Outdoor 100% domacica guerilla style 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Procitao sam to,znam kako i sta ali mene zanima nakon koje internode bi bilo najbolje cvaknut :D da mi ispadne pravo dobar grm od njih...a usput se budem poigrao sa tim odsjecenim vrhovima,pokusat ih klonirat i tak to hehhe steta ih je bacit a mogu nesto od toga naucit :) vec sam si i nabavio plantelin prah za stimulaciju rasta korjena :D Pa ako mi moze koji iskusniji grower dat savjet bio bih zahvalan :) :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Update...upravo se vratio sa sajta,isao pogledat da vidim kako su podnjele presadivanje...mogu rec da nisu cak ni stres dozivjele :) vec su nastavile sa rastom...puzevima sa za sada ni traga i nadam se da ce tako i ostati...
Jedini problem koji se pojavio je taj sta je krtica iskopala rupu u neposrednoj blizini biljke,za sada se ne vidi na njoj da joj je napravila neku stetu tako da cu ju sutra otic presadit dok jos nije kasno...napravio bi to dns ali nisam imao alata
evo slike:
IMAG0908.jpg

Desetak metara od biljaka sam naisao na ovo
IMAG0910.jpg
Sva sreca pa sam okolo sajta nabacao posjecene grane i to mi sada sluzi kao neka ograda,mislim da se nebudu mogle provuc kroz to jer je dosta gusto ali tko zna :whato:: Sve je moguce...
Str cu jos dodatno pobacat psecu dlaku pokraj tih tragova...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Cim sam vidio rupu odmah sam prst gurnuo da vidim na koju stranu vodi tunel ali na moju srecu nije isao prema korjenu hehhe :) kako si se ti obracunavo sa njima? Morat cu ju nekako pokusat otjerat... :D
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
L0oD to je prazna kucica od puza,bila je tu od samog pocetka :)
Tarzan hahahhhahh koji si ti kralj,bas sam se nasmijo hahhha :D
Al tvoju je bas unakazio :whato:: Jel prezivjela na kraju? budem pokusao sa psecim dlakama,mozda pomogne
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Žao mi je što ću vas razočarati ali to ti nije krtica. To ti je tipična rupa poljskog miša. Miš za razliku od krtice ne ostavi hrpicu usitnjene zemlje kraj rupe, dok krtica ostavlja hrpice. Tu nema nikakvih hrpica tako da sam ziher da ti miševi kopaju rupe.
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Oke,hvala na informaciji :) nisi me razocarao hehh meni je svejedno o kojoj je zivotinjici rijec,predpostavio sam da je rijec o krtici a moze bit da je i mis...fkt nezz,svejedno cu presadit i pokusat se rijesit te napasti
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
No joke bio si u pravu,radi se o misu...dns sam pronasao jos par rupa po sajtu :fuck: sve je razrovo ne preostaje mi nista drugo nego da mu po tim rupama ostavim po malo otrova za miseve i stakce,nema mi druge...ili on ili biljke... :whato::
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Slobodno natrpaj mišomora u rupe, bude on to pozobao. Meni je tako bilo u zadnjem tjednu cvjetanja, riješio ga je mišomor, našao ga krepanog pored rupe nakon tjedan dana, a kad sam iščupao biljku skužio sam da je ispod cijelog korijena napravio tunele i sobičke a i pregrizao dosta korijena.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Protic krtica se najbolje pokazalo usitnjeno staklo..nije najhumanija metoda ali tjera krtice.. Znači , uzmeš neku staklenu bocu i usitniš je najfinije što možeš, skoro do praha. Obično se takvo staklo pomješa sa zemljom kod sadnje ili presađivanja ali mislim da se može i poslje stavit samo oprezno radi korjena. Na tu ideju sam došao kad smo prije nekoliko godina sadili nove sadnice u vinogradu gdje smo imali dosta problema s krticama dok nam u polj,apoteci nije preopručila kompost sa staklom.Od onda ih ima manje ili se ne motaju oko trseka.. sretno pozz
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Budem ja njemu misomora ostavio po tim rupicama,u jednom danu je iskopao par rupa i jos sam pronasao hrpu tunela,nisam mogo vjerovat kolko je posla napravio u 24 sata hehe za sad sam presadio biljku dalje od njega,ali sad me je zeznuo jer su sad tri biljke preblizu jedna drugoj i to kad se razgrana bit ce guzve...
Mega monk hvala na informaciji :) za sada neam brige sa njima...