Orange bud feminized Dutch Passion seed bank

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2012
12
0
0
29
Pozdrav uclania sam se prije nekih 3-4 miseca, i pokusa sam nesto zapocet al nikako dovrsit. Dosta problema zdrastvenih i totalno zaboravia da sam uclanjen odi. Al zato sam nastavia sadit i iman nesto slika sta bi htio podjetili sa vama. Budite blagi ipak mi je ovo prvi put da sam nesto uspia :icon_lol:

Pogledajte prilog 3737
evo je nekih tjedan ipo nakon sta je posadena nedugo nakon sam pocea koristiti gnjojivo i mogu rec da je lipo poprimila :D (neman nista vise slike kad je bila mlada jer sam ima problema sa kamerom :eek:hno: )

Pogledajte prilog 3738
ovdje je bila skoro pa misec ipo tesko se sitit sad tocno komp mi je izneredia redosljed slika :S

Pogledajte prilog 3739Pogledajte prilog 3740Pogledajte prilog 3741
evo malo slika iz zabave :D


po.jpg
trenutacno je negdi ovakva malo veca ne brinite boljih slika cete dobit ovih dana cim osposobin fotoaparat :D

P.S. jucer sam pocea sa cvjetanjem :dada e da koristim 4 cfl zarulje od 2700L.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
pozdrav i sretno !
ovako,na prvu loptu deluje mala za mesec i kusur vege-a ubedjen sam i da joj je presadjivanje neophodno,
svakako ne bi valjalo u toj posudi da nastavis
a inace
daj jos detalja-kakva lampa,udaljenost,temp/vlaz zemlja,zalivanje,da li si djubrio,koliko...
ovo ko da si nam rekao
'e kres'o sam strasnu ribu..'
a onda zapalio po pice,dok mi cekamo na info

,)

aj,sretno,i vidi da presadis,to mi deluje bas kao mala posuda za dalji rast-u stvari deluje kao da si davno to vec trebao obaviti
 
28.10.2012
12
0
0
29
e vidis ipak sam jos malo zbunjen totalno sma sjeba jel bas moran prominit ili jel moze odit stat jer ono nisan neki maher na ovoj stranici jos XD polako naucit cu
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ilovetogrowweed je napisao(la):
e vidis ipak sam jos malo zbunjen totalno sma sjeba jel bas moran prominit ili jel moze odit stat jer ono nisan neki maher na ovoj stranici jos XD polako naucit cu

jbg,ne znam sad ZA STA pitas,el' evo ti fakti

1. 'nezavrseni dnevnici' podforum je za dnevnike koji nisu zavrseni,odnosno poceti-pa ih je 'gazda' iz nekog razloga napustio
-nemoj skakati pred rudu-nadam se da ces da zavrsis ovo xD
2. 'galon'(oko 3litre) posude za 'stopu'(oko 30cm) rasta je neko standardno pravilo,tako da-nece ti vise rasti biljka tu
 
28.10.2012
12
0
0
29
loop je napisao(la):
pozdrav i sretno !
ovako,na prvu loptu deluje mala za mesec i kusur vege-a ubedjen sam i da joj je presadjivanje neophodno,
svakako ne bi valjalo u toj posudi da nastavis
a inace
daj jos detalja-kakva lampa,udaljenost,temp/vlaz zemlja,zalivanje,da li si djubrio,koliko...
ovo ko da si nam rekao
'e kres'o sam strasnu ribu..'
a onda zapalio po pice,dok mi cekamo na info

,)

aj,sretno,i vidi da presadis,to mi deluje bas kao mala posuda za dalji rast-u stvari deluje kao da si davno to vec trebao obaviti

E da navea sam gori da iman 4 cfl-ke od 2700L nije najidealnije al radim sa cim iman. Ne brini za pitar slikat cu da vidis ali stane vise od 10 litara zemlje u njemu :) . A lampe su mi dakle 2 sa strane neznam tocno kako da to objasnim ali i tu ce bit slika ne brini. A iman 2 na vrhu koje micen po osjetu, ako je pre toplo micem ih posto korisitm cfl-ke, nisam bas nesto razbija glavu o tome jer ne zagrijavaju toliko. Sta se tice zalivanja u pocetku sam 2 tjedna samo vodom 200ml dnevno onda sam pocea dodavat jako malo gnjojiva cisto da pripomogne i da dobije potrebnu hranjivost pomjesa bi sa 0.25l vode i tako svaki dan. I sad sam prije tjedan dana kad je skroz ojacala pocea sam davat svaki dan pola litre vode sa gnjojivom. A od jucer sam stavia cvitat tako da svaki drugi dan dodajme gnjojivo sa vodom kolicina vode ostaje na po litre. A sta se tice vlaznost zemlje nebi ti moga tocno rec ali radi lampi koje su sa strane i nize poprilicno mi se gornji sloj brzo osusi tako da... I nov sa, ako mozes molim te pojasnit sta pod djubrio mislis? Ipak sve knjige i sve sta sam gleda je bilo na eng. Fala na podrsci nadam se da sam bia jasan :D

loop je napisao(la):
jbg,ne znam sad ZA STA pitas,el' evo ti fakti

1. 'nezavrseni dnevnici' podforum je za dnevnike koji nisu zavrseni,odnosno poceti-pa ih je 'gazda' iz nekog razloga napustio
-nemoj skakati pred rudu-nadam se da ces da zavrsis ovo xD
2. 'galon'(oko 3litre) posude za 'stopu'(oko 30cm) rasta je neko standardno pravilo,tako da-nece ti vise rasti biljka tu

to je bilo za namjenjeno za Big L-a je je XD nadam se da ovo nece bit jedan od nezavrsenih al po svemu sudeci jos nece :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
'djubrio'/gnojio-to ti je to ,)
ako tu stane 10L onda nemas frke,samo gruvaj!
al' mi nekako mala dekuje biljcica,trebalo bi veca da bude za mesec i kusur vege-no ok.bice da i CFL-ke tu imaju presudnu ulogu,odnosno ne bi te ubilo da imas vecu lumenazu-oko 35.000 do 50.000 ti je negde optimalno za dobar rast,pa ti sad sracunaj xD
sve ostalo mi zvuci ok,samo pici,pratim !
 
