2nd indoor, LSD, Critical Kush & Power Plant + outside random seed :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Pozdrav svima!!

Evo i mene nakon dugo vremena, opet se vratih na vas prekrasni forum :)

Ako me se netko sjeca, moj dnevnik je bio ovaj: https://www.vutra.org/topic/8881-1st-grow-indoor-lsd/

U tom growu, sve je bilo naopako, preveliko stresiranje biljaka, kidanje, neznanje, na kraju kvaliteta nikakva, osim sto su lijepo izgledali i bili su cisti od gnoja, tako da ih je bilo lijepo za pusiti. Da nije bilo vas, pitanje dali bi taj grow i zavrsio.

Uglavnom da ne duljim puno, evo mene natrag sa novim growom koji je tako reci na vise od pola puta do kraja, novim gnojivima, 3 razlicite vrste biljke (ukupno 6 biljaka).

Iskreno, bio sam i u nekoj paranoji pa nisam ni htjeo stavljati slike na forum, ali evo ipak sam odlucio podijeliti ih sa vama.

U ovom growu takoder imam profi pomoc mog veoma iskusnog prijatelja (s tim ne zelim reci da vi niste od pomoci) ali on je dostupan non stop :D tako da i mogu razgovarati sa njim.

Znam da je malo glupo dijeliti slike i praviti dnevnik koji ce jos malo zavrsiti ali ipak bi mi vase misljenje znacilo dosta.

Znaci ovako stoje stvari:

Reflektor Lucilu je ostao isti, za sljedeci grow definitivno uzimam cooltube sa fanovima i svim potrebnim dodacima tako da to bude prava stvar.

Vegetirao sam sa MH zaruljom, trajalo je 31 dan, morao sam prekinuti jer je 1 lsd otisao preko metra u visinu, i na kraju sam ga moram topirati.

Cvjetanje sa starom HPS zaruljom iz prvog growa, SunMaster Dual Spectrum 600w.


Zemlja: Teramagma


Bilo je omanjih problema sa gnojivom, pretjerao sam malo, pa onda samo zalijevanje vodom, i tako dalje.. ali sve u svemu sve je u redu. Crko je i transformator (prigusnica) pa sam kupio novi (Nanolux), koji ima potenciometar cak za svjetlo, osigurace, nema zavojnice, i tezi nekih pola kg, preskup je za razliku od starog koji je imao preko 5kg i koji mi skoro nije zapalio cijeli sator kad je pregorio. Najgore od svega, moj prijatelj koji je inace vrhunski elektricar mi je rekao da je tvornicka greska... ali sada sam sa Nanolux-om miran hehe.

Od gnojiva koristim: Sensi Grow A & B, Sensi Bloom A & B, Bud Ignitor kojeg sam stavljao prva 2 tjedna cvjetanja kako i pise na boci, poslije njega bud candy kojeg sam stavljao 6 tjedana i zavrsio nekidan, te zapoceo sa Overdrive-om zadnju fazu, takoder od Advanced Nutrient-sa. Barem ne moram brinuti za pH vode posto oni to reguliraju automatski, a koristim iskljucivo kisnicu za zalijevanje :D

Ispirati ih necu, niti bih mogao, jer su preteske i osjetljive, pa me strah vaditi da nesto ne polomim, ali sljedeci grow cu probati se jos bolje organizirati. Samo cu zadnjih 10 dana davati vodu, tako da ode iz nje sto vise gnojiva.
Danas im je 44 dan cvjetanja.

Slike koje cete sada vidjeti slikane prije otprilike 7 dana, kad su imale 37 dana tek. Danas cu za vas napraviti nove :)

Jos bih htio naglasiti, da vani imam jednu prekrasnu ljepoticu, na kojoj sam trenirao Low Stress Training i mogu se pohvaliti da je iznad mojih ocekivanja + ako racunam da sam je stavio tek pocetkom 5 mjeseca. Seed je random, iz buda sto sam pusio, jedna jedina spica hehe. Njenu sliku cu takodjer danas postaviti :)

5vOKW37.jpg


[imgii.imgur.com/SEztNp9.jpg[/IMG]

s1Qbs9D.jpg


C75F0Dl.jpg


2Rr9TMh.jpg




5VBXxXt.jpg


0Uufd5r.jpg


VgULA8v.jpg


9H3PSId.jpg


aYf4Uxa.jpg


0F21tdG.jpg


Moram jos dodati, prva slika koju vidit je LSD, od njega se ne nadam puno sto se tice kolicine jer je sazrio prerano, neznam jeli razlog bio topping.

