Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Old School Trim Hash Oil [bez kuvanja] + Hedovacha (vutra rakija)

Diskusija u 'Upotreba' započeta od PowerSeed, 15.01.2015.

1. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    "recepturu" znam jos s kraja '80-ih al do sada nisam probao, nesto pre ng stavio sav trim u staklenu posudu i nalio sa tacno litrom 96% alkohola, zavukao ispod sudopere i naravno... zaboravio
    [Registujte se da vidite originalne linkove]
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

nakon dve sedmice to je izgledalo ovako (po "recepturi" treba drzati od dve sedmice do mesec dana)
    A možete pogledati i linkove neke od naših sponzora kao sto su: SeedsMan, Original Sensible Seeds.

juce svu tecnost procedio kroz plasticnu cetku i ostavio na radijatoru

preostalu smesu sam cedio kroz neko "stamparsko sito il svilu" ne znam tacno, dobio od frenda, nisam koristio gazu mada verujem da moze

alkohol je vrlo brzo poceo da isparava, nije bilo nekog veceg bazda u stanu, prakticno se nije ni osetilo

preko noci se prilicno zgusnulo, na ovo sam jos jutros dodao procedjeno iz preostale smese

unutar 24h najveci deo alkohola je ispario, ostavio sam jos da stoji do sutra, pa degustacija, javim utiske ;)

tih godina se ovo mazalo po papiru cigareta ili se u ulje umakala cackalica ili igla, pa onda sa njom u cigaretu koju stegnete malo prstima pa prakticno obrisete/pokupite duvanom ulje sa igle, nema nekog mirisa i pusilo se po kaficima, mada u to vreme to nisu bili bas kafici u danasnjem smislu reci, pre neki klubovi, kafane, baste restorana, u centru (korzo), na keju... ;)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 75
    • Informativno Informativno x 4
    • Slažem se Slažem se x 2
  2. komsijin mali

Učlanjen(a):
    04.04.2014
    Poruka:
    260
    Sviđa im se:
    225
    Trofej poeni:
    43
    Ratings:
    +289 / 0 / -0
    Ovo ce se probati!

3. ganja_farmer

ganja_farmer grower wannabe
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    25.05.2009
    Poruka:
    1.482
    Sviđa im se:
    4.378
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.695 / 3 / -0
    Power ovo je zakon,svaka čast,ovo ću isprobati kroz koji tjedan dok završim grow...hehe,nova ideja šta sa trimom. :) jel mora biti baš 96% ili si taj imao pri ruci?

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  4. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    ma na taj sam slucajno naleteo u marketu i tad se odmotala cela prica. bolje bi bilo sa 99%, al mislim da se onomad radilo sa medicinskim 70%. kako god, akohol je rastvarac, a i lako isparljiv ;) mislim cak i da ne mora da stoji toliko dugo, al radio sam bas po "prici" koje se setih u marketu
    ... i treba se gnjeciti povremeno dok stoji u alkoholu

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 7
  5. Kottonmouth King

Učlanjen(a):
    28.08.2014
    Poruka:
    8
    Sviđa im se:
    26
    Trofej poeni:
    13
    Ratings:
    +27 / 0 / -0
    Preeedivna stvar!Koliko je stajao trim pre nego što si napravio ovu slatkoću,tj. koliko je bio suv?I da li se na slikama 5 i 6 od gore vidi kako menja boju ili je do svetla?Da li u ovom slučaju boja ulja zavisi od vrste biljke ili je uvek tamna i kakve će konzistencije biti na kraju,? :) Hvala na ovom old school raduuu!Blejz! :)

6. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.102
    Sviđa im se:
    14.382
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +17.245 / 31 / -1
    aj baš me zanima kak šljaka, super jednostavno zvuči [​IMG]

7. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    trim je iz poslednjeg outdoora, znaci stajao je od druge polovine oktobra do pred kraj decembra, manje vise je iste boje mada se moze reci da tamni kako alkohol isparava, a da li boja zavisi od vrste zaista ne znam (u ovom slucaju trim je od 4 hibrida), u svakom slucaju je tamna, prakticno crna sa smedje-zelenkastim nijansama, konzistentnost se vidi na poslednjim fotkama, mogu okrenuti posudu upside down a da se ni kap ne prospe. generalno gledajuci konzistentnost se menja kako alkohol isparava i verujem da ce tokom vremena skroz da ocvrsne, poput shit-a. plan je da ostavim da se sav alkohol ispari i da se stvrdne maximalno, zatim cu da sastruzem i formiram "tablu cokolade" ;)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 25
  8. Kottonmouth King

Učlanjen(a):
    28.08.2014
    Poruka:
    8
    Sviđa im se:
    26
    Trofej poeni:
    13
    Ratings:
    +27 / 0 / -0
    Izgleda tako,da bih ga sa u komb. sa suvim voćem i seckanim bademima sabio u slast!Dakle,strpljenje da sav alkohol ispari,da se fino zgusne i biće to poseban Power-bar :) Obavezno se isprobavaaaa! :D