28.10.2012
12
0
0
29
loop je napisao(la):
'djubrio'/gnojio-to ti je to ,)
ako tu stane 10L onda nemas frke,samo gruvaj!
al' mi nekako mala dekuje biljcica,trebalo bi veca da bude za mesec i kusur vege-no ok.bice da i CFL-ke tu imaju presudnu ulogu,odnosno ne bi te ubilo da imas vecu lumenazu-oko 35.000 do 50.000 ti je negde optimalno za dobar rast,pa ti sad sracunaj xD
sve ostalo mi zvuci ok,samo pici,pratim !

A ka to su iskreno sve stare slike malo sam ublazia kad sam reka da je malo veca od one zadnje slike XD i plus nemoze se iz tog kuta vidit bas kolika i kakva je zapravo biljka al dobro mislim veliko malo sta god 5g.-10g briga me ovo sam napravia jer sam htio iskustvo i da pratim tu savrsenost kako raste zapocet cu jos jednu a za tu cu drzat bas puni dnevnik i ovaj put ga stavit u pravi forum XD i u 3 misec imat cu jednu vanka pa iman dosta posla jedva cekam :D pozdrav i zahvaljujm puno na pomoci :D e da jel postoji nacin da prebacim ovaj posto u pravi forum bez da moran sve ponovno pisat ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.473
3.198
Bekaa Valley
prebacicu ja al moras nastaviti, inace ga vracam nazad ;) ta biljka bi morala u vecu posudu, i posudu napuni do vrha a ne tako kako je na fotki... koliko wati su te cfl
 
28.10.2012
12
0
0
29
PowerSeed je napisao(la):
prebacicu ja al moras nastaviti, inace ga vracam nazad ;) ta biljka bi morala u vecu posudu, i posudu napuni do vrha a ne tako kako je na fotki... koliko wati su te cfl

koristim dakle na vrhu jednu od 40w i jednu od 60w a sa strane koristim dvi od 30w a sta se tice pitara napunjen je do vrha mislim ka sta sam reka nove slike dolaze ono su sve stare tako da :) hvala sta si me prebacia sinoc sam ovo radia pod jebenim ljekovima i nisam sinja da sam usa u nedovrsene :S XD
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.440
2.598
ilovetogrowweed je napisao(la):
Sta se tice zalivanja u pocetku sam 2 tjedna samo vodom 200ml dnevno onda sam pocea dodavat jako malo gnjojiva cisto da pripomogne i da dobije potrebnu hranjivost pomjesa bi sa 0.25l vode i tako svaki dan. I sad sam prije tjedan dana kad je skroz ojacala pocea sam davat svaki dan pola litre vode sa gnjojivom. A od jucer sam stavia cvitat tako da svaki drugi dan dodajme gnjojivo sa vodom kolicina vode ostaje na po litre.

Ovaj dio mi se nesvidja ..previse vode i previse gnojiva:(
 
28.10.2012
12
0
0
29
opa cupa je napisao(la):
ilovetogrowweed je napisao(la):
Sta se tice zalivanja u pocetku sam 2 tjedna samo vodom 200ml dnevno onda sam pocea dodavat jako malo gnjojiva cisto da pripomogne i da dobije potrebnu hranjivost pomjesa bi sa 0.25l vode i tako svaki dan. I sad sam prije tjedan dana kad je skroz ojacala pocea sam davat svaki dan pola litre vode sa gnjojivom. A od jucer sam stavia cvitat tako da svaki drugi dan dodajme gnjojivo sa vodom kolicina vode ostaje na po litre.

ovaj dio mi se nesvidja..previse vode i previse gnojiva:(

ne brini to je i mene bilo uzasno straj ali sve je ok voda jako brzo prolazi :) a za gnjojivo uzasno male kolicine stavljam za vodu to se jedva i vidi mislim nisam do sad ima nikakvih problema nadam se da necu :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.440
2.598
ilovetogrowweed je napisao(la):
opa cupa je napisao(la):
ne brini to je i mene bilo uzasno straj ali sve je ok voda jako brzo prolazi :) a za gnjojivo uzasno male kolicine stavljam za vodu to se jedva i vidi mislim nisam do sad ima nikakvih problema nadam se da necu :)
Sve je to ok.ali imas problem!Biljka je izmucena.Listovi su uvijeni i nedjeluje zadovoljno.Nema potrebe zaljevati svaki drugi dan, pogotovo sa gnojivom.Kada zaljevas neka voda procuri dole na dnu posude.Poslije toga si miran bar 4 dana.Koje gnojivo koristis?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
8.013
34.440
2.598
Biopon gnojiva se nisu pokazala kao najbolji izbor......ako vec nemas drugu mogucnost preporucam 1/4 preporucene doze..pozz