Outdoor Durban Poison :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
prave mrcine, al imaju jos prilicno da cvetaju ako planiras zrele skinuti. ako nema hesija nema, stavi sta ima, ipak je outdoor u pitanju ;)
 
21.04.2015
103
188
43
44
Moram priznat da kako dolazi hladnije vrijeme biljoze su pozurile sa cvatnjom i iz dana u dan se vidi napredak osobito kod ovih koje nisu tolko razvijene.. evo jedne slikice Slika1.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Pod uslovom da je brat Tatra zdrav, prav, kao i svi njegovi bližnji... te da nema problema sa zakonom, ako ga je navatala ne daj Bože :murija:, jer je imao monster biljoze... onda bih ga nekako kaznio Božja vjera !!! Takođe i svakog člana koji dođe na forum, primi pomoć i nestane.... a forum ne udostoji ni informacijom šta se i kako zbilo ! Mislim stvarno... vodiš dnevnik, i uspiješ da podnjiviš vrhunske biljke, prije svega zahvaljujući drugim članovima koji te rukovode tokom procesa... a onda nestaneš, i zajednicu ne udostojiš nikakvom informacijom,slikom, bilo čim.... po meni dovoljno dobar razlog za neku sankciju, jer se radi o čistom disrispektu :grrr: Zadnji put je bio na forumu 19 novembra, što znači da je imao kad da završi dnevnik, ili barem da neku info šta se, i kako zbilo !!! Neozbiljno i nezahvalno prije svega !!! :mad::mad:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ključajte ovo, paranoja je pisački raspoložen. Ovaj dnevnik je primjer nestrpljenja, čoek čopo pite pa k...c za večeru.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD