Outdoor #1 - Unknown

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Nakon testiranja sa automatikom i dobivanja dva buda odlučio sam napraviti outdoor uzgoj.

Sjeme/Strain: Unknown, ono što je sakupljeno tijekom zime+proljeća 2013
Zemlja: Compostana, Balkonia, TerraMagma ... sve što sam mogao ukrasti bakama i majci
N-P-K: Unknown
Gnojivo: Plantella, 10ml u 1.5L
Posuda: Neznam zapremninu
Sadnja, kraj petog mjeseca.

Rađen topping+LST, jučer napravio FIM na dvije grane.

Biljčice su bile u istoj tegli sa 10 drugih kolega koje sam pravovremeno skresao.
Nakon toga, ove dvije što vidite skresala je i mačka kad me nije bilo. Kad sam već kod toga, što je to s mačkama i ovom biljkom?

Radi se o dvije biljke, obje ženske koliko vidim po pastilima koje su počele puštati na par mjesta svaka.
Želio bih pojačati rast što je više moguće jer uskoro će biti sve hladnije i hladnije pa treba završiti grow.
Sad sam tek pročitao da je Plantella za cvjetanje a ne za vegetaciju pa ih sad zalijevam samo sa vodom.
Na zadnjoj slici se vidi flaša no ne predstavlja pravu visinu biljaka. Biljke imaju i više nego potrebno mjesta u posudi a mjerenjem glavna grana je visoka oko 15 cm na svakoj biljci - imajte na umu da su LST-ane, pa je izmjera +-5cm.


 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa ako su se pojavile pistile znaci da je biljka pocela cvjetat pa ako imas crvenu plantelu (koja je za cvjetanje, a zelena za vegetaciju! ) onda gnoji biljke s njom, ako ne kupi crvenu plantelu ili neko drugo gnojivo za cvjetanje, i ima li u toj kanti ista zemlje covjece pre prazno mi izgleda pogotovo zadnja slika....
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
dobro mislim može slika cijele biljke a ne ono "vidi se na zadnjoj slici flaša" pa kao usporedite jel ? :ludaci_lol:
oprosti al to izgleda pre loše,dok ne staviš veću fotku,za sadnju u 5 mjesecu u tegli od koliko vidim 10 l,dok ne staviš cijelu fotku....
ubrzat nećeš i nemožeš ništa...
glavna grana 15 cm? sadnja u 5 mjesecu?
podosta si neinformirano pristupio uzgoju stoga računaj da če takva i berba bit....ako je bude... :)
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Znači biljka je nikla krajem petog mjeseca (28/29.05.2013), Početkom šestog mjeseca ju je mačka obrstila oko 70% ali sam je uspio spasiti. Tada su joj ostala 3 lista i stabljika. Tijekom sedmog mjeseca opet ju je mačka obrstila ali ne toliko. Sad ima ogradu sa svih strana pa mačka nemože blizu.
Prilažem fotku sa flašom i cijelom veličinom tegle+biljke.

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ako hoces pojacati rast zasto si radio i toping i lst i fym... izmaltretirao si biljke umesto da si im dao zemlje i sunca... ako su to jos dve biljke, urod ce zaista biti skroman, mada nigde fotke sa biljkama u celini i celosti tako da je tesko steci uvid kolike su zapravo, al grane od 15cm su ipak jako male za biljku koja vegetira vec koliko, vise od dva i po meseca. naravno, nisi trebao staviti dve u jednu posudu, a to da su rasle sa jos 10 je vec katastrofa, mogu misliti koja je kolicina korena od 12 biljaka u to malo zemlje

edit:
sad vidim kolike su zaista, manje nego sam ocekivao, al ako su imale takve okrsaje sa mackom... ebi ga
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Nisam imao mogucnosti staviti vise tegli. Sto je tu je, nadam se najboljem. Nekako ocekujem da cu se morati poceti ispričavati što nemam vrhunsku situaciju, growbox, hps od 10kW, digitalne mjerače vlage, digitalne mjerače pH i sve ostalo. Morao sam napraviti LST da ne gledaju susjedne stambene zgrade, a topping sam radio da dobijem više grana i samim time mogućnost za više budova.
Nakon svega rečenog: napisao sam kakva je situacija i povijest vegetacije. Ali nažalost, malo toga mogu mijenjati. Ako imate kakav savjet ili riječ podrške super, ako nemate pročitajte post od prije pa će vaš komentar možda biti odgovoren.

Smatram da su grane od 15 cm super naspram onog što je mačka napravila.

Mogu dodati zemlje, mogu promjeniti gnojivo, mogu promjeniti vodu u destiliranu, mogu rezati. Trenutno koristim vodu iz vodovoda koja stoji po tjedan dana u flaši. Od jučer izrasle su 1 cm na svakom završetku, a to su novi listovi tj. grane.

Edit: Imam ovu plantellu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Ni crvenu ni zelenu nego zutu! :cvetak
Kupi si crvenu, oko 30-ak kuna ti je litra, ona je za cvijet i sretno. :vb_wave:
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
Lara Croft je napisao(la):
Ni crvenu ni zelenu nego zutu! :cvetak
Kupi si crvenu, oko 30-ak kuna ti je litra, ona je za cvijet i sretno. :vb_wave:
riješeno pitanje plantele ;)

Nightrider@ šta je tu je uzmi tu plantelu i doziraj po uputama....za dim neki će bit ;) sretno do kraja...
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Zalijano s 1.5L CRVENE plantelle koja je koštala 27 HRK (0.5L) u obližnjem dućanu takve robe.

P.S. Velika crvena plantella (1L) košta 35 HRK u tom istom dućanu.