[OUTDOOR] Aurora Indica & Master Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

lud

31.01.2015
183
106
43
ma nema brige,ubrzo ona pocinje njen proces nema sekiracije,devojka je odlicna.......:clap:::clap:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
09.11.2014
134
80
43
Svaka cast majstore, uzivao sam citajuci i stari dnevik i sad ovaj...havarija. :)
A na nirvani za ovu auroru pise da je visina short...hahah, sta je onda tall kad im je ovo short, kakvu su ti ovo azdaju poslali. :D
Pratim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Svaka cast majstore, uzivao sam citajuci i stari dnevik i sad ovaj...havarija. :)
A na nirvani za ovu auroru pise da je visina short...hahah, sta je onda tall kad im je ovo short, kakvu su ti ovo azdaju poslali. :D
Pratim.

Da,
Kazu indica ide do 2m. :)
Jos sam je trenirao svim metodama i u pocetku vezao LST, inace bi otisla vec sad na 3m bez problema, a gde je tek branje i koliko ce jos da raste do branja.

No, nastranu sada to, nije tolika ni do semena ni do prihrane, vec cenim od dobro pripremljenog terena, sve sam izriljao i izfrezao na nekih 10m2, i kontam da se zato koren dole razvio jer je u frezanoj zemlji lakse dise i dolazi do kiseonika i koren se mnogo lakse siri...mnogo vise od rupe u nekoj ilovaci gde se maltene ponasa kao saksija jer ilovaca slabije dopusta korenju da se siri.

Ima direktno sunce od 9-18h, juzna strana. Evo slike unutrasnjosti biljke.
2015-08-10 18.17.38.png
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Čito sam ovaj dnevnik pri početku i nažalost zaboravio na njega a nisam klikno onu "prati temu".Shame on me!
Stari svaka čast na uzgoju.Biljka ti izglada..... pfffff....bez teksta.Samo tako i sretno do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Eto ako te nešto tiješi i ja sada gledam ove predivne slikice ali nekada jednostavno zaboraviš pratiti nešto ili ne stigneš :(
Sve u svemu Nerp jedan veliki :respect: od mene...prekrasno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

winergy2013

Aktivan Član
06.04.2013
110
394
63
Svaka cast majstore, koji je to uzitak imat u dvoristu blizu sebe drvo takvo, zivotni san marihuana rollera :spliff:
 

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Drvetu jeste uzitak tu gde jeste ali veruj mi meni nije, kada predje 2.5m u visinu uskoro, bice vidljiva i iz komsiluka, krecem da se opterecujem, paranoisem i gledam da dizem jos vislje mrezu oko nje.
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.297
14.674
358
Svaka čast za biljku....vidi se da je uloženo jako puno ljubavi i truda
stvarno je vrhunska
to su te problematike sa diskrecijom kad ti je bilja doma.....s jedne strane pri ruci ti je da interveniraš na vrijeme ali s druge strane....kak ona raste tak s njom raste i paranoja
ako te vrijeme posluži bit će materijala na njoj brdo
ja sam svoje natkrio s prozirnim najlonom....nije baš najsretnije rješenje ali ne vidi se kroz njega šta je ispod....bar ne iz daleka ili od susjeda.....a osim diskrecije pomaže i kod obilnih kiša krajem i sredinom devetog mjeseca....ali muka je fiksirat najlon da ga jači vjetar ne odnese
želim sreču do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
125. dan Aurora Indica

Pocinje cvetanje, ali i iron lock se pojavio u isto vreme, nadam se da ce da se oporavi u roku od par dana i nastavi standardno. Pre par dana naprskana actarom/fungicidom/crvenom plantellom u mixu.
Visina od zemlje 2.3m, osecam da cu trihome krajem oktobra da pratim sa merdevina :)
Za razliku od predjasnjih slika, evo jedna odozgo:
22-08-1.jpg
22-08-2.jpg
A i cherry se drzi jos uvek :)
22-08-3.jpg
 

gea

17.07.2012
42
33
18
Sretno.Pratim.:joint2:

Zbilja zvjerka! Suuuperrr! :respect:

Strpljivo. Bit ce to prava berba... :thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.