Outdoor lokacija za guerilla grow?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Ovako, trenutno imam 3 semenke hibrida u vlaznoj maramici, vec danas ce biti 2 dan. Proklijace za 3 dana pa presadjujem u saksiju. Kad malo naraste, planiram da je prenesem negde napolju. Sada, pitanje moje jeste: Gde je najbezbednije mesto za guerilla grow?

Za sad sam smislio 1 pristupacno mesto. Ima jedna zgrada, i imaju kao neko netaknutno dvoriste napusteno, tu niko ne zivi 50 godina, i tu se formirao sumarak neki mali, znaci mogu dobro da maskiram biljke. Jedino me brine to sto svremena ne vreme prodju neki ljudi tuda, ali retko, pa da mi ne ukradu biljku...

Razmisljao sam o jos jednom potencijalnom mestu, ima u nasem gradu oko 3 km pesacenja neka kao staza zdravlja, a tu su sume, to je savrseno, samo sto mi je problem to sto necu svaki dan moci da pesacim 3 km( nemam kola ) i mozda neko posumlja da nesto radim sto ne bih trebao jer svaki 2 dan dolazim bajsom. Sta mislite vi, gde da nastavim grow????

Takodje dodatno pitanje: Koliko treba da se zaliva biljcica od 5-10 cm?
:joint2: :bananica :tovarenje_banana: :carrot: :b_splits: :b_stomp: :b_unripe: :b_woot:
 
14.04.2012
32
38
0
35
najbezbjednije ti je što dalje od civilizacije, ne postoji 100% siguran sajt. Trebao si istražiti okolinu prije sađenja, ne možemo mi da ti nađemo sajt. I ne trebaš ih obilaziti svaki dan, ja svoje svaki 10-tak dana obiđem. Biljke zaljevaš kad je zemlja suha, znači malo prst pod zemlju i ako je suha zalij ali nemoj pretjerivat. želim ti sretan i uspješan grow.
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
venom812 je napisao(la):
najbezbjednije ti je što dalje od civilizacije, ne postoji 100% siguran sajt. Trebao si istražiti okolinu prije sađenja, ne možemo mi da ti nađemo sajt. I ne trebaš ih obilaziti svaki dan, ja svoje svaki 10-tak dana obiđem. Biljke zaljevaš kad je zemlja suha, znači malo prst pod zemlju i ako je suha zalij ali nemoj pretjerivat. želim ti sretan i uspješan grow.
Hvala brate...istrazivao sam malo pre growa, samo nisam mogao da se odlucim sta cu i gde cu jer nemam kola i to.

Posadicu van grada. Hvala :smoke18: :love001:
 
12.04.2013
30
13
0
Iako je već poprilično kasno nebi trebao da budeš brzoplet i da žuriš, meni je tako propao prvi pokušaj grow-a ove godine jer sam isto kao i ti proklijao sjemenke i zasadio ih u saksije a da nisam prije toga pronašao sajt a kamoli pripremio zemlju i obezbjedio sve ostalo. I na kraju kad su biljke porasle doveo sma se u situaciju da ih hitno trebam presaditi a nemam gdje, znao sam samo brdo na koje ću sadit i tako s biljkama se uputim na to brdo i posadim ih na najgluplje moguće lokacije jer me je paranoja uhvatila i htiosam to da odradim što prije i na kraju napravio sranje, al šta je tu je na greškama se uči.

Moj savjet ti je da kada budeš tražio točnu lokaciju van grada dobro proučiš koliko ljudi se tuda kreće, šta ljudi sve tu rade pošto te "staze zdravlja" u blizini gradova znaju često biti jako prometne, mnogi ljudi tu dolaze i bave se raznoraznim rekreacijama. Dobro bi ti bilo recimo da se uživiš u ulogu penzionera koji je došao prošetati šumom radi zdravlja i onda tako šetaj šumom i razmišljaj gdje bi ti da si penzioner šetao, a gdje nikako nebi ili recimo da te uhvati nužda gdje bi bilo prikladno da je odeš izvršit, a gdje nebi nikako išao jer je teško pristupačno ili šta ja znam iz kojeg već razloga netko "normalan" nebi imao potrebu da ide tim smjerom. Mislim da bi ti to moglo pomoći da lakše pronađeš točnu lokaciju koja će biti relativno sigurna, a pored svega toga moraš paziti i na osunčanost lokacije tijekom čitavog dana, koliko je visoka šuma i proračunat koliko bi biljka tu otprilike imala direktnog sunca.

Eto toliko od mene kao početnika, nadam se da će ti moje greške i savjeti biti od neke koristi i puno sreće u Grow-u!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
halogeni prekini otvarati bespotrebno nove teme,od juče si član već si 5 tema otvorio nepotrebno...
upoznaj se sa forumom,ovde nismo zbog chata,već zbog edukacije..
sa svakom nepotrebno otvorenom temom praviš problem ljudima pri snalaženju i traženju...
i posle se novi članovi pitaju zašto je sve toliko komplikovano,
a modovi p**de što svako malo moraju brisati nepotrebne teme....

pročitaj pravilnik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Ok ljudi necu postove toliko stavljati, pogledacu tu stazu zdravlja, a ako bude to nepogodno, onda idem na 1, lokaciju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
nije problem u postovima,već u TEMAMA ;)
pitaj ti šta god te zanima,nije frka,ali u već otvorenim temama..
mada,iskreno,nema se šta mnogo pitati sve već piše na forumu,najbolje ti je da čitaš,za nekoliko dana će sve već leć' na svoje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Halogeni

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
ja imam vikendicu u sumetini i pored moje odma napustena zarasla u jako gusto grmlje neprohodna sa svih strana... pazi da ne pravis put kada dolazis do spota tj lokacije :D provlaci se sto vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.