OG Kush Hawaii fenotip Regular seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Pozdrav svima!
Evo nije mi djavo dao mira, pa sam posadio još jednu. Ovaj put na balkonu pa evo malo informacija.
Čovjek koji mi dodje neki daljni rod u obitelji, živi na Havajima, i korisnik je medicinske marihuane od strane Sj. Amerike, dosao je i nakon price s njim dao mi je nekoliko sjemenki, kako on kaze OG Kush fenotip uzgojen na Havajima. Sjeme je regular tako da je 50 : 50 da bude ova curica!
Zasadio sam je 20.06. u vecernjim satima i evo jucer je pomolila vanka. Danas sam je slikao
https://i.imgur.com/pkbBfXY.jpg

Zasadio sam je u Plagron H zemlju u najvecem pitaru koji sam imao. Mislim da je pitar cca 20 litara. Zalio sam je i to je otprilike to!
Dnevnog svjetla ima u izobilju od ranih jutarnjih sati do 19:45.
Nemam priliku da ih zasadim vise jer zahtijeva kupovinu vise komada pitara a to mi se neda :p, nego jednu po jednu, sve dok se zenka ne ukaze :D
Nadam se da je odmah prva!
Nego trebam li biti zabrinut s ovim nenormalno ljudskim vremenskim uvjetima topline, ili ? Trebam li joj pokriti pitar od cijelodnevnog sunca?
Lijepi pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: brujo and Stipe

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Hvala Powerseed!Ma dobro je i ovako, jer imam vremena tamo do 15.10 sam na poslu (a imam lijepu terasu) okupanu suncem.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
sve je to ok al racunaj da joj treba bar 3 sedmice da procveta, znaci sredina 7 meseca, ako je musko trebace jos tri sedmice za narednu da procveta, tu si vec u 8 mesecu a trebas joj dati i dva mecesa cvetanja, zasadi ti jos jednu negde u cosak terase ;) ako prva bude cura na konju si :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lavanderman

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sretan grow,poslusaj sta ti govore,ako bude jajan dzaba utrosenog truda i ekanja,samo ces se zivcirat.A i da je zenka,jedna je,tako da ne ocekuj neki velik balkonski urod.
 

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Pozdrav svima!
Evo da Vam se javim da je danas 11 dan otkad je pomolila van.
Vanka je ugodnih 29-32 stupnja, noci su onako windy cool onako otocki :D
noci su oko 18-20 stupnjeva.
Zalijevanje pogledam svako 3-4 dana jeli suha zalijem s vodom i sve 5.
Ima svjetla tokom cijelog dana rekao bih oko 11 sati direktnog sunca.
http://i.imgur.com/yFpZBOu.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
867
93
Sretno s growom. Mislim da si napravio pogresku, stavio si dnevnik u unutrasnje uzgajanje, a koliko vidim da je to vani.
 

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33
Pozdrav,

necu moci saditi nove sjemenke nego sad ide ovako, ako je musko sjecem ako je curica super.
nemam kad se pozabavit ni s ovom, a kamoli jos ici okolo kupovati pitare, zemlju itd.
Sta je tu je, radim po cijele dane tako da stvarno nemogu.
Mislim bit ce mi zao ako je jajan, ali opet nije smak svijeta :D
revolution, nisam znao ipak je to balkon(terasa) koja je dio kuce pa nisma znao jeli to unutarnji ili vanjski podforum.
Ma bitno je da se meni dwarf susi vec 5 dana, jos koji dan i ide u teglice, i bit ce nesto za pusit.
Za jesen kad budem opet u svom domu, onda ide neki novi projekt.
Sve u svemu neka ovo ide ovako, u najgorem slucaju, moderator ce morati obrisati ovaj post...

Stay high.
 

Lavanderman

Aktivan Član
11.04.2014
87
140
33