Outdoor paranoja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
vidio sam na početku dnevnika da ti je nepoznato podrijetlo sjemena (dobio od prijateljice), ali jesi li možda u međuvremenu saznao nešto od nje o strain-ovima? pitam zbog Biljane 2, zanimljive su mi purple stems (stabljike) fan listova
ne znam bruda stvarno,u medjuvremenu sam izgubio kontakt snjom.

eh ovako ljudi sutra idem,do maloprije sam bio na sajtu,vezo i utego dame...tretiro sam ih sa teldor sc 500.. Tarzan hvala na savjetu :)...tesko mi nekako da ih napustim,ali moram jbg..
potrudit cu se da se vratim prije pocetka oktobra,nadam se da cu stici na vrijeme,da ne okasnim s berbom :) jos jednom ljudi hvala vam svima!
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
pozdrav ljudi evo i mene napokon da se javim,pobjego sam iz Švabije cim sam cuo lose vrijeme na Balkanu :D Čim sa dosao odma bacaj stvari i odma se zaputio prema sajtu doso tamo,u glavi hiljadu misliovo onooooo, ludnica..kad sam dosao blizu vidio sam srndaca koji je tu stalno u komsiluku,odma kamen pao s srca,znaci nije niko nanjusio...usput sam jos fasovo ubod strsljena u glavu,koja j*bada covjece,al cim sam ugledao ljepotice na sve sam zaboravio :plac::plac: tako su mocne covjece :D evo slika da ne tusim pricom
DSC_0335.jpg DSC_0330.jpg DSC_0339.jpg
Biljana 1 premocna sativa,hedovi pufnasti,nabujali bas lijepo,miris bas ona svjezi miris vutre
DSC_0256.jpg DSC_0267.jpg DSC_0270.jpg
Biljana 2 prelijepa biljoza,bolesnog mirisa,kad zabijem nos u hed,ne vadi mi se majke mi
DSC_0274.jpg DSC_0278.jpg DSC_0279.jpg
Biljana 3 iznenadjenje godine,znao sam da ce biti nesto posebno,prava ljepotica,hedovi lagano pocinju dobijati tu tamniju boju....meni nekako izgledom vuce na Dark Devila,al volio bi da cjem i vasa misljenja
DSC_0326.jpg DSC_0328.jpg
Biljana 4 mala smrda,nekako mi se ufucala,cijelo vrijeme jos ovako krakovi krenu lagano da se suse...jedna zanimljiva stvar sto kod ove biljke nisam primjetio pistile,skroz ih tesko pronaci..ima prejak miris
DSC_0285.jpg DSC_0287.jpg DSC_0291.jpg
Biljana 5 jos jedna divna Sativa,prelijepog igleda i prelijepog mirisa,hedovi za gledat majke mi..jedno pitanje koliko jos da drzim ovu damu???
DSC_0304.jpg DSC_0295.jpg DSC_0324.jpg
Biljana 6 prelijepa indica,sredivnog mirisa...hedovi pufnasti...malo sam primjetio plijesni,pa sam odstranio belesne hedice..
Sve u svemu ja zadovoljan,potrosio sam gnojivo od golubovog shita,stvarno cudo pravi,imam jos par crvenih plantela,to cu im jos dati,i toliko s gnojivima..toliko ljudi od mene,da cujem sad vase komentare ? :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Moje misljenje... Ja ne bi vise gnojio... ako nemam golubijeg gnojiva,isao bi samo vodom... po neke cure imaju dosta hrane,primetio sam na slikama :) sad to je moje skromno misljenje,ne bi cepao nikakvu hemiju sad na kraju pa po pitanju biljki ;) peace
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Tarzan Hvala brate,za 2-3 dana sam u planu da skinem Biljanu 5
L0oD poslusat cu tvoje misljenje,jer golubov shit je svakako odradio dobar dio posla..dobijat ce samo jos vodu i to je to,vrijeme se evo vec popravilo suncan vec drugi dan za redom:sun2::sun2:ide to lagano,al sigurno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ti si uradio druze dobar posao,ti si se odlucio za to gnojivo,ti si ga pripremio bez greske i dozirao kako treba... ne growa gnojivo,vec ti ;) tako da samo lagano privedi ovo kraju,a sledece godine ides od starta ceo organic :D :watch: :djede::let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
:drull: Odlicno to izgleda, kao sto rekoh na pocetku bit ce tu svega, od opasnih indica do sativica, i tako ispade bogami, to mi je uvijek bilo drago kad sam sadio menke iz paketa nikad neznas sta ces dobit a kako god okrenes neces lose proc, odlicno i dobro ti je Lood reko samo voda sad na kraju i mozda malo meda ako imas viska i ima da te nema :rasta::respect:
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Ti si uradio druze dobar posao,ti si se odlucio za to gnojivo,ti si ga pripremio bez greske i dozirao kako treba... ne growa gnojivo,vec ti ;) tako da samo lagano privedi ovo kraju,a sledece godine ides od starta ceo organic
Tebi hvala na receptu i korisnim savjetima,lagano cu ovo da privodim kraju :)
Odlicno to izgleda, kao sto rekoh na pocetku bit ce tu svega, od opasnih indica do sativica, i tako ispade bogami, to mi je uvijek bilo drago kad sam sadio menke iz paketa nikad neznas sta ces dobit a kako god okrenes neces lose proc, odlicno i dobro ti je Lood reko samo voda sad na kraju i mozda malo meda ako imas viska i ima da te nema :rasta::respect:
Hvala brate moj,mogu ti reci totalna ludnica,6 biljaka,6 andjela,a svaka posebna na svoj nacin :D ne kontam te samo ovo za med ?? imam meda brate :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja kad zavrsim sa gnojivom,koristim med sa vodom za finis... mozes curama dati uz vodu med,mozda je na to mislio kolega... a imas i na forumu tema Melasa... pa procitaj ;) doziranje sa medom svi rade na neki svoj nacin :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ovako sad trenutno i kod mene tavan izgleda,samo ja jos nisam zavrsio sa trimanjem.Polako privodim i to kraju,uz susenje trimam i kolicina za 1 biljku je nenormalna,a jos dvije imam koje cu da probam ostaviti do kraja mjeseca,kasnile su mjesec dana za ovom sa cvjetanjem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.