Odjeća od konoplje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
Tražio sam na forumu pod svašta, ali nema ništa vezano baš uz temu.

Znači traži se odjeća rađena od konoplje, majice, košulje, hlače i sl.

Imam jednu majicu od 100% konoplje i zakon je po ljeti - dok je ovako šugavo vruće blago hladi, naveče kad malo zahladi grije. I ne usmrdi se kao pamučna. Mana joj je što je jedina koju imam a i dosta sam je preplatio, pa me zanima znate li vi za neke web shoppove po mogućnosti sa normalnim cijenama i unutar EU. Može i Grčka ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
ja sam htio naručiti ruksak od hempa i na hempstor uk je cijena bolesna, 55 funti što je zapravo prek 500 kuna, malo to much.
 

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
Za dvije majice (t-shirt), jednu 100%, drugu 50/50 pamuk, platio sam sa carinom skoro 400kn (oderali me pošteno). Ali sam vrlo zadovoljan sa ovom 100% i volio bih još. Štoviše, volio bih sve majice imati od tog materijala.

Ali gdje god gledam skupo ko sam vrag. Siguran sam da negdje, tamo iza bezbrojnih routera interneta, postoji neki opskurni webshop, dizajniran 90-ih, koji radi dan-danas, i za male pare nudi dobru odjeću od konoplje.

Vidio sam neki dan jeans hlače za $79+sh/h, što je u rangu levisica po cijeni, samo bolje kvalitete. Ali imaju samo hlače.

Edit:
@PowerSeed je li to markica ili je 100% hemp?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
Ekipa iz Rijeke proizvodi u Los Andjelesu majice, obicno su 55% od konoplje i 45 organski pamuk.
Errkhm, $25 za blank majicu je tebi normalna cijena? I još su sve na pre-order sa komentarom "Shipping estimated Q3 2014."
@No Joke možeš ih naručiti sa US adresom. Samo plaćaš duplu poštarinu i uslugu 10-ak dolara. Pogledaj shipito, koristio sam ih prije, dobri su. Možeš birati nekoliko US adresa, a nude i assisted shopping.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Meni iskreno nije uopće palo na pamet tražiti,jednostavno se nisam niti sjetila toga dok nisam ovdje vidjela.
E sada nikad se nezna,možda i bude koja krpica pa vam postam :)
 

mumer

Banned
Banovan
12.08.2014
54
44
18
Imas u rijeci u robnoj kuci trgovina se zove Svijet konoplje .. imas ih na fejsu pa pogledaj ako oces, koliko znam imaju potkosulje pederuše, hlace i te stvari samo nisam siguran ako je 100%hemp :D.. ako je ovo izgledalo ko reklamiranje ja se ispricavam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara