Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MasahikoKimura

Aktivan Član
16.07.2013
63
23
0
kako sam se nabrijao na Pineapple chunk ...

moram sjeme nabaviti za sljedeću outdoor sezonu...planiram nabavit 10 sjemenki Pin.Chunka i 5 sjemenki Ministry of cannabis Fem zensation...ali tako je komplicirano,nemogu nikako na svoju adresu poslati pa ću nagovorit frenda da on naruči kod sebe,on je ionako seoska budala,ako i ode u čuzu bit će sretan jer tamo imaju besplatni obroci :smoke18:
 
07.08.2011
35
3
8
58
PowerSeed je napisao(la):
ne znam, moja ne mrda, sklonio sam je unutra na prozorsku dasku i prakticno odustao, al neka je jos malo... mislim da joj je vrucina na terasi dosla glave
jutros jedna "stidljivo" izašla na zrak.ima dva listića i visine 1 cm.vidjet ćemo da li će preostale dvije na svijetlo dana.izgleda da ih je vručina "uspavala".kako je kod tebe Power ?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Još ne, al sjeme spremno i čeka se proljeće ;)
(Probao ga jesam i mogu ti reći da poslje samo serije dimova ne osjećaš ništa, ni ruke, ni noge, pa ni mozak. Pure indica tako da nemaš šta očekivati osim oduzetosti.)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
MasahikoKimura je napisao(la):
hmm....volio bih probati :D

pa jel ima samo takav efekt,jel dere euforija ili nešto slično ?!

...ma kakva euphorija, narkotik efekt žešći. Nemožeš očekivati euforiju od čiste indike. Sve u svemu nebi ti to preporučio ak baš nemaš razvijenu toleranciju prema jakim vutrama ili ako nemaš neku medicinsku potrebu za konzumiranje tako čega.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
MasahikoKimura je napisao(la):
onda ipak ne,hoću iduće godine uzgojiti neku dobru euforičnu smijulju :D

ako netko zna neku takvu sortu neka slobodno napiše !

ne znam bas tacno sta ocekujes kad napises euforija al evo jedne za koju kazu da je smejalica
i da ima tripi efekat, Durban Poison, sativa al cveta samo 8 nedelja a
ako trazis tu 'euforiju' onda kad kupujes seme gledaj sative...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan