Outdoor sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.12.2005
29
50
18
Cofke, slobodno uzmi WW od RQS. Prosli out sam imao 2 majke od WW, klonirao sam i presadjivao napolje, po najvecoj vrucini sredinom jula, stresirao, ma sta joj sve nisam radio. Napolje na svakih 10 dana po 3 litra vode a sredina jula sunce przi i bije, sve se susi i unistava a moje ww odlicne. Stale sa rastom (+40c) ali zive. Znaci ako je klon presadjen po najvecoj vrucini preziveo, prezivece i tvoja sredinom proleca, malo poraste i nista je vise ne moze zaustaviti ;) ... Malo joj se nadji tu, jula i avgusta, i posle opet sama do kraja ;). Pozdrav!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cofke
14.01.2008
12
5
3
nekoiko sezona sam radio Durban od DP pošto sam ljubitelj sativa ,kao što je kolega rekao plijesan je bila problem i bila je gotova uvijek u drugoj polovici 10mj .power kush (dinafem) gotov početkom 10mj isto tako i Critical od rqs (neznam zašto je ova sorta zapostavljena na ovom forumu ili mi se čini ali onaj koji je posadi puno će pričati o njoj )
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Nebi vjerovao koliko ustvari ima o Criticalu na nasem forumu...samo moras malo traziti :)
 

vilette

Aktivan Član
09.03.2009
60
29
8
41
Znam da je glupo pitanje, neki ce se mozda i smijat al jbg. Da li kiwi skunk ima miris i okus po kiwi-ju ili je to obican skunk a kiwi nosi u nazivu jer ga proizvodi kiwiseeds
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
zbog proizvodjaca je naziv, mnogi brideri rade skunk pa da se prepozna (kao sto ima alpha skunk, bc skunk, ceres skunk, homegrown skunk, pukka skunk, sensi skunk...)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Konstruktivan je napisao(la):
Cofke, slobodno uzmi WW od RQS. Prosli out sam imao 2 majke od WW, klonirao sam i presadjivao napolje, po najvecoj vrucini sredinom jula, stresirao, ma sta joj sve nisam radio. Napolje na svakih 10 dana po 3 litra vode a sredina jula sunce przi i bije, sve se susi i unistava a moje ww odlicne. Stale sa rastom (+40c) ali zive. Znaci ako je klon presadjen po najvecoj vrucini preziveo, prezivece i tvoja sredinom proleca, malo poraste i nista je vise ne moze zaustaviti ;) ... Malo joj se nadji tu, jula i avgusta, i posle opet sama do kraja ;). Pozdrav!
Kolko si na kraju dobio gr suvog?
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Upravo stiglo, neka igre počnu :)

fy0r4z.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ja isto, haha. Samo još više NLa :) . Sad me brine di piknuti čudovišta Herera.
Svi smo mi Peti Element :respect: .
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
metalmaniac je napisao(la):
ti se to furaš na kolegu Peti Element? :p

Moram priznat da mi je njegov dnevnik bio inspiracija :)

Ali ovo ide u zemlju za desetak dana, a onda još 3 automata ide početkom sedmog, a valjda se budem odlučio koje u međuvremen :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ima da ih mjerimo i uspoređujemo... :p

mislim da je još netko osim nas spremio JD za ovu sezonu, možda dobijemo još konkurencije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija