[OUTDOOR] Aurora Indica & Master Kush

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
@Bizzzo
Iskreno, nisam znao da mogu i ostale grane da se topiraju, milsio sam samo glavni stemovi.
Topirao sam upravo jos 10-tak vrhova kako si naveo.
Neka bude loptasto :)
Bice tu neki kolcevi ili mreza okolo kad krenu budovi?

P.S.
Zaboravio sam da nepomenem da sam juce nekoliko grana stisnuo (izmedju palca i kaziprsta) onako po sred grane, ne mogu da se setim kako se to zove u treniranju ali kod MK indoor mi je povecalo te budove na kraju..
 
Poslednja izmena:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Vrlo lijepo vodjen dnevnik... sve je jasno i precizno opisano ;) Aurora je sjajna, a ovo je ništa kakva će tek biti :) Pošto se radi o velikom broju seckanja odjedanput, možda se i radi o malo većem stresu.... sipaj joj u zemlju nekih 20-30 ml Slavola radi lakšeg prenebregavanja istog ! Bravo :clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.053
2.718
twitch.tv
Fino. Nemoj se bojati, nece joj se nista desiti. Mrcina je to. Ono sto ti je moja preporuka je da ako imas vec sada zabijes kolce. 4 komada. Mrežu za krastavce ili mahune, grašak i te finte omotas oko. Jer trebati ce ti 2 sloja, mozda i 3 kasnije da drze te grane kako treba. U nedjelju cu staviti koju sliku mojih biljaka da vidis na sta mislim ako ti nije bas najjasnije ovako iz ovog naduvanog teksta :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.430
30.053
2.718
twitch.tv
Evo čisto da imaš i vizualno šta znači kad kažeš topirati cijelu biljku :). Ovo joj je drugi ovakav provod. Vidjeti cemo kako ce ici mozda jos jednom topiram sve grane.

2015-06-21 21.21.33.jpg
 

nice&clean

Aktivan Član
04.04.2013
226
658
93
Vec sam hteo da pitam za neki update aurore...iju ju ju mozes 10 azilanata da sakrijes u nju...kako su rane od super crop-a,jel su se napravilli cvorovi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Da, rane od topiranja je odavno zacelila a cvorici od supercropa su vidljivi. Tesko je zbog mreze prici i slikati ali videcu da udjem aparatom nekako u zbun i uslikam unutrasnjost.
Sledi jos jedno obmotavanje mrezom za krastavce, pa natezanje kolaca kanapom ka vani, da se mreza i grane zategnu.
 
15.04.2015
106
169
43
pa kakav monstrum ovo jos nisam vidio :drull: bice ulja neka drago mi je da si "ubo" ovoliku biljku :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.