ostaci,lišće...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.08.2012
6
0
0
31
dakle, imala sam nekoliko muških, i ženskih biljaka koje još nisu počele cvjetati ali skoro, podosta su bile velike, ali sam ih morala ukloniti iz određenih razloga,i sad mi je žao tog baciti, pa me zanima dal se to može iskoristiti u neke svrhe i koje. mislim na čajeve? kolače? ... :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Lioness je napisao(la):
... imala sam nekoliko muških, i ženskih biljaka koje još nisu počele cvjetati ali skoro, ...

ti meni objasnis kako si imala muske i zenske biljke ako jos nisu ni pocele cvetati, a ja ti kazem sta sa listom koji ti je ostao, il bolje prelistaj forum, imas recepata za puter, upotrebu sa mlekom...
 
23.08.2012
6
0
0
31
tek im se uspije razaznati spol,zovi ti to cvjetanje ako hoćeš ali spol nije ni bitan,jelda? samo me zanima šta da radim s njima.
 
23.08.2012
6
0
0
31
PowerSeed je napisao(la):
onda znas na cemu si, a "spol" jeste fakat bitan, ako tebi nije onda uzivaj

spol mi trenutno nije bitan jer imam lišće i htjela sam mišljenje nekog iskusnijeg dal da ga bacim il se može nekako iskoristit. očito mi uzaludno pitanje...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Lioness je napisao(la):
spol mi trenutno nije bitan jer imam lišće i htjela sam mišljenje nekog iskusnijeg dal da ga bacim il se može nekako iskoristit. očito mi uzaludno pitanje...

izvini sto sam po tom pitanju neiskusan a hocu pomoci, odgovor potrazi na forumu... ima kako iskoristiti list...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
ste kad probali citat forum?

E Power,mislio sam da je ovo pitanje postavila dotična Lioness,tako je pisalo.U smislu,niko mi ne odgovara pa da ih podsetim...Ili mislim da je pisalo...

Jbg,nema veze,znam da shvataš.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
Hooker je napisao(la):
E Power,mislio sam da je ovo pitanje postavila dotična Lioness,tako je pisalo.U smislu,niko mi ne odgovara pa da ih podsetim...Ili mislim da je pisalo...

Jbg,nema veze,znam da shvataš.

ma moj bed hook, ja sam to odgovorio ali sam umesto odgovri kliknuo na ispravi, pa je ispalo tako... ajd sad... da ne gnjavim, ispravio sam i sad je sve u originalu, nema frke