Outdoor Blueberry by mali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
neverovatno al istinito..
jel kasno neje pa da te male hedice poberes i sredis a ovo sta bude nek nastavi... ,brijem da si mogao imati dvije berbe,a ocvako mozda nit jednu,mislim oš al pitanje je kakav ce dim bude,tolko:dada
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
canna sad si me jos vise zainteresirao, jedva cekan da se zgotovi, pa da vidim jel valja :) najmanje 1.50 hahaha nemam srece na kladi ni to nista, al se nadan da ce ovo ispast dobro
Domaja jedva cekam i jos mi ova prva ostaje za ljeto za pusiti, nemoze bolje
Varmengo neznam koliko smisla iam kidati ove male vrvice jer od njih upravo nista nema, sto mislis bili ipak bilo bolje da otkidam te vrvice i ostavim granje i listove ? Vidio sam neke po forumu koji su 2 puta brali, al od ove moje berbe bas nista nebi bilo jer su jako mršavi vrhovi, al ako je to za njen dobrobit onda cu je srediti :)
Priroda Hvala ti, nadam se da ce biti srece :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
imao sam nest slicno pre neko vreme,na kraju nisam nista dirao ostavio kao ti za probu pa sta ispane,ispalo je dobro al dim nije bio nit blizu sa iste,tako da bar cepni par hedica pas znat za neko drugo vreme,ja bi tako..hehe
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Najradije bih doso do nje i ukro ti je hahahah :ludak


A moze i posluzit kao ukrasna biljka, bas je zgodnicka.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
Varmengo moga bi probati, pa cu vidjeti kako ce ispasti, makar za pocetak neka 3 vrvica da je ne sokiram previse, pa ako ispadne kao toping rezultati onda cu odrezati i druge, znaci da ja sad cijele vrhove odrežem i ostavim samo donje listove ?

Vjeverica hahaha da zivim sam, stala bi mi u regalu pod par neonki ukrasnih :)
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
yees cepni par vrhica pa nam javi kakav je dim i sta se desava.dont vory;)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
evo odrezao sam od glavnog vrha nesto hedova i ostala je samo grana i par listova, sad cemo vidjet za 10-ak dana oce li se oporaviti, ako da onda cu pokidati sve hedove
ovo mi je prvi put da obrađujem hedove i stvarno treba imazi zivaca za kidanje ovog lisca, kad zavrsim stavit cu slike
i da vas jos pitam sto cu sa liscem ? ja sam ga prosao kroz sito i ispale su mi smeđe dlacice, njih sam pokupio, na njima nema kristala tako da pretpostavljam da nema ni THC-a, pa nemogu raditi šit
sto se tice susenja ovi ocisceni vrhovi su prenocili u papirnatoj vrecici i bas se vidi kako pustaju vlagu, vrecica je bas mokra, sad posto nesmijem u kuci susit, mislio sam staviti u malu kartonsku kutiju od cipela i probusiti rupice po njoj, zaklopiti je i staviti na mjesto izvan kuce gdje nema vlage, jel to dobro ? i za koliko bi trebao ocekivati da bude suho, mozda kad ova glavna grana vrha bude laku pucala kad je prelomim ?
hvala
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Moj savjet ti je da ne skines sve hedove,svaki taj hed je barem jedna nova grana sad kad se vraća u vegu.Rekao sam barem jedna jer se meni dogodilo kad sam ju iz cvjetanja vraćao u veg. jer je skoro odapela zbog zeznutog ph,iz svakog heda pustila najmanje 2,3grane a gdje je bio malo jači hed znalo je ići i do 5 friških grana.Nisam siguran tko je nedavno stavljao skike,mislim da Sulundar,isto je iz klona koji je bio u cvjetanju dobio da mu tjera odmah nekoliko grana. jest,sulundar-pre i posle,pa proući malo ak ti se da,mislim da na tim svoijma trebaš skinuti nešto dolje jer ako se to tak razgrana sad kad uđe dokraja u vegu i počne bacati nove normalne listive i granje,bit će jako gusto što opet može biti problem na jesen ak bude puno kiša i vlage zbog pljesni.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ne znam za to sto pitas ali imam pitanje, ne da mi se cekat slike jer kombiniram nabavit sjeme nemam nijedno doma.
Da li su ti vrhovi vidno ljubicasti ili izgledaju kao i svaki drugi vrh? Ili mozda plavkasti? Uglavnom, dal se vidi da je razlicita boja?

Jer citao sam o Blueberry i gledao filmove pa mnogi uopce nisu dobili ljubicastu boju vrhova.
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
to je i mene zanimalo pa sam otkrio,ljubičastu boju hedovi najviše poprime dok se suše,nije to nešto extra ljubičasto al se vidi!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ljubicasta boja se po pravilu javlja kada su razlike izmedju dnevne i nocne temp. u odredjenom periodu ~20C, ovo se naravno cesce desava u outdooru u situacijama npr. nocna/jutranja 8C a preko dana sunce ugreje na 27~28C, ili nocu padne na 15C a preko dana gruva 36~38C, uobicajena pojava za gotovo svaku vrstu kanabisa, neke su genetski predisponirane da reaguju na manje razlike a neke na vece (i naravno, nije dovoljno da ta razlika od oko 20C bude samo jedan dan/noc)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ne znam baš da se gubi na kvaliteti, jedino postoji veća opasnost od plijesni kada su tako velike razlike jer se onda navečer jače kondenzira vlaga iz zraka...

blueberry navodno dobije ljubičastu boju tek nakon dobrog curinga u tegli, prije toga se jedva zamjećuje boja...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Napušena Vjeverica;215315 je napisao(la):
Istina Power, ali citao sam o tome i kazu da se onda gubi na kvaliteti. Ne mozes imati i ovce i nofce :D

ja sam spomenuo jedan od uzorka, temperaturne razlike, i one ne uticu na kvalitet, ali boja moze da se promeni i ako nedostaje nekih hranljivih materija, pre svega fosfora, sto pak moze da utice na kvalitet, dakle, kod promene boje svakako je bitno i "provaliti" uzrok a ova dva koja sam spomenuo nisu jedini ;)
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
koliko sam skuzio biljci mi fali dušika jer se listovi baš suše, a vode ima...zalijevam ih svakih 10 dana svaku sa po 3L, jedan put hesi bloom, a drugi hesi fosfor, neznam cime da dusika dodam ?
ovu drugu biljku sam pobrao oko trecinu vrvica (glavni vrh) da probam jel valja, al sam ih odmah komplet ocistio od lisca, sve sam lisce i grancice pocupao i stavio susit, jedan mi se vrh susio u kuhinji na elementima i zapalio sam ga pola nakon dan susenja, a drugu polovicu evo malo prije, sad se vec jako osuslilo mada su samo 2 dana prosla, sad uopce nije imalo masnoce neg se rasipalo...jel to zato sto nisam ostavio lisce tj. postepeno ga skidao prvo vece pa manje ?
lagan je dim za pusenje, al slabo puca, vjerojatno jer krivo susim nesto...
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
slabo puca jer nije dozrijelo ni blizu,dušik dodaješ s tnt complexom ako imaš,ili bilo koje drugo gnojiva za list
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
to je moguce :)
nemam hesiev, al imam plantellu list, pa cu slijedeci put zaliti s njom
 

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
43
Napušena Vjeverica je napisao(la):
A dobro a sto je s bojom vrhova? Jel jesu ljubicasti il nisu? I obeco si neke slikice a ti sve popljugo xd
Bit će prijatelju,kad ih osuši...inače nisu baš ljubičasti ali s vremenom se boja mjenja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.