Odvikavanje od droge?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.04.2024
1
0
1
19
Pre nekoliko meseci su mi pronasli oko 1g vutre u kolima i nebitno sad je proslo to sve kod tuzioca, dobio sam oportunitet samo novcana kazna ali sam dobio i papir kako moram da idem u dom zdravlja na odvikavanje od droge?! O cemu se ovde radi meni je ovo presmesno da ovako ide postupak. Inace ako ne odem na to ide krivicna prijava a kazna je vec placena.
Ako je neko isao na ovo neka napise iskustva. Hvala
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.925
256
Prvo, koja država?
Zakon nije baš isti, a ovde ima Balkanaca sa svih strana.
Drugo, zašto nova tema ni pet ni šest. Pročitaj pravilnik. Traži po forumu. Nisi prvi koji se javio, pa ja mislim sa identičnom pričom čak.
Recimo ovde:

I još sličnih tema, stvarno nema potrebe ni smisla otvarati nove teme.

Zašto je to bitno?
Ovaj forum nije chat. Informativnog je karaktera. Treba sve da bude pregledno i lako dostupno, što je jako teško izvesti kad svako malo neko dođe i sa svaku sitnicu o kojoj već piše - otvori novu temu.
Na to dodaš održavanje servera i foruma, i sličnih papazjanija kojima se neki ljudi tamo bave za džabe, i iz čistog entuzijazma da bi se ovo mesto održalo.
Pomozimo im malo, to je sve :)

Dobro nam došao, i sreću našao!
 
27.01.2016
198
246
43
59
@cone132, količina nađene tvari je minorna, za osobnu upotrebu. To odvikavanje sastoji se od kontrole urina kroz neki period i razgovor s psihologom. Uglavnom ne brini.
Ubuduće budi oprezniji.
 

siemprepositivo

Be the change that you wish to see in the world.
12.03.2024
47
225
193
.....
Pre nekoliko meseci su mi pronasli oko 1g vutre u kolima i nebitno sad je proslo to sve kod tuzioca, dobio sam oportunitet samo novcana kazna ali sam dobio i papir kako moram da idem u dom zdravlja na odvikavanje od droge?! O cemu se ovde radi meni je ovo presmesno da ovako ide postupak. Inace ako ne odem na to ide krivicna prijava a kazna je vec placena.
Ako je neko isao na ovo neka napise iskustva. Hvala
Mislim da je u svakoj zemlji zakon isti sto se tiče vanbolničkog liječenja. Otidi koji put, barem jednom budi čist ili ukoliko radiš, iskoristi posao kao opravdanje za neodlazak na testiranja. Tvoje ljudsko pravo bar danas u 21. Stoljecu je da s njim možeš činiti što hoćeš sve dok ne štetiš drugima oko sebe.