Otvoreno pismo...Zlo & naopako

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo, ovako... Ja ne mogu da ćutim.Dobio sam informaciju iz pouzdanih izvora da je zlo & naopako najavio povlačenje sa foruma zbog slučajne greške koju je napravio. E, onda mi je palo na pamet da mu napišem privatnu poruku i da ga zamolim da to ne radi. Malo jače od godinu dana sam sa vama, i to mi daje pravo na ovaj korak a zlo & naopako je jedan od "zaštitnih znakova" ovog foruma.


Nema smisla. Kao punopravni član imam pravo da zahtevam od Zla da to ne uradi. Ne može. Ne vidim razlog zašto? Nema slanja privatne poruke, nego ovako, da svi vide...

Zato otvaram ovu temu, koja u principu i nije tema, nego je više kao otvoreno pismo upućeno Zlu.

Ajde Zlo naopako ne budi na kraj srca, nije bilo sa namerom, obrisao si Brutal, pa šta.... Malo smo se našalili, ja sam čak i šaljivu pesmicu napisao, bez ikakve namere da vredjam, izvini ako si u tome video nešto uvredljivo... Eto...

Zlo & naopako ne budi "feget", šta je bilo bilo je, ovaj forum nije ono što je bez tebe ... Eto toliko od Hooker-a, ako ništa drugo makar poštuj moj godine pa prihvati ono što pokušavam da ti kažem.


Molio bih ovim putem cenjeno članstvo foruma da se izjasni po ovom pitanju.

A i naduvan sam...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Ma jbt ja se samo nadam da je to dezinformacija.Osjecam se odgovornim.Fucking vodic,odeli Zlo odlogirat cu se i ja.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
i ja odoh u tom slučaju:tuzan,to je kad ste se počeli sprdat s čovjekom,pjesma vicevi ovo ono :icon_wink: a svi znamo da je čovjek bio vjerovatno very high kada je, stisneš krivi klik,ajde zlo mojne jatbri nego se tivra na svoje mjesto....ak ne dođeš doču ja danas do tebe da se :drink::drink::drink:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
M a n d o r je napisao(la):
... a svi znamo da je čovjek bio vjerovatno very high kada je, stisneš krivi klik ...

zamolio bih clanove foruma koji nemaju blage veze sa tim sta se zaista desilo da se suzdrze od davanja ovakvih izjava. smanjite malo dozivljaj i improvizacije u glavi, samo pogorsavate situaciju i sirite trach netacnim izjavama. hvala.
edit:
takodje, "informacije iz pouzdanih izvora" da treba da se nadju na forumu, napisao bi ih "pouzdani izvor", kad je neko naduvan trebalo bi da razmisli sta radi i da li je ok otvarati novu temu po "starom" pitanju zbog eventualno neke male "grize" savesti
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
PowerSeed je napisao(la):
zamolio bih clanove foruma koji nemaju blage veze sa tim sta se zaista desilo da se suzdrze od davanja ovakvih izjava. smanjite malo dozivljaj i improvizacije u glavi, samo pogorsavate situaciju i sirite trach netacnim izjavama. hvala.
edit:
takodje, "informacije iz pouzdanih izvora" da treba da se nadju na forumu, napisao bi ih "pouzdani izvor", kad je neko naduvan trebalo bi da razmisli sta radi i da li je ok otvarati novu temu po "starom" pitanju zbog eventualno neke male "grize" savesti

a brate Power pa jesi čuo za humor,šala i tak to,opet crveni šamar zaradih......a dobro mislio sam da je član član,no prevarih se....:sad2:
eto ZLO sve za tebe.... ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
M a n d o r je napisao(la):
a brate Power pa jesi čuo za humor,šala i tak to ... ;)

mislim da ti fali malo zivotnog iskustva da bi procenio kada se saliti a kada ne, i ne vidim sta je humor u izjavi da "svi znamo" nesto sto nije istina, cela situacija se i zakomplikovala zbog viska neumesnog humora, ako planiras da se salis prvo prikupi dovoljno informacija da bi mogao da procenis da li je sali mesto tu uopste
kako se Kali ne sprda i ne sali, jasno je da ne zna sta se i zbog cega desilo i covek lepo pita. u nadi da smo se razumeli, poz to all.

edit:
M a n d o r je napisao(la):
... eto ZLO sve za tebe.... ;)

i ovo je realno gledajuci sprdacina, jer zlo nista nije ni trazio od tebe
molim za malo ozbiljnosti u ozbiljnim situacijama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vidim zabavno je vama....opci zakljucak...."previše slobodnog vremena"
EDIT : Haze dobro si napisao bdw....autoru teme rep - od mene...jer nakotio je 36 tema...relano 25 in nema nikakvog smisla
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Dobro je da sam uradio bekup prije ove teme :)

Ovo definitivno nije materijal za novu temu. Stvarno cemo uvesti neke promjene i obrisat dosta tema koja nemaju veze sa vezom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.