Foto Outdoor '24

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
596
8.659
233
Pozdrav društvo! :wave:

Kao što je i kolega @Cyric naveo, sinoć je bila tuča i obilna kiša. I jutros isto tako se istreslo obilje kiše u vrlo kratkom vremenu.

Biljke sam sinoć ostavio otklopljene u kutiji da vidim jesu li spremne za presađivanje i izdržavanje nenadanih vremenskih neprilika i u zadnje dane nešto nižih temperatura zraka.
Inače, i nas u Dalmaciji se sa 3,4 godine baci u more pa ako znaš-znaš, ako ne znaš jebi*a :D.
Tu metodu sam primijenio i na svojim biljkama :D

Mezimice su upravo topirane, debelo su prerasle kutiju te ih više nema smisla držati ovako.
Sutra kad ulovim vremena će biti presađene u konačne potove.

Mislim da od vikenda zovu "ljeto", bar što se moga podneblja tiče.

To je to zasad, pozdrav :)

20240424_144331.jpg 20240424_144351.jpg 20240424_144407.jpg
 

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
825
5.718
233
Dalmacija
Super sve ide po planu. A taj stap jesi uvjek stavljao ili je nesta novo? Nesto se ne sjecam. Sry ako pilam al imam durbana u outu i ja a nisam nabio stap, a manje vise te kopiram hah. Jucer sam je presadio. Mislim da cu i ja roknut kakav bambus danas kraj nje dok jos korijen nije krenuo na sve strane.
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
527
566
113
balkan
To nije bilo kakav štap! To je bambusov štap, stavljati ga uz nama dragu biljku može bit samo dobar support i podška pri vjetrovima, nebi li se malo naslonila i odmorila od plesanja na vjetru. Imam bambus i vjerujem da je baš čudo od biljke, odatle i dolazi ta oduševljenost tim štapom...
bilo kako bilo, puno sreće ove godine sa dobrim vremenom i outdoorom maška!