Outdoor paranoja :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Pozzdrav ljudi evo i mene da se javim jucer sam imao los dan skroz.Krenem ti ja da skinem jos jednu damu,dodjem na sajt kad nema jedne biljke i to najljepse,nikako je nema.Tu me odma uhvati paranoja,prvo sam kontao da mi je neko odradio biljku i odlucim da ih sve skinem.Tamam ja zapalio jox i kreno da sijecem grane kad odjednom cujem glas ljudi..Nekako neki predosjecaj sam imao da idu bas na mene..Odem od sajta jedno pedesetak metara i sakrijem se iza jednog drveta,kad covjece na sajt mi dolazi komsija i vodi 2 inspektora.Komso je jucer krenuo da skuplja drva i debil zaluta pravo na moj sajt iscupa onu crvenu ljepoticu odnese kuci i zvao muriju.Ja sam bio tu iza drveta slusao njihov razgovor,slucajno se okrenem i ugledam jednog pandura iza ledja mi prilazio,bio je jedno 100 metara od mene,srecom nije me odma primjetio.U tom trenutku sam natukao kapu na glavu i krenuo da bjezim, oni odma zamnom,tu odma "Stoj pucaćemo".Adrenalin me neki slozio ja mislim da sam bio brzi od Bolta.Srecom sam im uspio pobjeci.Dodjem kuci skinem sve sa sebe,sakrijem onu odjecu sve izvadim iz kuce,bio sam u tripu da su me vidjeli,zato nisam ni rizle ostavio u kuci.Panika se digla,selo puno murije,pa se sad cuvam jbg.Jednostavno nije mi se dalo,citava godina truda i paznje je pala u vodu,al mi je drago da sam zivu glavu izvukao.
DSC_0375.jpg
Nekako najvise mi je zao ove ljepotice,znam da sad pajkani uzivaju u njenom mirisu.
Al sve u svemu drago mi je da sam uspio uteci muriji :murija::murija:
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Auh, zivot pise romane! Dobro je sto si se izvukao, al opet kad vidim ovu ljubichicu..... Napravi sacekusu komsiji veceras i ''stavi mu do znanja'' da nije lepo gledati tudja posla :) Steta, toliko meseci truda, ode u stanicu mup-a. Koliko sam razumeo, uspeo si nesto da iseces ili ne?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
kakva steta, treba biti dobar prema ljudima ali mislim da bih trebao odraditi komsiju pa makar za par godina, uglavnom ne zaboravljaj mu to, to nije lijepo od njega bilo
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Neka si ti uteko,a susjedu potkaći nogu kad ga vidiš.
Bar si nešto izvuko a glava na ramenima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Imam jednu damu sto sam ranije skinuo al nju sam prebacio kod djeda na tavan za svaki slucaj,pocistio svoju kucu..Zao mi je zbog truda i svega ova godina mi je bila odlicna,imao sam mrcine,sad murija uziva u njihovom mirisu :murija::murija:
Dobra stvar je u tome da sam uspio izvuci zivu glavu,imam to sto imam,ja sam zadovoljan,cuvam se :) Dobar sam sajt izabrao,mjesto se nalazi izmedju 4 naselja pa se panika digla u sva 4 sela,mada je sve puno murije u pm..ovo je 4 sajt kako otkrivaju ove godine,na mojoj opstini.Dosad su nalazili samo lisce,a sad su bas dobili batine u ruke
S komsijom sam danas bio,otiso ja do njega,cuo nesto se desilo pa reko da saznam sta je bilo.Prica komso psuje kroz pricu,jos govori: "Ma trebali su pucati na njega".Ja se ono smjeskam posmatram ga.Doces ti meni ruke kad tad moj komsija,jos sam mu izlazio u susret kad sta zatreba x puta.
Jbg malo sam se bio uspanicio,bio sam u soku,aki sad sam normala.Bilo je to sto je bilo,valjda je sudbina da se desi,barem mi nije godina uzalud propala.Imam to sto imam,nastavljam svoj zivot dalje,furam i cuvam se ;)
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Ganjo pratim tvoj i jos tri dnevnika od pocetka I uporedjujem moje biljke sa vasim. Steta za prelepe biljane, ali gledaj to sa vedrije strane. Da si dosao par sati kasnije uskoro bi ti umesto "I Wanna Get High" stajalo "vutra veteran" ;)
Slicno razmisljamo, I ja bih otisao kod komsije da se raspitam ko nam to "truje narod po selu"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Hajd makar je sreća što si skinuo jednu biljozu pa ćeš imati dovoljno za pušiti. Šteta za ostale, ali ništa nije vrijedno slobode. Out je jedna nepredvidiva avantura i svakome se može dogoditi slična situacija sa ko zna kojim ishodom. Ja se evo danima pitam šta je sa našim članom Dzparanojom? Nadam se da nije zaplatio.:crazyd:

Edit: I nešto kontam koji je kreten taj komšo, čuj "trebali su pucati". I kako to da je uopšte smio zakonski išta dirati, a kamoli da ubere biljku? Možda levat to nije ni prijavio, a uzeo sebi da zalimpa stari džukac. Dobro, malo karikiram.:) Ali znam da definitivno nije smio ništa dirati!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Sad čitam i sav sam se uparanojiro,herc lupa... kakav susijed!:( Dobro da si uspio pobeć! Ljudi, pazite se :crazyd: ljudi!;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
Ehh ljudi evo i mene da se javim,duzan sam vam smoke report,biljoze su vec davno skinute i spakovane u tegle.miris je na pocetku bio veoma ostar,j*ben za pluca...a vec sada kako je odlezala dobila je onaj miris tip top..sto se rada tice,prvih 40 min je dobra za aktivnost,posle slijedi stone...evo slikica : DSC_0448.jpg DSC_0560.jpg DSC_0444.jpg DSC_0424.jpg Sve u svemu,ja sam prezadovoljan,desilo se to sto se desilo jbg,barem sam uspio sebi skinuti nesto..zelio bih se zahvaliti svima koji su pratili dnevnik :)
Peace and love
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.