Outdoor 2018 1x Lemon Shining Silver Haze 2x OG Kush Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Pozz ekipaa!!
Upravo sam se vratio sa sajta..dakle sou program..nakon mukotrpnog hoda kroz sumu,granje,korov,trsku dosao ja na svoju lokaciju..prvo sam se vrtio dobrih pola sata da nadem mjesto koje sam ocisitio jer je sve okolo zaraslo vegetacija buja ko luda i nema sanse da nadem svoj spot..doslo je dotle da pocnem praviti drugi ali sam na kraju ipak uspio pronaci..morao sam ponovno "pokositi" i pocupati korov ,a komarci su me pojeli+8 krpelja...za pooludit....vutricu vise nmg drzati doma tako da sam moram nositi out takve kakve jesu..jedan OG i dalje steka nesto ga zeza..njega sam pustio doma posto nema smisla da ga takvoga puknem vanka..
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    718,9 KB · Pregleda: 175
  • image.jpeg
    image.jpeg
    697,3 KB · Pregleda: 179
  • image.jpeg
    image.jpeg
    677,2 KB · Pregleda: 172
  • image.jpeg
    image.jpeg
    270,4 KB · Pregleda: 169
  • image.jpeg
    image.jpeg
    745,7 KB · Pregleda: 161

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Pozdraav ljudi! Obisao sam sajt i za sada sve ide po planu..nema nametnika,puzomor odradio svoje 2 su pala :) ...tragova od divljaci takodjer nema,konop namocen u naftu izgleda djeluje( bar za sad)...sa strane sam pronasao neko govance nemam pojma od cega je,a i ne zanima me dok nedira biljoze..danas im je 20. Dan i prvi put su topirane..stavio sam 0,50g yare na 2l vode i zalio..onaj falicni OG se odlicno oporavio no i dalje je na kucnoj njezi,a iduci obilazak ide i on u prirodu..evo par fotki do sljedecek uppa..pozzz image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    593,2 KB · Pregleda: 120
  • image.jpeg
    image.jpeg
    766,3 KB · Pregleda: 115
  • image.jpeg
    image.jpeg
    734,2 KB · Pregleda: 102
  • image.jpeg
    image.jpeg
    719,8 KB · Pregleda: 105
  • image.jpeg
    image.jpeg
    598,4 KB · Pregleda: 101
  • image.jpeg
    image.jpeg
    587,7 KB · Pregleda: 109
  • image.jpeg
    image.jpeg
    222,7 KB · Pregleda: 101
  • image.jpeg
    image.jpeg
    160,9 KB · Pregleda: 101
  • image.jpeg
    image.jpeg
    696,4 KB · Pregleda: 105
  • image.jpeg
    image.jpeg
    663,2 KB · Pregleda: 109

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Jel to super OG kush od pyramid seedsa?
Ako je, onda se zna s njim desit da ostane nizak i zakrzljao cijeli grow. Bude kao automat, ali svejedno bude brutalan dim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Danas sam obisao sajt..ljepo napreduju,dobile su po 2,5 g yare na 2 l vode obje..na lemon hazeu odrade trening i topping glavnih i sporednih grana,a na OG samo topping...nametnika i dalje nema,puzomor i dalje odraduje svoje ja sam zadovoljan..na og su se nesto listovi malo ufrkali al izgleda ok...fotke su take kake jesu zurio sam nisam stigao dobro pohvatat..pozz do iduceg obilaska image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    803,1 KB · Pregleda: 35

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Update 45.dan,obisao sam sajt i mogu reci da sam odusevljen napretkom..manje vise OG-a ali zato LSSH rastura..mala se raspostoljila pa sam ju dodatno pogurao sa 2,5g yare i 20ml slavola,topirao sve grane i povezao..isto su dobila oba dva OG-a koji mi bas nesto neobecavaju..jedan ide u visinu i slabo se grana pa sam mu nategnuo dvije grane,mozda mu to pomogne,a drugi je onaj sto je zapeo na samom pocetku..nisam ga gnojio do danas pa cemo vidjeti iduci put kako je to prihvatio...nesto im gricka listove pa sam ih naprasio neopitroidom i nanovo pobacao puzomor kako bi gmizavci skakavci i ostala bagra ostala sto dalje on gospodica:)
LSSH image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg OG ,manji je na 2.sajtu image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
I evo njih skupa
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    557,3 KB · Pregleda: 43

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Update 60. Dan vege
Dobile 4g yare+20ml slavola na 2L vode.
Kisa je malo malo padala zadnjih tj dana,nastalo je i nesto stete od jake kise ili leda nisam siguran..pukle su 2 grane na OG i jedna na LSSH..stavio sam raslje ispod grana i guramo dalje.
Napredak je ocit ljepo furaju nadam se da ce tako i nastaviti..Ponovo su topirane,povezane te cekamo iduci update..
LSSH
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg OG
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    633,3 KB · Pregleda: 23

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Super to ide. Mozes komotno povecavati dozu Yare za pola grama svako drugo zalijevanje. Ako ti velicina biljki ne predstavlja problem imat ces grdosije do 8. mj. Sad u vegetaciji ako ih dobro pripremis da budu velike i jake, u cvatnji vrhovi ko klipovi kukuruza. Posebno sa onom Yarom 15-30-15...
 

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Hvala na savjetu, tako nesto sam i planirao..mislio sam povecavati dozu za g svako zaljevanje posto ih obidem svaka 2 tj..sto se tice velicine nebi volio da idu preko 2m,planirao sam ih topat i povezati iduci puta i onda ih pustiti neka rastu...koristit cu tu yaru za flower prosle godine se pokazala odlicnom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hermic and Stipa

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Onda mozes bez problema za gram povecavati. Ja do kraja vegetacije dodjem na 7 puta vecu dozu, a vidi se da mogu jos i vise od toga. Posebno sorte koje vole jesti. Odlicna je Yara, ja ju koristim par godina. Ako mozes kupi si za cvatnju i Hesijev fosfor pa uz onu 15-30-15 dodas i njega.
Neces moci vjerovat svojim ocima...
Sretno do kraja.
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Imas u svim head shopovima u Hr, online mozes sa Hempatie... To ti je bocica sa plavom etiketom. Znaci trazis bas cisti fosfor, nista drugo...
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Svasta sam probao, ali mi je Yara za sada najbolja u outdooru, a Hesi fosfor ubacis zadnja 3 tjedna u kombinaciji sa 15-30-15. Do sada nisam ni sa jednim gnojivom imao takve rezultate...