outdoor grow(domačice)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Pozdrav,molio bih da mi date savjete i misljenja za biljke.Najveca je posadena je 27.4 a 4 ostale krajem 5.mjeseca.Danas cu ih staviti u vece posude ai listovi su poceli zutit. Fotografija0222.jpg
 

Prilozi

  • Fotografija0220.jpg
    Fotografija0220.jpg
    217 KB · Pregleda: 205
  • Fotografija0232.jpg
    Fotografija0232.jpg
    212,7 KB · Pregleda: 197
  • Fotografija0233.jpg
    Fotografija0233.jpg
    211,4 KB · Pregleda: 173

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Gdje si ti to držao kad se ova tako izdužila, to nisam još vidio. Vrište za svjetlom. Nisi trebao te tri nove stavit u istu posudu nego odvojeno. Želim ti sreću, trebat će ti.
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Evo novih slika od danas,presadene u nove vaze:ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
http://imageshack.us/photo/my-images/515/fotografija0242.jpg

Molim komentare i misljenja.......hvala


Drzao sam ih vani otpocetka,stvarno neznam zasto se tolko izduzila,danas su presadene stim da su te 4 opet u istoj vazi ali cu i te 3 stavit pojedinacno u vazi...Evo nove slike od danas,samo neznam jos dal je zenska ali se na slikama moze vidjeti bjele dlacice.....

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
http://imageshack.us/photo/my-images/696/fotografija0244b.jpg
/

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

http://my.imageshack.us/v_images.phpu linku na svku sliku idite view image )------tu su nove slike od danas,presadene u vece vaze,matia neznam zasto se oduzila,mozda zato sto je bila prvih mjesec bila oko grmlja koje je naraslo oko metar visine ali je sad uredu,valjda i zanima me je li zenska jer sam vidio bijele dlacice danas pa dajte svoja misljenja i savjete za dalje....hvala
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Prvo,stabljika je ćudne boje (trebala bi biti zelena)
Drugo,fali joj svega (po meni)..gnjojiva,svijetla itd...cijela biljka dijeluje jako nezadovoljno..vijerojatno je upitna i kvaliteta vode s kojom zaljevaš,zemlja...
Definitivno si u problemima..možda nisi kriv ti...možda je strejn u banani...ali vrijeme je za promjene biljka je rijetka,nerazvijena
Itduženost je definitivno zbog nedostatka svijetla
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
drug, ne mozes biljku da krijes u travi i korovu, ona mora na sunce, poseci to oko nje... i lepo ti kaze matia da sadis odvojeno a ti presadjujes i ostavis ih opet zajedno... cemu saveti onda
 
17.06.2012
2
3
0
35
Nemoras da odvajas biljke, ako koristis kvalitetnu zemlju ja cak preporucujem da ih stavljas u istu veliku saksiju, u cik cak , da ti se koren ne zamrsi , ako si im davao gnojilo , zato listovi zute prvo prestani da im dajes skroz, ako si u mogucnosti promeni im zemlju stavi 60% zemlje preporucujem substral laku zemlju, 15% perlit 10 %pesak 10% glistenjak 5% guano (organsko pticije gnojilo) npk 12 6 6
ako nemozes da menjas zemlju onda zalivaj samo cistom vodom sto cesce mozes , ali ne zaboravi da vutra voli da se osusi koliko i da bude zalivena.. povadi te listove iz saksija
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
dzonislav je napisao(la):
...ja cak preporucujem da ih stavljas u istu veliku saksiju, u cik cak , da ti se koren ne zamrsi ...

mislim da bi za pocetak bilo dobro da nam predstavis neki svoj cik cak grow, da ljudi mogu da znaju sta da ocekuju od toga
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Sadit cu ih odvojeno samo nisam danas mogao tolko zemlje donjeti sa sobom ali cu kroz 2.3 dana presadit,ne sa bilke nisam nista rezao,ne nisam ih gnojio jos jer nisam stizao zbog posla ali cu uzeti gnojivo za dan dva samo neznam koje je bolje koristiti,bio ili kemijsko?i jel moze tko da mi kaze dal je zenska posto sam danas vidio bjele dlacice na svakom katu listova...
 
22.11.2011
6
2
3
34
to je sve nes nikakvo Image001.jpg vider sta su biljke i jos ih drzim na tavanu imaju neka 2sata samo suncevog svjetla
 

Prilozi

  • Image000.jpg
    Image000.jpg
    204,8 KB · Pregleda: 153

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
alex994 je napisao(la):
... i jel moze tko da mi kaze dal je zenska posto sam danas vidio bjele dlacice na svakom katu listova...

pa ako si video "bjele dlacice" tj. pistile onda jeste, al samo uz dobru fotku mozemo 100% da potvrdimo
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Evo prije dva dana sam prvi put djubrio sa tekucim gnojivom cvetin-c pise da je za listanje i rast i za cvijetanje npk5-7-7+ME,U 1,5L vode sam stavio 1 ipol cep i zalio ih sve.
Slike nisam uspio nove slikat jer trebam napunit kameru a i razmisljam napravit dnevnik ako nije kasno....
 

zeleni91

Aktivan Član
02.02.2012
90
10
8
32
Probaj da ih folijarno prihranis sa tim djubrivom neka se javi neko ko je imao iskustva sa tim ja koristim iskljucivo plantelu ne menjam!! Uostalom prate ovo i ovi stariji pa ce ti reci sta da radis ali obavezno daj update sta se desava za dan dva dizu li se iz mrtvih.pozzz
 

alex994

Aktivan Član
19.10.2010
102
36
28
32
Evo nove slike od danas,jos su dvije biljke stavljene nazalost u istu veliku vazu tako da ih je sad 7,6 malih i 1 najveca od njih,tako da sad su dvije u svojim vazama a 5 u jednoj,nemogu svu zemlju odjednom donjeti jer ima ljudi po njivama ali sajt je siguran,najvecu sam danas topirao i malo sam ih zalio vodom....
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting