan drugi razlog a ja evo jackya cujem kod mene iz monitora gdje vice...recite mu da sam zedan hahaha :)
Malo se salim nemoj zamjeriti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.