Ali, moram isto reci da sam ga probao, i da je bio insane.. znaci on kao sada je jaci nego bilo koja biljka iz proslog growa, ciji sam link prilozio na pocetku ovog teksta.

Tako da sam presretan :p
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hehe, hvala, sto se tice proslog growa ovo je neusporedivo i posto su ovo stare slike, ima se sto vidjeti na novima :p i nadam se dobiti barem 300g.

Evo dragi moji, malo i vanjske ljepotice :D


cemqxJQ.jpg


S0lj2yW.jpg


xKchWkw.jpg


RYiAi3n.jpg


BTmG3Q4.jpg


eOOxrNd.jpg



Ovo je biljka koja je potpuno slucajno nastala, prijatelj me nagovorio da probam, nikako nisam htjeo i na kraju je on sam zabode i voila.. bog blagoslovio mog frenda haha, jedino zalim sto spica nije neka kao od barney-ja npr, kao sto su u satoru. Ali za sljedecu godinu znam sto mi je ciniti :p
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hvala, hvala :D

Zaboravih reci da je prije 2 dana kisa pala na vanjsku biljku, i frend mi prvi vidio i jadnicak mislio da ju je netko pocupao jer je ama bas svaka grana bila dolje na podu... i on to izvezao, povezao, ovamo tamo i eto je kao da se nista nije dogodilo hehe.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
BoRaiCho je napisao(la):
sve 5, stvarno uredno, samo na toj jednoj sto je vanka u kanti, zatrpaj to korijenje da ne viri napolje ;)
dogovoreno :p i hvala

Evo novih slikica, kao sto sam obecao :D savjeti dobrodosli :p

Sve biljke su visoke oko metra osim power plantova jer je to prirodno manja.






umr6ulQ.jpg





LEVRJsd.jpg

S desne strane power plant, skroz lijevo je grana topiranog LSD-a, sredina Critical Kush, u pozadini sa lijeve strane monstrum od drugog criticala, i desna strana pozadine drugi LSD :D koji jos nije poceo sazrijevati



ofMCdM4.jpg

Critical kush, ali odozdo :p



yMROG0H.jpg



2 cara



FYQu1V2.jpg


Ova zvijer je critical kush, najdeblji za sada.



CXvCUF1.jpg



Ovo je LSD, razvija se odlicno, druga najjaca biljka po velicini ali jos nema kristala po sebi, zelenko :p



TvgawF6.jpg

Ovo je topirani LSD, prerano je sazrio i otisao u kif, tako da neznam koliko ce jos dati ali kad sam ubro kif
i kad sam ga osusio kako treba 3 dana, razvalio me da nisam znao gdje sam i sve me napadali neki cudni zvukovi.



WJYgGkL.jpg



Ovo je drugi critical kush, a u pozadini mu je power plant :D



LSsEtiR.jpg

Prvi sa lijeve je drugi power plant, startao malo kasnije, dupla klica mu izbila iz spice :D :D ali evo poceo je i on



Ukjquai.jpg




XZ0a545.jpg





4w4CtUW.jpg
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma ZAKOOOON!!!!!

Dupla klica iz jedne sjemenke? To jos nisam cuo :D

Predivne biljke.... Javi kakav bude taj Critical Kush, jer vidim da je debel, a mora bit i bolesno dobar 100%



Jedva čekam, isto ko i ti hahahahaha


I Powerplant sam pušio, predobra sorta za popodne zakon.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VeTaR420

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Big L je napisao(la):
Ma ZAKOOOON!!!!!

Dupla klica iz jedne sjemenke? To jos nisam cuo :D

Predivne biljke.... Javi kakav bude taj Critical Kush, jer vidim da je debel, a mora bit i bolesno dobar 100%



Jedva čekam, isto ko i ti hahahahaha


I Powerplant sam pušio, predobra sorta za popodne zakon.....



Hahahaha, ni ja nisam nikad prije cuo za duplu klicu, a kaze mi jedan iskusni nizozemac da su sanse za to 1:10.000 :D

Sto se tice biljaka, dobit cete potpuni report :p critical sam uzeo jer se u barneyu vodi pod biljku koja najvise daje, pise 750g/m2, zato sam ga uzeo i to ti je inace najnovija sorta u barneyju.

Hvala za info o power plantu jer sam se brinio kakav ce biti, ali opet kontam pa nemoze biljka losa biti hehe. Bio sam razocaran u njega iz prve, nije napredovao, a sada je brutalan postao.