• Informativno Informativno x 1
  9. mario339

mario339 Medical Grower
    Grow Support

• Medicina Podrška
    Učlanjen(a):
    26.08.2012
    Poruka:
    1.758
    Sviđa im se:
    5.883
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +6.561 / 4 / -0
    Nesto novo uvijek dobro dodje samo mislim da kad bi uzeo zrno kao normalno ulje vjerovatno nebi sljakalo posto nije bilo termicke obrade ako neracunamo radiator...aj bas probaj pojest kao normalno ulje da vidimo kakav rad ima

10. Zlo&Naopako

Zlo&Naopako 666&999
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    27.12.2009
    Poruka:
    2.815
    Sviđa im se:
    2.308
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +2.364 / 1 / -0
    Kao i BHO, nema rada jer je sirovo. Ja sam BHO držao na peći koja je slićne temp. kao i radijator, tako da sam siguran u svoju tvrdnju ;)

11. Bizzzo

Bizzzo ~ Herbalist ~
    Urednik

Učlanjen(a):
    11.02.2008
    Poruka:
    2.691
    Sviđa im se:
    4.738
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +5.020 / 6 / -0
    Baš me zanima da li će gorčit. Ja ne bi mogao izdržati da to odmah ne probam, odnosno skinem komadićak i pojedem :D Imam neki osjecaj da Power ako ti to ocvrsne skroz u toj tacni da to i nece biti bas jednostavno za odbiti od nje :D

12. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    ne planiram oralno uzimati, to je vise za mazati po rizli ;) mislio sam danas probati ali odustajem jer sam se upravo vratio naduvan od frenda, nema smisla ovakav da testiram, pre cu u krevet, ono malo da odmorim kicmu :) nadam se da cu lako sastrugati, nova niklovana posuda... jbg. vidim sutra, il veceras

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
  13. Bizzzo

Bizzzo ~ Herbalist ~
    Urednik

Učlanjen(a):
    11.02.2008
    Poruka:
    2.691
    Sviđa im se:
    4.738
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +5.020 / 6 / -0
    U potpunosti te razumijem. Tako je bilo s mojim kolacima. Kao jedu se kolaci a prije toga rafal pljugi. I kao znas kako radi i dal radi. :D Zveknit tacnom u čošku u kupatilu :D

14. fulldedarak

fulldedarak ...zadovoljni korisnik...

Učlanjen(a):
    04.06.2014
    Poruka:
    535
    Sviđa im se:
    644
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +688 / 1 / -0
    Jel bi funkcioniralo u tacnu stavit onaj masni papir za pecenje kolaca ili nesto slicno?? da se ne treba strugat sa posude...

• Slažem se Slažem se x 1
  15. ganja_farmer

ganja_farmer grower wannabe
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    25.05.2009
    Poruka:
    1.482
    Sviđa im se:
    4.378
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +4.695 / 3 / -0
    ovo je i meni palo na pamet @fulldedarak ,mislim da bi lakše bilo sastrugati s papira nego s tacne,a alkohol će svejedno ispariti,na kojoj god površini bio...
    također,zanima me i kako bi bilo recimo sastrugati prije nego se osuši skorz,pa napraviti neku kockicu od toga i pustiti da se posuši tako stisnuto.doduše,duže će trebati,ali čini mi se da bi olakšali posao time.

16. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    jest, to je u planu za sutra, skupiti sve na gomilu i napraviti neku formu, pa ostaviti da se skroz isusi... i probati naravno, da vidim ima li svrhe mlatiti se s tim uopste, ako trim iole radi, sledeca tura ide od cveta, mozda cak na tom papiru sto spominjete, ako na ovome bude problema kod struganja. videcemo sutra

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 6
  17. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 35
  18. irieman

irieman voodoo chile
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    28.03.2013
    Poruka:
    1.991
    Sviđa im se:
    6.036
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +6.514 / 3 / -0
    Ekstra .
    Odoh da pazarim alkohol :D

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  19. PowerSeed

PowerSeed fuckin' mod
    Super Moderator

Učlanjen(a):
    15.10.2006
    Poruka:
    22.551
    Sviđa im se:
    31.705
    Trofej poeni:
    3.158
    Ratings:
    +35.037 / 1 / -0
    ja odoh u krevet a uvece probam malo vecu kolicinu. fino vozi, udar nakon drugog dima, u sobi beli dim, gust i tezak, nema nekog mirisa, na jeziku se oseti malo shitasto :) u najkracem i na prvu
    e da, steglo se poprilicno preko noci tako da nisam ni mogao mazati po papiru neg ugurao u cigaretu. predvece cu da struzem, ne treba ostavljati vise

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 10
  20. Tarzan

Tarzan Aktivan Član

Učlanjen(a):
    31.05.2013
    Poruka:
    4.308
    Sviđa im se:
    7.517
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +8.873 / 8 / -0
    super stvar, cekam fotku "table cokolade" ili sta god napravis,, bas me zanima heh :)

Preporučite stranicu