Outdoor 2018 1x Lemon Shining Silver Haze 2x OG Kush Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
Pozdrav ekipa!!

Nakon 7 godina pracenja vutra.org mislim da bi bilo vrijeme da otvorim svoj prvi dnevnik..pa hajdemo! :D

Zemlja : Substral Terra Magma

Sjembe: 1x Lemon Shining Silver Haze 2x OG Kush Fem..ROYAL QUEEN SEEDS

Gnojivo: Yara Ferticare

Trening: Lemon Haze LST , OG topping

Sve 3 su pustile klicu , jedan OG je nesto zapeo jako malo viri van al sam ga svejedno stavio u zemlju 17.4 pa sta bude..( imam jos 2x LSSH i 1x OG ako zatreba..posto nemam takav site da ih mogu bubnut sve na jedno mjesto, a drugi site nemam..posjecivat cu ih koliko budem moga jer mi je predaleko..imam preko sat vremena hoda u jednom smijeru..Slika trenutno nemam postavim ih cim cure izvire vanka..Pozdrav
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Provjereno dobra Yara za outdoor.
Vegetacija: 24-8-16
Cvatnja: 15-30-15
Sretno do kraja, da sve bude kako treba...
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
zanimljivo se pokazala generacija Limuna za outdore... probao sam par strainova,gde se oslovnjava "Lemon" bas sam pozitivno iznenadjen,uglavnom znaju gurat do kraja oktobra... al su delikates za dimit... limunastog hejza i limunastog skanka sam uzgajao preprosle godine... :)
Fino je bilo dok je trajalo...
Al nidje slike ijedne,pa bar bile semenke ili spot :p srecno i bericetno da bude:thumb:::listomahanje:: :popcorn:: stej haj
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
zanimljivo se pokazala generacija Limuna za outdore...
Moje skromno misljenje za ovu pojavu je samo veca mogucnost out-a. Vise nas growera imamo jedinu mogucnost a to je out. Limun je tu po mojem misljenju vise statistika. Ima ga vise na raspolaganju, pa ko' velim, neka ide na sunce...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93
zanimljivo se pokazala generacija Limuna za outdore... probao sam par strainova,gde se oslovnjava "Lemon" bas sam pozitivno iznenadjen,uglavnom znaju gurat do kraja oktobra... al su delikates za dimit... limunastog hejza i limunastog skanka sam uzgajao preprosle godine... :)
Fino je bilo dok je trajalo...
Al nidje slike ijedne,pa bar bile semenke ili spot :p srecno i bericetno da bude:thumb:::listomahanje:::popcorn:: stej haj
Pusio sam nekakav limun skank,haze nemam pojma sta i toliko mi se svidio da sam se jednostavno morao dokopat te sjemenke..a sad kako ce ispast sve ovisi o vremenu..ja cu dat sve odsebe da to izgura do kraja..a slika ce biti uskoro kroz koji dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
prosle godine sam odradio isto sa yarom i prezadovoljan sam..takodjer sam planirao koristiti zitu florabellu jer se isto pokazala odlicnom ali sam naletio na terramagmu pa reko ajd da probam..
druze kako si dozirao yaru prosle godine...ja koristim plantellu u obe faze a za ovu godinu sam mislio da malo promenim a vidim ovo gnojivo mnogi hvale...podrav i sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Johnny92

oOGreenWorldOo

Aktivan Član
23.04.2011
138
930
93

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    719,5 KB · Pregleda: 394
  • image.jpeg
    image.jpeg
    774,5 KB · Pregleda: 395
  • image.jpeg
    image.jpeg
    732,6 KB · Pregleda: 372