Ja pogotovo jedva cekam, nakon onog soka iz prvog growa sto sam imao. Sjecam se da si i ti komentirao taj grow onda. Sinoc sam se nadimio neke albanke dobre i gledam slike i moje komentare neke iz tog growa pa sam se smijao ko budala :D


Malo sam zabrinut za ovaj drugi lsd, sto je jos zelen i nema kristala jos po sebi, raspitivao sam se dosta i navodno da se nemoze dogoditi da biljka ne sazrije.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Evo malo novih slika pa uzivajte! :D

Update 51 dan

Sada sam ih samo stavio, sada cu i objasniti sto je sto

gKOay8a.jpg


Critical kush :p





uDzIRVb.jpg


Slikano sprijeda



5N7WNJS.jpg


Najveci car, lsd, i najpuniji, najdulja banana :D cak sam i tu sliku napravio gdje sam je izmjerio hehe




wIfyc7E.jpg

Isto sprijeda



CYCOOw4.jpg


Vrh drugog lsd-a, koji je uranio sa budovima zbog toppinga u bloom fazi



7BJKozQ.jpg

Zoomirano sa desne bocne strane, prvi s desne je power plant, i bas bas napreduje, i ko kamen je





SxlEK9w.jpg

Slikano sa lijeve bocne strane, gdje caruju lsd i critical :p


06P8hsG.jpg

Opet critical
Ce9jjFE.jpg

Evo to je ta banana, izmjerena sa metrom hahaha



jd1pcRm.jpg



02Xlncb.jpg

Malo grupno :D




sdWML2w.jpg


Ovo sam slikao za BigL-a, da mu pokazem kako izgleda biljka koja je iz spice izbacila 2 klice :p btw ovaj power plant ima najdeblju stabljiku.


N7BA8NC.jpg


I opet critical



6o0FJY7.jpg






9NUjgMR.jpg

Opet najveci car :D i mogu reci da slika pokazuje puno manje nego sto on je, stvarno je masivan i zaobljen i debel




SCRoKAt.jpg


Grupna odozdo :D






pw5IEhQ.jpg


topirani lsd :p





4E3pyPi.jpg


i opet..





1vBLyOL.jpg

Grupna odozgo XD meni najdraza
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sve to ok..ali..slike se stave u temu bez komentara..a ako zelis dodati komentar-pojasniti setup i slicno...tada objavis u temi "sa komentarom"...ne otvara se tema za zavrseni grow..osim ako to nije grow dnevnik...+nema potrebe stavljati toliko ogromnih fotografija i zauzimati prostor + preglednije je kada se stave male fotke
btw. nije me bilo par mj. i ugodno sam se iznenadila po povratku na forum-neke su stvari organiziranije i preglednije+pohvala za grow suport....i onda naletim na ovo..
 
13.01.2011
25
22
0
55
@KorisnikVutre
primjecujem da biljke oslovljavas sa "car". ovaj car onaj car. nisi jedini, procitao sam to na nekoliko mjesta tu na forumu. ne zelim zvucati ko gramaticki nacist, al cisto iz poštovanja i nekakve botanicke terminologije, to su ONE, CARICE! u nasem slucaju carevi su doslovno za k*r*c! :)

svaka cast na growu, lijepe biljke.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
zlavjestica, ja sam jos noob i nisam se sjetio ovog sto ti govoris :p, sto se tice velicine slika, nisam uopce razmiljsao.. a ispricao sam se vec sto sam upao sa polovinom growa na forum, ali me pucaju svakakve stvari i paranoja u zadnje vrijeme pa mi je trebalo vremena da odlucim, pa eto ispricavam se opet.

bepo potpuno si u pravu to su moje carice, ne carevi :p :p :p


hvala vam na pohvalama ljudi :D
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Update vanjske ljepotice :D nemam pojma koliko je vecu fazi cvjetanja, za nju nisam racunao :p ali napreduje lagano :D

Vrhovi su masivniji nego se cini na slikama, jos cekam da se formiraju u bud da bude prava stvar hehe.

Biljka je toliko ogromna, pogotovo zbog low stress traininga, tako da je uopce nemogu cijelu uhvatiti a da ne pohvatam 100 drugih stvari iz okoline sto naravno ne zelim :p a i ovako i onako je nemogu uhvatiti cijelu.

I da se zlavjestica ne naljuti, iskreno da kazem smanjio sam ih u AcdSee programu na 40% samo od originala i opet su velike ispale a ne kuzim zasto :|


noaAcAQ.jpg


YQPhS5Q.jpg


bOghCx3.jpg


N3Qh0km.jpg


1fquH2q.jpg


48AC5hc.jpg


QXkOqLy.jpg


cHtJvd3.jpg


mRwa5V9.jpg


gUIDTeI.jpg


AgEr5VA.jpg


2CWQvMe.jpg


aynsptZ.jpg


u8YUtLW.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.